Utánpótlássport 2017

22:25 AUTÓSPORT. Fiatal versenyzőink Európa több pontján vesenyeztek a hétvégén, s hárman dobogóra is állhattak. » 22:06 RÖPLABDA. A lányoknál a Vasas, a fiúknál a Kecskemét nyerte az U15-ös országos bajnokságot, miután a székesfehérvári torna döntőjében diadalmaskodtak a Békéscsaba, illetve a helyi Fésüs Röplabda Akadémia ellen. » 21:43 LABDARÚGÁS. Idén sem sikerült itthon tartania a házigazda Puskás Akadémiának a Puskás–Suzuki-kupa serlegét, miután a tornán végig nagy formában játszó KRC Genk a döntőben legyőzte a felcsútiakat; a torna gólkirálya a belgák magyar csatára, Németh András lett. » 21:37 TENISZ. Dulganov Richárd (16) főtáblára jutott a balatonalmádi 15.000-es ITF-tornán » 20:58 BIRKÓZÁS. Négy éremmel zárták kadét birkózóink a szkopjei korosztályos Európa-bajnokságot; s a lehetséges négyből három kvótát megszereztek az ifjúsági olimpiára. » 20:27 LABDARÚGÁS. Németh András (15) lett a Puskás-Suzuki-kupa gólkirálya » 19:29 LABDARÚGÁS. A Genk nyerte a tizenegyedik Puskás-Suzuki-kupát » 18:53 VÍVÁS. A 16 éves Büki Lili nyerte a párbajtőr Magyar-kupa tatai versenyét, miután a döntőben újra legyőzte a fegyvernem olimpiai bajnokát, Szász-Kovács Emesét; a kardozók budapesti előválogató versenyén csak fővárosi sikerek születtek. » 18:09 LABDARÚGÁS. A Flamengo szerezte meg a bronzérmet a Puskás-Suzuki-kupán » 17:13 TENISZ. Valkusz Máté (19) kilencvenkét helyet javított az ATP-világranglistán » 16:59 CSELGÁNCS. Hat éremmel, köztük két arannyal tértek haza versenyzőink a lengyelországi ifjúsági Európa-kupáról. » 16:27 LABDARÚGÁS. A Real Madrid szerezte meg az ötödik helyet a Puskás-Suzuki-kupán » 15:44 AUTÓSPORT. Tassi Attila (18) negyedik lett a TCR Európa-kupa zandvoorti második futamán » 14:59 MŰÚSZÁS. Felnőtt vk-versenyeken edződik juniorválogatottunk a korosztály nyári, budapesti világbajnokságára; a felkészülésről Árkovics Petra szövetségi edző nyilatkozott honlapunknak. » 14:25 LABDARÚGÁS. A Panathinaikosz szerezte meg a hetedik helyet a Puskás-Suzuki-kupán » 14:12 LABDARÚGÁS. A PSG elnöke 1 milliárd euróért sem adná el Kylian Mbappét (19) » 13:00 TENISZ. Stollár Fanny (19) legyőzte a világranglistán 27. kínai Csangot » 12:54 LABDARÚGÁS. Az átlagosnál több fiatal az átlagosnál hosszabb időt töltött a pályán az NB I 31. fordulójában. » 12:32 ÖTTUSA. Remekeltek a magyar versenyzők a lengyel nemzetközi viadalon » 11:54 TENISZ. Vörös Máté (18) elveszítette a budapesti ITF-torna döntőjét » 11:37 JÉGKORONG. Remekül helytálltak az utánpótláskorú játékosok az idei A csoportos jégkorong-világbajnokságon, sőt közülük többen is csapatuk erősségeinek bizonyultak; a finn Sebestian Ahót pedig a vb legjobb támadójának választották. » 10:41 LABDARÚGÁS. A Videoton fiatalja, Bekker Roland (16) próbajátékon vehetett részt a Borussia Mönchengladbach együttesénél » 09:55 TENISZ. Kovács Zita (16) nyerte a budapesti G4-es ITF-tornát » 09:13 KORCSOLYASPORTOK. Beszélgetés Bánhidi Ákossal, az MTK szakosztályvezetőjével a rövid pályás gyorskorcsolyázásban elért sikereik titkairól, a szakosztályban folyó utánpótlás-nevelő munkáról, terveikről. » 09:06 LABDARÚGÁS. A helyosztókkal zárul a 11. Puskás-Suzuki-kupa »
05.20.
23:56 BIRKÓZÁS. Tösmagi Attila megszerezte a várva várt érmet (bronzot) a kötöttfogásnak a szkopjei kadét Európa-bajnokságon, és van két ötödik helyünk is. » 22:29 RÖPLABDA. A lányoknál Békéscsaba‒Vasas, a fiúknál Székesfehérvár‒Kecskemét aranymeccs lesz hétfőn Fehérvárott, az U15-ös országos bajnokság döntőjében. » 22:08 LABDARÚGÁS. Tizenegyesek döntöttek az U17-es kontinensbajnokság aranymeccsén; a narancsmezes holland válogatott ünnepelhetett. » 21:51 ATLÉTIKA. A debreceni Kozák Luca a 100 m gátfutásban saját U23-as országos csúcsát srófolta 13 másodperc alá Győrött, az összetett országos bajnokság vasárnapi versenyein; volt további sok jó eredmény is. » 20:44 VÍVÁS. Utánpótláskorú versenyzőkkel nyerte meg a Magyar-kupa tatai fordulójának csapatversenyét a Budapesti Honvéd együttese » 19:32 LABDARÚGÁS. A torna 11 éves történetében először adódhat, hogy a házigazda nyeri a trófeát; hétfőn a belga Genk ellen vívja a Puskás Akadémia a Puskás–Suzuki-kupa fináléját. » 19:30 BIRKÓZÁS. Végh Artúr ötödik lett a kadét Eb kötöttfogású versenyén » 18:59 VÍZILABDA. Simán győzött a Szolnok és az FTC is a fiú gyermekbajnokságban » 18:47 BIRKÓZÁS. A kötöttfogású Tösmagi Attila (60 kg) bronzérmes lett a Szkopjéban zajló kadét Európa-bajnokságon » 17:49 TEKE. Farkas Ádám aranyérmet szerzett egyéniben a kolozsvári U23-as világbajnokságon »