Utánpótlássport 2018

08.18.
20:51 VÍZILABDA. Az olaszok nyerték a Grúziában zajló fiú U17-es Európa-bajnokságto » 20:49 BIRKÓZÁS. Takács István aranyérmet nyert a kötöttfogásúak 82 kg-os súlycsoportjában a tallini junior-világbajnokságon, míg Szőke Alex (97 kg) az ötödik helyen végzett; Struhács György vezetőedző elégedetten nyilatkozott honlapunknak a magyar versenyzők teljesítményéről. » 19:54 TRIATLON. Dévay Zsombor egyetlen másodperccel maradt le az elsőségről az EK-sorozat zsolnai viadalán. » 19:48 KÉZILABDA. Egyiptom nyerte a Szkopjéban zajló fiú U19-es világbajnokságot » 19:01 BIRKÓZÁS. Szőke Alex (97 kg) az ötödik helyen zárta a tallinni junior-világbajnokságot » 18:43 BIRKÓZÁS. Takács István junior-világbajnok Tallinnban, a 82 kilogrammos kötöttfogásúak között » 18:43 VÍZILABDA. Magabiztosan verte a görögöket a magyar fiúválogatott az U17-es Európa-bajnokság harmadik helyéért vívott mérkőzésen, így Székely Bulcsú tanítványai bronzéremmel térhetnek haza Tbilisziből. » 18:03 VÍZILABDA. Bronzérmes a magyar válogatott a Tblisziben zajló fiú U17-es Európa-bajnokságon » 17:34 KÉZILABDA. A dánoké lett a bronzérem a szkopjei fiú U19-es világbajnokságon » 16:50 LABDARÚGÁS. A Csíkszereda kiütötte az egyik legnagyobb riválisát a román U17-es bajnokságban » 15:40 VÍZILABDA. A németeké lett a hetedik hely a Tbilisziben zajló fiú U17-es Európa-bajnokságon » 15:37 BIRKÓZÁS. Szőke Alex (97 kg) a bronzmérkőzésen léphet szőnyegre a tallinni junior-világbajnokság kötöttfogású zárónapján » 15:28 BIRKÓZÁS. A kötöttfogású Bak Gergely (72 kg) kiesett a tallinni junior-világbajnokságon » 14:57 KÉZILABDA. Fölényes győzelmet aratott a franciák ellen a magyar U19-es fiúválogatott a szkopjei korosztályos vb-n, így az ötödik helyen zárta a tornát. » 14:53 LABDARÚGÁS. Szoboszlai Dominik (18) két gólpasszal segítette győzelemhez a Salzburgot » 14:22 KÉZILABDA. Ötödik helyen végzett a magyar ifjúsági fiúválogatott a szkopjei U19-es világbajnokságon » 14:15 LABDARÚGÁS. Óriási meglepetésre a Puskás Akadémia 5–0-ra elpáholta a címvédő MTK-t az U19-es bajnokság első fordulójában, amely 4,25-os meccsenkénti gólátlagot hozott. » 14:11 KERÉKPÁRSPORTOK. Lovassy Patrik 200 méteren új magyar csúcsot állított fel a frankfurti junior pálya világbajnokságon » 13:14 RÖGBI. Első profi mérkőzése után holtan találtak a 20 éves Archie Bruce-ra » 12:39 FRIZBI. Egy ezüstérmet és egy negyedik helyet szereztek a junior ultimate Európa-bajnokságon először induló magyar csapatok (U17-es leányok, illetve U20-as mixed), ráadásul úgy, hogy tagjai jóval fiatalabbak voltak a mezőny zöménél. » 12:05 VÍZILABDA. Bronzéremért játszik a magyar fiúválogatott a Tbilisziben zajló Európa-bajnokságon » 11:10 LABDARÚGÁS. Radics Márton (17) és Kovácsréti Márk (18) ismét kezdőként kapott szerepet az NB I harmadik fordulójában » 10:30 FRIZBI. Ezüstérmes lett a magyar U17-es leánycsapat a wroclawi junior Európa-bajnokságon » 09:47 KOSÁRLABDA. A lengyelek szerezték meg az aranyérmet a podgoricai B divíziós Európa-bajnokságon » 09:04 KOSÁRLABDA. A spanyolok nyerték az udinei fiú U16-os A divíziós Európa-bajnokságot » 08:58 ÚSZÁS. Ha nem is várható a kedden Budapesten kezdődő junior-világbajnokságon olyan aranyeső, mint két éve Indianapolisban, számos magyar induló reménykedhet dobogós, de legalábbis döntős helyezésben. »
08.17.
20:39 KOSÁRLABDA. Az olaszoké lett a bronzérem a fiú U16-os Európa-bajnokságon » 20:30 VÍZILABDA. Háromgólos vereséget szenvedett Spanyolországtól a magyar válogatott a grúziai U17-es Európa-bajnokság elődöntőjében; Székely Bulcsú tanítványai az 5-8 után vasárnap a bronzéremért csatáznak Tbilisziben. » 20:13 BIRKÓZÁS. Jó napot zártak a magyarok a junior-világbajnokságon; Vitek Dáriusz bronzérmet szerzett, Takács István beverekedte magát a fináléba, míg Bak Gergely és Szőke Alex vigaszágas, s eljuthat a bronzig. » 19:39 KÉZILABDA. Az egyiptomiak jutottak elsőként a fiú U19-es világbajnokság döntőjőbe, Szkopjéban » 19:02 BIRKÓZÁS. Vitek Dáriusz (130 kg) junior-világbajnoki bronzérmes lett Tallinnban » 18:06 VÍZILABDA. Kikapott a spanyolok elleni elődöntőben a magyar válogatott a Tbilsziben zajló fiú U17-es Európa-bajnokságon » 17:52 LABDARÚGÁS. A Tottenham nyerte a forduló rangadóját az angol U23-as bajnokságban » 17:46 JÉGKORONG. Erős ellenfelek ellen teszteli tudását az U20-as válogatott; az amerikaiak elleni felkészülési meccs után szerdától svédországi nemzetközi tornán szerepel Vas Márton vb-re készülő együttese. » 17:08 BIRKÓZÁS. Elképesztő meccsen harcolta ki a finálét Takács István (82 kg) a tallinni junior-világbajnokságon » 16:51 BIRKÓZÁS. A kötöttfogású Bak Gergely (72 kg) a vigaszágon folytathatja vasárnap a tallinni junior-világbajnokságot » 16:46 ÚSZÁS. Közzétették a kedden kezdődő budapesti junior-világbajnokság előzetes rajtlistáját » 16:24 KOSÁRLABDA. Harminc pont volt a különbség a meccsnyertes finnek javára; U16-os fiú kosarasaink 91-61-re kikaptak, s végül a 14. helyen zártak a montenegrói B divíziós Európa-bajnokságon. »