Utánpótlássport 2017

10.17.
21:26 CSELGÁNCS. A 44 kilogrammos Beringer Fatime a hetedik helyen zárta a bahamai junior-világbajnokság nyitónapját. » 20:54 LABDARÚGÁS. A hollandok tizenhat, a svédek pedig tizenegy góllal nyertek a leány U17-es Európa-bajnoki selejtezősorozatban » 19:54 IFJÚSÁGI OLIMPIA. A magyaroknak véget ért az ifjúsági olimpia! » 19:52 IFJÚSÁGI OLIMPIA − STRANDRÖPLABDA. Hajós Artúr és Stréli Bence a negyedik helyen zárta a játékokat » 19:01 IFJÚSÁGI OLIMPIA − KERÉKPÁRSPORTOK. Fetter Erik és Fülöp Ádám az ötödik helyen zárta a fiú kerékpározók csapatversenyének kombinált számát » 18:53 KOSÁRLABDA. A Csata DSE leány juniorcsapata 75 pontos különbséggel győzte le a Soproni Darazsakat » 18:50 IFJÚSÁGI OLIMPIA − KARATE. Az 59 kilogrammos Baranyi Zsófiának véget értek a játékok » 17:44 IFJÚSÁGI OLIMPIA − KARATE. Baranyi Zsófia (59 kg) a második csoportmeccsén is alulmaradt » 17:36 KÉZILABDA. Nemcsak az élvonalban, hanem az NB I/B-ben is egyre többet szerepelnek a fiatal játékosok, sőt ahogyan az elmúlt években az már megszokott, külön utánpótláscsapatok is elindulnak a bajnokságban. » 17:30 IFJÚSÁGI OLIMPIA − KARATE. Baranyi Zsófia elvesztette első csoportmérkőzését » 17:12 IFJÚSÁGI OLIMPIA − KERÉKPÁRSPORTOK. Vas Blanka és Buzsáki Virág harmadik lett a kerékpározók csapatversenyének kombinált számában » 16:42 LABDARÚGÁS. Az U21-es válogatott Spandler Csaba szárkapocscsonttörést szenvedett a törökök elleni Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésen » 15:47 LABDARÚGÁS. A 19 esztendős Juan Camilo Hernández két gólja is kellett Kolumbiának, hogy 3−1-re legyőzze Costa Rica válogatottját » 15:12 IFJÚSÁGI OLIMPIA. Huller Dániel egyetlen századdal maradt el az általa tartott országos rekordtól 400 méter gáton, és a harmadik helyezetthez képest közel két másodperces előnnyel lett ezüstérmes. » 14:59 AUTÓSPORT. Hivatalossá vált, hogy a 20 éves George Russell, a GP2-es sorozat listavezetője jövő évtől a királykategóriában szereplő Williams pilótája lesz. » 14:23 ASZTALITENISZ. Utánpótláskorú versenyzők jutottak tovább a felnőttek TOP-12 kvalifikációs versenyén » 14:02 IFJÚSÁGI OLIMPIA. Íme, a tizedik, keddi versenynap összes dobogósa – Magyarország a negyedik az éremtáblázaton. » 14:00 IFJÚSÁGI OLIMPIA. Megkezdődött Buenos Airesben a korosztályos játékok utolsó előtti, tizenegyedik versenynapja; kövesd folyamatosan frissülő hírfolyamunkat, benne a magyar fiatalok részletes programjával! » 13:43 LABDARÚGÁS. Több, mint hatvan millió eurót adna a Manchester City a 21 éves Frenkie De Jongért » 12:54 KÉZILABDA. Magabiztosan győzött a NEKA csapata a fiú ifjúsági bajnokságban » 12:06 KÉZILABDA. Lejátszotta az első NB I-es felkészülési mérkőzését a női junior kézilabda-válogatott, miután augusztusban még az ifjúsági korosztályban ezüstérmet nyert a lengyelországi világbajnokságon. » 12:04 TENISZ. A nyolc közé kerülésért búcsúzott a 21 éves kazah Alekszander Bublik a moszkvai ATP-tornán » 10:59 LABDARÚGÁS. „A csapat bebizonyította, nem szabad leírni a magyarokat” – nyilatkozta Szoboszlai Dominik, az U19-es válogatott csapatkapitánya, miután az együttes csoportelsőként jutott az elitkörbe » 09:50 ASZTALITENISZ. Új csarnok épül Szombathelyen » 09:02 SZKANDER. Verbóczki Luca jobb kézzel az ötödik lett az antalyai világbajnokságon » 09:01 LABDARÚGÁS. Sorozatban negyedik alkalommal jutott az Európa-bajnoki elitkörbe U17-es, illetve U19-es leányválogatottunk az ősszel. »
10.16.
22:26 IFJÚSÁGI OLIMPIA ‒ ATLÉTIKA. Mihály Ádám a kilencedik helyen zárt rúdugrásban » 21:40 IFJÚSÁGI OLIMPIA ‒ ATLÉTIKA. Farkas Bence a kilencedik helyen zárt a 200 méteres síkfutásban » 21:15 IFJÚSÁGI OLIMPIA ‒ ATLÉTIKA. Huller Dániel ezüstérmet szerzett a 400 méteres gátfutásban » 21:00 IFJÚSÁGI OLIMPIA ‒ KAJAK-KENU. A szlalomverseny negyeddöntőjében búcsúzott a kajakos Kiss Ádám » 20:46 LABDARÚGÁS. Zsinórban ötödik vereségét szenvedte el U21-es válogatottunk az Európa-bajnoki selejtezősorozatban, így a csoport negyedik helyén zárt. » 20:29 IFJÚSÁGI OLIMPIA ‒ STRANDRÖPLABDA. Nem sikerült a döntőbe jutás a Hajós Artúr, Stréli Bence strandröplabdakettősnek » 20:16 ÖKÖLVÍVÁS. Pontozással alulmaradt, így másodikként zárt Kiss Hunor Levente a 15-16 évesek oroszországi Európa-bajnokságán. » 19:37 DÍJÁTADÁS. Negyvenkilencedik alkalommal adták át az Élen a sportban, élen a tanulásban kitüntető címet az iskolában és a versenypályán egyaránt kiemelkedően teljesítő fővárosi fiataloknak. » 19:05 IFJÚSÁGI OLIMPIA ‒ KERÉKPÁRSPORT. Vas Blanka a hetedik, Buzsáki Virág a nyolcadik helyen végzett a a kombinált mountain bike rövid pályás egyéni versenyében » 18:50 IFJÚSÁGI OLIMPIA ‒ KERÉKPÁRSPORT. Fetter Erik diadalmaskodott a kombinált mountain bike rövid pályás egyéni versenyében » 18:38 LABDARÚGÁS. 0–1-ről 2–1-re fordított az U19-es válogatott a hazai rendezésű Európa-bajnoki selejtezőtornán az osztrákok ellen, és ezzel csoportelsőként jutott tovább a tavaszi elitkörbe. » 18:00 IFJÚSÁGI OLIMPIA ‒ KAJAK-KENU. A szlalomverseny nyolcaddöntőjében esett ki Gönczöl Laura » 17:46 IFJÚSÁGI OLIMPIA ‒ KERÉKPÁRSPORT. Fetter Erik, Buzsáki Virág és Vas Blanka is bejutott a kombinált mountain bike rövid pályás egyéni versenyének döntőjébe »