Utánpótlássport 2018

16:59 SÚLYEMELÉS. Mitykó Veronika (18) ott lehet a felnőtt Európa-bajnokságon » 16:23 CSELGÁNCS. A benevezett klubok majdnem fele nyert érmet, egyötödük pedig bajnokkal is dicsekedhetett a junior országos bajnokságon. » 16:15 SPORTLÖVÉSZET. Klenczner Márton, Pekler Zalán és Török Ferenc egyaránt bejutott a fiú légpuskások döntőjébe az eszéki junior Európa-bajnokságon » 15:52 FORMA-1. Max Verstappen (21) harmadik lett a szezonnyitó Ausztrál Nagydíjon » 15:03 TENISZ. A 18 éves Bianca Andreescu nyerte az egyesült államokbeli Indian Wellsben rendezett keménypályás tornát » 14:38 JÉGKORONG. Kedden kezdi az osztrák U18-as bajnokság döntőjét a Fehérvár AV19 együttese » 14:23 SPORTLÖVÉSZET. Mészáros Eszter a negyedik helyen végzett a leány légpuskások döntőjében az eszéki junior Európa-bajnokságon » 14:03 SPORTLÖVÉSZET. Mészáros Eszter döntőbe jutott az eszéki légfegyveres Európa-bajnokságon, a junior leány légpuskások 10 méteres számában. » 13:35 LABDARÚGÁS. Kylian Mbappé (20) a második helyen áll az Aranycipőért folytatott versenyben » 13:30 EVEZÉS. Nemzetközi Fair Play-díjat kap a 14 éves evezős Gosztonyi Péter, aki a tanuló korosztály tavalyi országos bajnokságán jelezte a versenybíróságnak, hogy tévesen hirdették ki őt győztesnek. » 12:38 SPORTLÖVÉSZET. Mészáros Eszter bejutott a leány légpuskások döntőjébe az eszéki 10 méteres junior Európa-bajnokságon » 12:32 LABDARÚGÁS. A Tottenham leigazolná a Benfica 19 éves támadóját, Jotát » 11:01 LABDARÚGÁS. Szoboszlai Dominik (18) megszerezte az első gólját az osztrák Bundesligában » 10:48 VÍZILABDA. A horvát Jug Dubrovnik nyerte az első ifjúsági Markovits Kálmán-kupát, miután a döntőben egy góllal verte a Ferencvárost; a rendező Vasas SC csapata a harmadik helyen végzett, miután a bronzmeccsen legyőzte a Panionioszt. » 10:21 SPORTLÖVÉSZET. Egyik magyar pisztolyos vegyes csapat sem jutott döntőbe az eszéki junior légfegyveres Európa-bajnokságon » 10:09 KÉZILABDA. Simán nyert a Szombathelyi KKA együttese a leány serdülőbajnokság Nyugati csoportjában » 09:02 ASZTALITENISZ. Juhász Patrik (17) ezüstérmes lett a felnőtt Budapest-bajnokságon » 08:37 LABDARÚGÁS. A múlt hetinél is kevesebbet, összesen 296 percet tölthettek pályán utánpótláskorú játékosok az NB I 25. fordulójában; az egyetlen szépségtapaszt a 18 éves Tamás Nándor első élvonalbeli gólja jelentette. »
03.17.
21:07 KÉZILABDA. Junior-világbajnok és más utánpótláskorú kiválóságok is hozzájárultak ahhoz, hogy a női Magyar-kupa debreceni Final Fourja a sportág ünnepe lett. » 20:31 LABDARÚGÁS. Joao Felix még egy évig maradna a Benficában a Liverpool és a Manchester United csábítása ellenére is » 19:44 AUTÓSPORT. A teljes WTCR-idényre készülő Tassi Attila (19) két napon keresztül tesztelhet a Szlovákiaringen » 19:00 VÍVÁS. Kovács Réka nyerte az utolsó aranyérmet Zalaegerszegen, a korosztályos Fülöp Mihály Magyar-kupa-versenyen » 17:57 BIRKÓZÁS. A tizennégy aranyéremből mindössze négy jutott a fővárosi egyesületeknek a kötöttfogás egri bajnokságán; sok kisebb település fiataljai állhattak fel a dobogóra. » 17:52 VÍVÁS. Bagdány Albert nyerte az újonc fiúk tőrversenyét a Fülöp Mihály Magyar-kupa-versenyen » 17:29 LABDARÚGÁS. Hazard jövőjén múlik a Chelsea angol szélsőjének, Callum Hudson-Odoi (18) maradása? » 17:04 VÍVÁS. Sperka Jázmin nyerte a gyermek leány tőrözők küzdelmét a Fülöp Mihály Magyar-kupa-versenyen » 16:38 LABDARÚGÁS. Ryan Sessegnon (18) a Manchester Unitedban vagy a Tottenhamben köthet ki » 15:56 JÉGKORONG. Végig fölényben játszott, és simán nyert a Fehérvár AV19 a Vienna Capitals ellen az osztrák U20-as bajnokság elődöntőjének első mérkőzésén. » 15:25 VÍZILABDA. A listavezető UVSE 25–2-es kiütéses sikert ért el az ifjúsági ob A1-es csoportjában » 14:32 JÉGKORONG. Sikerrel vette a Fehérvár AV19 csapata az EBYSL-elődöntő első felvonását » 13:55 SÚLYEMELÉS. Az olimpiai ezüstérmes Márkus Erzsébet, a háromszoros Eb-bronzérmes Nagy Péter és az ifjúsági olimpiai negyedik Árva Cintia vall a sportág hasznáról és szépségéről. » 12:55 LABDARÚGÁS. A Tottenham is beszállna a Fulham 18 éves középpályásáért, Ryan Sessegnonért folytatott versenyfutásba » 12:06 KÉZILABDA. Szita Zoltán (21) volt az NB I szombati játéknapjának legeredményesebb utánpótláskorú játékosa » 11:29 SPORTLÖVÉSZET. Hétfőn kezdődik Eszéken a 10 m-es légfegyveres junior Európa-bajnokság, amelytől a szakvezetés négy-öt érmet és az éremtáblázaton legalább negyedik helyet remél. » 10:49 VÍZILABDA. Március végén Pécsett edzőtáborozik a férfi juniorválogatott » 10:10 ASZTALITENISZ. Fehér Orsolya (19) arany- és ezüstéremmel zárta a felnőtt Budapest-bajnokságot » 09:08 ATLÉTIKA. Biztató eredmények egész sorát érték el a fiatalok a fedett pályás bajnokságokon, ígéretesnek látszik a nyári nemzetközi szezon. » 09:03 KÉZILABDA. A Gyöngyös nyerte a keleti rangadót a fiú ifjúsági bajnokságban »