uszas

Utánpótlássport 2019

20:54 LABDARÚGÁS. Senkó Zsombor (17) jó meccset vár a mai Juventus–FTC-től » 19:28 ÚSZÁS. Nyilvánosságra hozták az ifjúsági és serdülő ob pontversenyének eredményét » 19:12 LABDARÚGÁS. A magyar válogatott 20 éves középpályása, Szoboszlai Dominik álomkategóriába tartozik az Arsenalnál. » 18:17 KÉZILABDA. Hazai pályán kapott ki a Gyöngyös a fiú serdülőbajnokságban » 17:50 KOSÁRLABDA. A KSC-Szekszárd női élvonalban szereplő játékosa, a 17 éves Miklós Melinda hatból hat meccsen kezdőként lépett pályára az NB I-ben. » 17:17 LABDARÚGÁS. Schäfer András (21) bekerült a szlovák élvonal heti álomcsapatába » 16:22 KÉZILABDA. Két leány korosztályos válogatott is edzőtábort tart a héten » 16:02 KÉZILABDA. A Veszprémi KKFT és Ágoston Áron gyakorlatilag hatvan percen keresztül sokkolta a harmadik helyen álló FTC-t a szombati NB I-es találkozón; a 19 éves kapust kérdeztük. » 15:32 GOLF. Jövőre Finnországban rendezik a korosztályos Európa-bajnokságot » 15:12 TEKVONDÓ. Márton Viviana és Márton Luana is a dobogó legfelső fokára állhatott a kadétok között a horvátországi klubcsapat Európa-bajnokságon » 14:28 VÍZILABDA. Az UVSE 17 éves kiválósága, Vigvári Vince két meccsen tizennyolc góllal segítette nehéz helyzetben lévő csapatát az ifjúsági bajnokságban. » 14:13 KOSÁRLABDA. Túl van az első szlovéniai edzésen a Lukács Norberttel (19) is felálló magyar férfiválogatott » 13:07 LABDARÚGÁS. Szoboszlai Dominik (20) a Bayern München ellen léphet pályára a Bajnokok Ligájában » 12:27 VÍVÁS. Száznegyvennégy tőröző lépett pástra a budapesti Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnokban a hét végén rendezett harmadik junior és kadét Magyar−kupa-fordulón. » 11:52 RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Nem utazik Hollandiába a felnőttválogatott » 11:09 LABDARÚGÁS. A Borussia Dortmund játékosa, Youssoufa Moukoko (16) újabb rekordot dönthet » 10:01 LABDARÚGÁS. A Barcelona leigazolná Eric Garcíát (19) » 09:14 LABDARÚGÁS. Brandon Williams (20) a Southamptonba kerülhet kölcsönbe » 09:00 LABDARÚGÁS. Az NB I tizenegyedik fordulójában, hat együttesben tizenegyen összesen 576 percet töltöttek a pályán a 2000. január 1-jén vagy az után született, magyar fiatalok közül. »
11.23.
21:09 VÍZILABDA. Alaksza Dóra (18) két gólt szerzett a BVSC-Zugló Ferencváros elleni győztes bajnokiján » 20:42 ATLÉTIKA. A 21 éves világcsúcstartó rúdugró, Armand Duplantis is helyet kapott abban az ötfős társaságban, amelyből kikerül az év legjobb férfiversenyzője. » 19:52 LABDARÚGÁS. A Bajnokok Ligájában is rekordot dönthet Youssoufa Moukoko, a Borussia Dortmund 16 éves ígérete » 19:18 ÖTTUSA. A lányok között Haraszin Linda, a fiúk mezőnyében Tamás Botond győzelmével zárult az U17-es korosztály székesfehérvári válogatóversenye. » 18:50 VÍZILABDA. Vigvári Vince (17) két meccsen 18 gólt lőtt az ifjúsági bajnokságban » 17:57 ATLÉTIKA. A Csepeli DAC fiataljai szerepeltek a legjobban az U11-es és az U13-as korosztály váci regionális pályaversenyén » 16:49 LABDARÚGÁS. Kai Havertz (21) ismét bevethető a Chelsea Bajnokok Ligája-mérkőzésén » 16:21 SÚLYEMELÉS. A jövő is jelen volt a múlt hétvégi ob-n: a húszon inneniek közül sokan dobogóra álltak, nyolcan pedig egyenesen felnőtt magyar bajnokként távozhattak az idei hazai csúcsvetélkedőnek otthont adó tatai edzőtáborból. » 15:33 ATLÉTIKA. Armand Duplantis (21) egyre nagyobb eséllyel pályázik az év férfiversenyzője címre » 14:53 JÉGKORONG. Gólgazdag mérkőzésen nyert az Ocskay-akadémia az U21-es bajnokságban » 14:19 CSELGÁNCS. Felemásan sikerült az MTK Budapest 21 éves dzsúdósának, Gőz Rolandnak (90 kg) az őszi szezonja; noha sérülés és egyéb elfoglaltság hátráltatta a felkészülését, a harmadik helyen zárta a poreci U23-as Európa-bajnokságot. » 14:02 KÉZILABDA. Idegenben nyert az Éles Kézisuli csapata a fiú serdülőbajnokságban » 13:00 JÉGKORONG. Ortenszky Tamás (18) bemutatkozott a svájci felnőtt másodosztályban » 11:43 KOSÁRLABDA. Simán nyert a Körmend a férfi U20-as bajnokságban » 11:15 KÉZILABDA. Hétfőtől együtt készül a dániai Európa-bajnokságra a női válogatott, amelynek keretébe 20 játékost hívott be a két szövetségi kapitány, Danyi Gábor és Elek Gábor, mások mellett a 20 éves, junior világ- és Európa-bajnok Kácsor Grétát. » 10:09 JÉGKORONG. Papp Kristóf (19) megszerezte az első magyar pontot az amerikai egyetemi ligában » 09:19 KÉZILABDA. Hatvan gólt lőtt az FTC a leány ifjúsági bajnokságban » 09:07 LABDARÚGÁS. Az első tizenhét fordulóban az összes meccset végigjátszotta az NB II-ben szereplő Vasas FC 19 éves, korosztályos válogatott középpályása, Hidi M Sándor, aki büszkén viseli a piros-kékek mezét és majdnem minden szituációból tanul az egyes mérkőzések után. »