vivas
Így lettünk bajnokok
11.11.
22:28 LABDARÚGÁS. Öt gólos különbséggel verte a francia válogatott a spanyolokat a brazíliai U17-es világbajnokság negyeddöntőjében » 20:56 KÉZILABDA. A 19 éves Vámos Petra is helyet kapott a decemberi felnőtt női világbajnokságra utazó keretben. » 20:34 KOSÁRLABDA. Szoros meccsen győzött a Nemzeti Kosárlabda Akadémia Pécs csapata a Dombóvári Kosársuli otthonában a fiú kadétbajnokságban » 19:42 KÉZILABDA. Vámos Petra (19) bekerült az év végi, Japánban rendezendő olimpiai kvalifikációs világbajnokságra utazó keretbe » 18:55 ATLÉTIKA. Noah Lyles (22) és Karsten Warholm (23) is bekerült az öt, az év férfi atlétája cím jelöltjei közé » 18:33 KOSÁRLABDA. A FIBA közzétette a jövő évi utánpótlás-vilégversenyek helyszíneit és időpontjait; ebből kiderül, hogy a női U20-as Európa-bajnokságot augusztusban Sopronban rendezik meg. » 18:01 KOSÁRLABDA. A Budafok legyőzte a Zsíros Akadémia Kőbánya csapatát a férfi U20-as bajnokságban » 17:00 TENISZ. Fajta Péter (17) megszerezte pályafutása első profi tornagyőzelmét » 16:22 ATLÉTIKA. Noah Lyles (22) is versenyben maradt az év férfi atlétája díjért » 15:45 ASZTALITENISZ. A hétvégi szombathelyi nemzetközi utánpótlás-bajnokságon mindössze egy érmet nyertek magyar versenyzők; Fazekas Péter, a szövetség sportigazgatója és Lajtai Kristóf főtitkár értékeli a látottakat. » 15:20 LABDARÚGÁS. Durva eredmény a magyar utánpótlás-bajnokságban – a III. kerületi TVE fiataljai 41–0-ra elpáholták ellenfelüket » 15:06 FALLABDA. Utánpótlás-versenyt rendeztek Egerben » 14:34 KERÉKPÁRSPORTOK. Vas Kata Blanka (18) nyolcadik lett a cyclo-cross Eb U23-as futamán » 14:34 TAEKWONDO. Egy ezüst- és két bronzérmet gyűjtöttek be kadét- és juniorkorú versenyzőink horvátországi Croatia Open elnevezésű nemzetközi utánpótlás-viadalon. » 13:53 SPORTLÖVÉSZET. Remekeltek az utánpótláskorú versenyzők a nyitrai nemzetközi versenyen » 13:18 LABDARÚGÁS. Már az ötödik mesterhármasát szerezte az idényben a Salzburg csodatinije, Erling Haaland (19) » 12:45 TENISZ. Több mint 300 gyermek méri össze tudását péntektől a Nemzeti Edzés Központban » 12:11 FUTSAL. Gól nélküli döntetlennel mutatkozott be a nemzetközi porondon U17-es válogatottunk, ellenfele Szlovákia volt. » 11:57 LABDARÚGÁS. Szoboszlai Dominiknak (19) óriási élmény lesz a Puskás Arénában pályára lépni » 11:06 SZINKRONÚSZÁS. Befejeződtek a Magyar-kupa utánpótlás-küzdelmei » 10:53 ÚSZÁS. Békési Eszter Dohában megszerezte első felnőtt vk-aranyát; a 17 éves lány a versenyről, saját szerepléséről és további terveiről, köztük az olimpiai szereplésről nyilatkozik. » 10:24 CSELGÁNCS. Megrendezték a junior és serdülő B korcsoportos fiúk országos bajnokságot » 09:40 RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Talabos Attila (17) 1000 méteren mutatkozott be a montreali felnőtt világkupaversenyen » 09:00 LABDARÚGÁS. Hollandia és Mexikó is elődöntős a brazíliai U17-es világbajnokságon » 08:50 VÍVÁS. Interjú 16 éves Szemes Gergővel a kadét tőrözők európai körversenyének budapesti állomásán aratott győzelméről, valamint további terveiről. »
11.10.
20:48 KÉZILABDA. Hazai pályán nyert az FTC U21-es együttese a férfi NB I/B-ben » 20:21 VÍVÁS. A fiú tőrözők újabb sikernapja a kadét európai körverseny budapesti állomásán, a csapat ugyanis simán menetelt a döntőig, igaz, ott az oroszok már leküzdhetetlen akadályt jelentettek. » 19:16 RITMIKUS GIMNASZTIKA. A válogatott versenyzőket felvonultató kéziszercsapat nyert a juniorok mezőnyében is a Magyar–kupa-viadalon » 19:02 VÍVÁS. Ezüstérmet nyert a fiú tőrcsapat a kadét európai körverseny budapesti állomásán » 18:38 ATLÉTIKA. Felidézzük az idei szabadtéri szezonban született hét ifjúsági világcsúcs nagy pillanatait, a középpontban az ausztrál-francia kettős állampolgár Sasha Zhoyával, aki rúdugrásban és 110 gáton is rekordot ért el. » 17:35 FUTSAL. Döntetlennel debütált a szlovákok ellen az U17-es válogatott » 17:27 KÉZILABDA. Ismét remekeltek a junior játékosok a női EHF-kupában, más kérdés, hogy Kuczora Csenge nyolc és Kácsor Gréta hat gólja sem volt elég a Vác törökországi találkozóján. » 17:21 VÍVÁS. Döntőben a fiú tőrcsapat a kadét európai körverseny budapesti állomásán » 16:43 KÉZILABDA. Az Érd átrohant a Krasznodaron az EHF–kupa-selejtező odavágóján, Schatzl Natalie (19) góljai is kellettek a sikerhez » 16:39 LABDARÚGÁS. Először lőtt gólt a spanyol élvonalban a Real Madrid 18 éves ígérete » 16:05 VÍVÁS. Már elődöntős a fiú tőrcsapat a kadét európai körverseny budapesti állomásán » 15:45 KÉZILABDA. Nagy csatában nyert a Győri Audi ETO KC U19-es együttese a női NB I/B-ben » 15:38 BIRKÓZÁS. Nyolc arany került a fővárosba, hat vidékre, a legtöbbet, hármat a Diósgyőri BC nyerte a diák I-es korcsoport hajdúszoboszlói, szabadfogású diákolimpiáján. » 14:56 VÍVÁS. Az olaszokat legyőzve jutott negyeddöntőbe fiú kadét tőrcsapatunk a budapesti európai körversenyen »