Utánpótlássport 2018

21:32 KÜZDŐSPORTOK. Három sportág fiataljai kezdték meg szereplésüket a budapesti iskolai vb-n – a magyar karatésok és birkózók két-két aranyérmet szereztek, de a taekwondósok is felálltak háromszor a dobogóra. » 21:07 LABDARÚGÁS. Románia 4-1-re győzte le Horvátországot az U21-es Európa-bajnokságon » 20:48 LABDARÚGÁS. Újabb nagy reménység érkezett a Real Madridhoz – Rodrygo Goas hamar a világ legjobbjai közé tartozhat. » 20:00 BIRKÓZÁS. Bazsó Adolf ötödik helyen végzett a faenzai kadét Európa-bajnokságon » 19:41 STRANDKÉZILABDA. A korosztályos válogatottak az U17-es Eb-re készülnek – a fiúcsapat szövetségi edzőjével, Penszki Gergellyel beszélgettünk. » 19:33 TENISZ. Amanda Anisimova (17) nyolcaddöntőbe jutott a mallorcai füves pályás női tornán » 19:23 KAJAK-KENU. Redl András 1000 méteren, Kőhalmi Emese Boglárka 500-on nyerte meg a K1-esek versenyét a szolnoki ifjúsági válogatón » 18:39 KOSÁRLABDA. Tursics Sándorral és Nagy Zoltánnal beszélgettünk arról, miképpen tér el nagy mértékben a fiú és leány utánpótlás-bajnokságok kiegyenlítettsége. » 18:18 BIRKÓZÁS. Varsányi László bronzéremért birkózhat a faenzai kadét Európa-bajnokságon » 17:39 LABDARÚGÁS. Ukrajna nagyon magabiztos játékkal, veretlenül nyerte meg a lengyelországi U20-as vb-t – írásunkban közelebbről megvizsgáljuk, mi volt a siker titka. » 17:32 KOSÁRLABDA. “Szeretet Kosár” címmel felemelő estet rendeztek a leukémiával küzdő Gereben Lívia (19) részére » 16:58 ÚSZÁS. A kecskeméti országos bajnokságon még kvalifikálhatjuk magukat a serdülők az EYOF-ra » 16:48 VÍVÁS. Andrásfi Tibort a negyeddöntőben állították meg – a 19 éves magyar párbajtőröző így is a nap legjobb magyar eredményét érte el a felnőtt Eb-n. » 15:49 TENISZ. Iga Swiatek (18) nem jutott a birminghami füves pályás női torna nyolcaddöntőjébe » 15:29 VÍVÁS. A párbajtőröző Andrásfi Tibort (19) az olimpiai ezüstérmes Santarelli állította meg a düsseldorfi felnőtt Eb negyeddöntőjében » 15:14 KOSÁRLABDA. A kaposvári férficsapatnál minden játékos szerződését felbontják – Puska Zoltán hangsúlyozza: a jövő csapatát építik. » 14:56 BIRKÓZÁS. Varsányi László elődöntős a faenzai kadét Európa-bajnokságon » 14:50 VÍVÁS. Andrásfi Tibor a legjobb nyolc közé jutott a düsseldorfi felnőtt Eb-n » 14:44 BIRKÓZÁS. Horváth Gyula kikapott grúz ellenfelétől a faenzai kadét Európa-bajnokságon » 14:28 VÍVÁS. Andrásfi Tibor (19) már a legjobb 16 mezőnyében a düsseldorfi felnőtt Eb-n » 14:19 BIRKÓZÁS. Horváth Gyula és Varsányi László is negyeddöntős a faenzai kadét Európa-bajnokság kötöttfogású versenynapján » 14:00 KERÉKPÁRSPORTOK. Kovács Béla győzött a Sagan Tour U9-es korosztályában » 13:34 LABDARÚGÁS. Dani Ceballos minden bizonnyal eligazol a Real Madridból, miután megromlott a viszonya Zinédine Zidane vezetőedzővel. » 13:30 VÍVÁS. Andrásfi Tibor (19) a legjobb 32 közé került, Koch Máté (19) kiesett a düsseldorfi felnőtt Európa-bajnokságon » 13:18 LABDARÚGÁS. A román U21-es válogatott Fülöp Lóránd (21) a Puskás Akadémiába igazolt » 12:39 KÉZILABDA. Háfra Noémit (20) választották meg az év legjobb fiatal játékosának a Handball Planet szavazásán » 11:46 VÍVÁS. Koch Máté (19) és Andrásfi Tibor (19) is a legjobb 64 között küzdhet tovább a düsseldorfi felnőtt Eb-n » 11:14 VÍZILABDA. Az FTC-Telekom fiú serdülőcsapata elhódította a bajnoki trófeát – Nyéki Balázs vezetőedző szerint a fiúk alaposan megdolgoztak a sikerért. » 10:42 TAEKWONDO. Patakfalvy Luca (18) ötödik helyezést ért el a Luxemburg Openen » 10:18 TENISZ. Kalocsai Péter az egyik legrangosabb U16-os versenyen jutott az elődöntőig » 09:35 ÚSZÁS. A 17 éves Luca Urlando megdöntötte Michael Phelps 2003-as korosztályos rekordját 200 pillangón » 09:04 LABDARÚGÁS. Az olaszországi korosztályos Eb után alighanem megbolydul az átigazolási piac, hiszen Európa topklubjai alig várják, hogy lecsapjanak áldozataikra – bemutatjuk a „legdrágábbak” álomcsapatát. » 08:58 LABDARÚGÁS. Félgőzzel is behúzta első mérkőzését a német válogatott az U21-es Európa-bajnokságon »
06.17.
20:44 LABDARÚGÁS. Győzelemmel kezdett Ausztria az olaszországi U21-es Európa-bajnokságon » 20:14 DARTS. Elkészítették a júliusi, törökországi ifjúsági Európa-bajnokság sorsolását » 19:30 LABDARÚGÁS. Százhúsz millió euróért költözhet Madridba Joao Felix (19) » 18:44 LABDARÚGÁS. Kétszáz százalék, hogy Kylian Mbappé (20) a PSG-ben marad – állítja a klub tulajdonosa » 18:05 TENISZ. Makk Péter (18) az első fordulóban búcsúzott a pozsonyi ATP Challenger-versenyen » 17:35 VÍVÁS. Parádésan vívott a legjobb 16-ig a női kardozók versenyében a 18 éves Pusztai Liza a düsseldorfi felnőtt Eb-n; ott azonban elfogyott a lendülete, s végül 10. helyen zárt. »