uszas

Utánpótlássport 2019

08.09.
20:44 CSELGÁNCS. Remekül sikerült a salgótarjáni edzőtábor » 20:03 ATLÉTIKA. Véget ért Budapesten a felnőtt országos bajnokság második, zárónapja, amelyen öt aranyérmet nyertek az utánpótláskorú versenyzők. » 19:50 KOSÁRLABDA. Verasztó Péter (19) az Atomerőmű SE első osztályú csapatában folytatja pályafutását » 18:36 ATLÉTIKA. A 17 éves Nagy Vanessza nyert 200 méteren a felnőtt országos bajnokságon » 18:25 TORNA. A KSI férfiszakosztályának vezetője, Laufer Béla ejtett szót az egyesület három ifjúsági válogatott versenyzőjének a felkészüléséről. » 17:40 LABDARÚGÁS. Declan Rice (21) a Chelsea-ben köthet ki » 17:05 ATLÉTIKA. Tóth Balázs (20) nyert súlylökésben a felnőtt országos bajnokságon » 16:18 ÚSZÁS. „Úgy gondolom, ha lesz Európa-bajnokság, mindenképpen éremesélyesként kell vele számolni” – mondja Magyarovits Zoltán tanítványáról, Nyirádi Rékáról, aki a Négy Nemzet-versenyen a felnőttmezőnyben is bemutatkozott. » 15:47 ATLÉTIKA. Molnár Janka (19) nyert 400 méter gáton a Lantos Mihály Sporttelepen zajló felnőtt országos bajnokságon » 15:42 CSELGÁNCS. Rengeteg idő jutott az alapozásra Győrött » 14:57 ATLÉTIKA. Számos utánpótláskorú versenyző részvételével folytatódik a 125. magyar bajnokság » 14:51 LABDARÚGÁS. „Már akkor sem maradok alul, ha felnőttjátékosokkal kell összecsapnom” – jelenti ki a 18 éves Duhaj Ádám, akit két éve többször is újra kellett éleszteni, miután összeesett egy edzőmérkőzésen. » 13:59 VÍZILABDA. Molnár Erik (17) 5 gólt szerzett az UVSE Kaposvár elleni kupamérkőzésén » 12:45 RITMIKUS GIMNASZTIKA. Szorgalmasan készülnek a junior Európa-bajnokságra az MTK Budapest juniorválogatott versenyzői » 12:30 LABDARÚGÁS. A Ferencvárosból egy évre kölcsönbe a ZTE-be igazolt Szánthó Regőt (19) kérdeztük céljairól, valamint a fiatalos zalaegerszegi csapatról. » 11:54 VÍZILABDA. A dunaújvárosi Szabó Nikolett nyolc gólt szerzett a III. kerület elleni ifjúsági kupameccsen » 10:49 ÖKÖLVÍVÁS. Erdei Zsolt már csak az utánpótlás-nevelésen dolgozik » 10:06 GYÁSZ. Elhunyt Györe Lajos, a női utánpótlás vízilabda-válogatott korábbi szövetségi kapitánya » 09:04 VÍZILABDA. Vigvári Vendel (18) három gólt szerzett az FTC Eger elleni kupamérkőzésén » 08:58 VÍVÁS. Az idén ünnepli fennállásának huszadik évfordulóját a tőrözés oktatására szakosodott Törekvés SE; ez az idő nem nevezhető hosszúnak bármely klub életében, Beliczay Sándorék 2000 óta mégis 147 magyar bajnoki címet nyertek. »
08.08.
21:04 ATLÉTIKA. A felnőtt országos bajnokság szombati versenynapjának húsz egyéni számából nyolcat utánpótláskorú sportoló nyert; összesen pedig 24 fiatal állhatott fel a dobogóra. » 21:03 LABDARÚGÁS. Fel akarja kelteni Marco Rossi figyelmét Bolla Bendegúz (20) » 19:58 ATLÉTIKA. Férfi és női 3000 méteres akadályfutásban sem találtak legyőzőre a korosztályos reménységek a felnőtt ob-n » 19:21 ATLÉTIKA. Kövér Fanni (16) ezüstérmet szerzett gerelyhajításban a budapesti felnőtt országos bajnokságon » 18:48 ATLÉTIKA. Varga Gréta (16) második lett 1500 méteren a budapesti felnőtt országos bajnokságon » 18:25 ATLÉTIKA. Férfi és női 400 méteren is utánpótláskorú nyerte a budapesti felnőtt ob-t » 17:59 ATLÉTIKA. Új egyéni csúccsal nyerte meg a felnőttek országos bajnokságát a rúdugró Nagy Marcell (17) » 17:35 LABDARÚGÁS. A járvány nem befolyásolja Kai Havert (21) árát » 17:23 KOSÁRLABDA. A 17 éves Tóth Barnával beszélgettünk arról, miért igazolt a MAFC-ból Kecskemétre, emellett szóba került az is, hogyan érezte magát az U18-as válogatott táborában. » 17:01 KÉZILABDA. Az FTC ifistái nyerték a Hajdúnánáson rendezett korosztályos tornát » 16:36 ATLÉTIKA. Női hármasugrásban a 18 éves Szűcs Szabina nyerte a felnőtt országos bajnokságot » 16:14 LABDARÚGÁS. Az Arsenal is kiszemelte, de Újpestre igazolhat a 19 éves koszovói középpályás » 15:57 ATLÉTIKA. A kalapácsvető Németh Zsanett (19) harmadik lett a budapesti felnőtt országos bajnokságon » 15:48 LABDARÚGÁS. Kylian Mbappé (21) a sérülése ellenére is bekerült a PSG Lisszabonba utazó BL-keretébe » 15:33 RÖPLABDA. Elkezdték a felkészülést a következő szezonra a Vasas utánpótláskorú lányai; a részletekről a szakosztály nemrégiben kinevezett utánpótlás szakmai igazgatója, Kőnig Gábor nyilatkozott. » 15:14 ATLÉTIKA. Tóth Anna (16) új ifjúsági országos csúcsot futott 100 m gáton a felnőtt országos bajnokság előfutamában » 15:06 LABDARÚGÁS. Megjöttek az eredmények, nincs további koronavírusos a Magyar Futball Akadémián » 14:39 CSELGÁNCS. Gyulafirátóton táboroztak az ajkai, a veszprémi és a kaposvári gyerekeknek » 14:20 KOSÁRLABDA. A svéd élvonalból érkezik a DEAC U20-as csapatának új vezetőedzője, Jesper Gustavsson. » 13:48 KOSÁRLABDA. Munkába álltak a Soproni Darazsak Sportakadémia csapatai »