triatlon
Így lettünk bajnokok
19:34 KÉZILABDA. Könnyedén verte Románia csapatát a fiú ifjúsági-válogatott » 19:03 VÍZILABDA. Megvan a kuvaiti junior-világbajnokságra utazó magyar férficsapat » 19:03 RITMIKUS GIMNASZTIKA. Portré a 13 éves Kocsis Evelinről, aki a nyáron hatodik lett a junior-vb-n, s mindent elkövet, hogy 2024-ben az olimpián is ott lehessen. » 18:26 AMERIKAIFUTBALL. Négy csapat már jelezte részvételét a jövő évi székesfehérvári egyetemi világbajnokságra » 17:51 TORNASPORTOK. Leesett a felemás korlátról, elhunyt az amerikaiak 20 esztendős sportolója » 17:19 KOSÁRLABDA. Az újonc Ja Morant is kellett a Memphis Grizzlies sikeréhez az NBA legutóbbi játéknapján » 16:51 MOTORSPORT. Valenciai futamgyőzelemmel zárta az idényt a 14 éves Görbe Soma a CEV Repsol ETC Series2 viadalán. » 16:30 KOSÁRLABDA. Jól kezdte az új évadot a Kanizsai Vadmacskák SE leány kadétcsapata: az alapszakasz nyugati csoportjának 2. helyén tanyázik; a remeklés hátteréről, illetve a nehézségekről Gábor Erzsébet szakmai vezető nyilatkozik. » 16:01 JÉGKORONG. Fiatalokkal menetel a Carolina Hurricanes az NHL-ben » 15:30 MŰKORCSOLYA. Magyar érmek a rigai nemzetközi viadalon » 14:58 AEROBIK. A debreceni Flex-HD SE a legeredményesebb együttesnek, valamint a legtöbb versenyzőt indító klubnak járó serleget is elhódította a négy korosztályt felvonultató Magyar-kupán » 14:24 SAKK. Bár nem teljesített kiemelkedően, de összességében helytállt a magyar csapat az U16-os sakkolimpián; versenyzőink közül kiemelkedett az ötödik táblás Juhász Judit, aki minden partiját megnyerte. » 14:01 LÁBTOLL-LABDA. Az Újszászi VVSE nyerte a legtöbb érmet a gyermek- és serdülőkorosztály szezonzáró versenyén » 12:43 LABDARÚGÁS. Megnyerte története első nemzetközi tornáját a Németh Antal vezette U15-ös válogatott; a szövetségi edző érthetően elégedetten értékeli a látottakat. » 12:41 ASZTALITENISZ. November végén Győrben rendezik az országos ifjúsági top24-bajnokságot » 11:34 STRANDRÖPLABDA. Az utánpótláskorú Vecsey Fanni és Gubik Hanna párosa nyerte a rangos prágai felnőttversenyt » 11:13 KÉZILABDA. Nagy sikert aratott a balatonboglári NEKA rendezte első szakmai nap, amelynek fő témája a sérülés, illetve megelőzése volt. » 10:54 TOLLASLABDA. Három ezüstérmet szereztek a magyar fiatalok a szlovák nemzetközi utánpótlásversenyen » 10:27 TENISZ. Nagy Adrienn (18) 226 helyet lépett előre a WTA-világranglistán » 10:19 FITNESZ ÉS TESTÉPÍTÉS. A magyar versenyzők közel egyötödét a döntőbe várja Huber István, a szövetség elnöke a 12 nap múlva kezdődő budapesti junior vb-n. » 09:43 KUTYAFOGATHAJTÁS. Két aranyérmet szereztek a magyar juniorok a hazai rendezésű Európa-bajnokságon » 09:06 LABDARÚGÁS. A házigazda brazilok jutottak negyedikként az U17-es világbajnokság elődöntőjébe » 08:55 LABDARÚGÁS. Az NB I 12. fordulójában hét csapatban kilenc 21 évnél fiatalabb játékos 352 percet játszott; az ifjak játékperceinek száma a 6. forduló óta először emelkedett 300 fölé. »
11.11.
22:28 LABDARÚGÁS. Öt gólos különbséggel verte a francia válogatott a spanyolokat a brazíliai U17-es világbajnokság negyeddöntőjében » 20:56 KÉZILABDA. A 19 éves Vámos Petra is helyet kapott a decemberi felnőtt női világbajnokságra utazó keretben. » 20:34 KOSÁRLABDA. Szoros meccsen győzött a Nemzeti Kosárlabda Akadémia Pécs csapata a Dombóvári Kosársuli otthonában a fiú kadétbajnokságban » 19:42 KÉZILABDA. Vámos Petra (19) bekerült az év végi, Japánban rendezendő olimpiai kvalifikációs világbajnokságra utazó keretbe » 18:55 ATLÉTIKA. Noah Lyles (22) és Karsten Warholm (23) is bekerült az öt, az év férfi atlétája cím jelöltjei közé » 18:33 KOSÁRLABDA. A FIBA közzétette a jövő évi utánpótlás-vilégversenyek helyszíneit és időpontjait; ebből kiderül, hogy a női U20-as Európa-bajnokságot augusztusban Sopronban rendezik meg. » 18:01 KOSÁRLABDA. A Budafok legyőzte a Zsíros Akadémia Kőbánya csapatát a férfi U20-as bajnokságban » 17:00 TENISZ. Fajta Péter (17) megszerezte pályafutása első profi tornagyőzelmét » 16:22 ATLÉTIKA. Noah Lyles (22) is versenyben maradt az év férfi atlétája díjért » 15:45 ASZTALITENISZ. A hétvégi szombathelyi nemzetközi utánpótlás-bajnokságon mindössze egy érmet nyertek magyar versenyzők; Fazekas Péter, a szövetség sportigazgatója és Lajtai Kristóf főtitkár értékeli a látottakat. » 15:20 LABDARÚGÁS. Durva eredmény a magyar utánpótlás-bajnokságban – a III. kerületi TVE fiataljai 41–0-ra elpáholták ellenfelüket » 15:06 FALLABDA. Utánpótlás-versenyt rendeztek Egerben » 14:34 KERÉKPÁRSPORTOK. Vas Kata Blanka (18) nyolcadik lett a cyclo-cross Eb U23-as futamán » 14:34 TAEKWONDO. Egy ezüst- és két bronzérmet gyűjtöttek be kadét- és juniorkorú versenyzőink horvátországi Croatia Open elnevezésű nemzetközi utánpótlás-viadalon. » 13:53 SPORTLÖVÉSZET. Remekeltek az utánpótláskorú versenyzők a nyitrai nemzetközi versenyen »