muuszas
Így lettünk bajnokok
17:58 HONOSÍTÁS. Összeállítás arról, hogy egyes sportágakban mennyire elterjedt, mennyire célszerű és egyáltalán milyen feltételekkel lehetséges külföldi fiatalok honosítása azzal a céllal, hogy világversenyeken a magyar színeket képviseljék. » 17:25 KÉZILABDA. A dánok nyerték a siófoki női junior Négy Nemzet-torna első mérkőzését » 16:45 KERÉKPÁR. A közösségi médiában igyekszik népszerűsíteni a sportágat a fiatalok körében a hazai szövetség, s erre pályázatot írt ki; a pályázat pontos céljáról, feltételeiről Princzinger Péter, a szövetség elnöke nyilatkozik. » 16:29 KÉZILABDA. Magabiztosan nyert a DVSC a leány ifjúsági bajnokságban » 15:33 SÍSPORTOK. Vasárnap indul a Budapest-kupa elnevezésű versenysorozat » 15:10 VÍZILABDA. Százszázalékos mérleggel várja a fiú gyermekbajnokság folytatását a Vasas korosztályos gárdája, amelyet a vezetőedző, Homonnai Dániel szerint csupa elszánt, szorgalmas és sikeréhes srác alkot. » 14:55 VÍVÁS. A szófiai utánpótlásversenyen az U14-es korosztályban két magyar érem született » 14:44 TÁJÉKOZÓDÁI FUTÁS. Döntöttek a Diákolimpia és a kiemelt válogatóversenyek rendezőiről » 14:29 SAKK. Pályázatot hirdettek országos ifjúsági események lebonyolítására » 13:34 KOSÁRLABDA. A Szekszárd 32 ponttal győzött a Szolnok ellen a leány juniorbajnokság B csoportjában » 13:01 LABDARÚGÁS. Bár az U19-eseknél rangadót nyert az FTC az ETO ellen, mégsem felhőtlen az öröm az Üllői úton, mivel sem az U17-es, sem az U16-os bajnokságban nem sikerült legyőznie az MTK-t. » 12:14 TENISZ. Velcz Zsombor (17) már nyolc között az izraeli ITF-versenyen, Szabanin Natália (16) is továbbjutott » 11:59 ÚSZÁS. A Jövő Bajnokai-programban a százhalombattai edzőtábor után Hódmezővásárhelyen a dél-alföldi régió 32 versenyzője készülhetett együtt, ahol Turi György, a MÚSZ szakmai alelnöke, Virth Balázs, Kapás Boglárka edzője és Tari Imre, Kenderesi Tamás mestere adott technikai képzést az ifjaknak és felkészítőiknek. » 11:40 TENISZ. 14 és 18 év közötti fiatalok versenyeztek Budapesten és Győrben 100 ezer forintos tornákon » 11:20 LÁBTOLL-LABDA. Közel száz fiatal vett részt a második alkalommal megrendezett Dunaújvárosi Nyílt Lábtoll-labda Versenyen » 10:47 KÉZILABDA. Interjú a 21 éves Szita Zoltánnal, aki a Wisla Plock játékosaként rendszeresen szerepel a Bajnokok Ligájában is; számára a legfontosabb, hogy játékosként és emberként egyaránt a lehető legtöbbet fejlődjön Lengyelországban. » 10:21 ÖTTUSA. U24-es Európa-bajnokság nyolc magyar indulóval a lengyelországi Drzonkówban » 09:24 KÉZILABDA. 18 órától a románok ellen kezdi a Négy Nemzet-tornát a női juniorválogatott » 08:50 VÍVÁS. Interjú a 17 éves kadétvilágbajnok párbajtőrözővel, Muhari Eszterrel, aki eddigi sikerei ellenére sem érzi, hogy eredménykényszerben versenyezne, s csakis önmagával szemben vannak elvárásai. »
11.20.
20:53 ÚSZÁS. Ariarne Titmus (19) lett az év úszója Ausztráliában » 20:21 LABDARÚGÁS. Együttműködási megállapodást kötött egymással a Ferencváros és az Érd Városi Sportegyesület » 19:35 KORCSOLYASPORTOK. Februárban a 16 éven aluli sportoló pozitív doppingtesztjénak kapcsán indult vizsgálat; a Dopping Fellebbviteli Bizottság szerdai döntése értelmében nem bizonyítható a vétség, ezért nem büntetik meg az ijfú korcsolyázót. » 19:02 KERÉKPÁRSPORTOK. Egy sérülés keresztbe húzta Buzsáki Virág idei számításait; a 19 éves hegyikerékpáros a 2020-as idényt új csapattal, új elképzelésekkel kezdi. » 18:41 VÍZILABDA. Lukács Dénes lett a női juniorválogatott edzője » 18:07 KOSÁRLABDA. Továbbra is jól szerepelnek a magyar leányok a korosztályos világversenyeken; a felnőtt női válogatott szövetségi kapitánya, Székely Norbert azt mondja, rengeteg olyan fiatal játékosunk van, akiben hatalmas lehetőség rejlik. » 18:07 LABDARÚGÁS. Két diósgyőri edző is megszerezte az utánpótlás-neveléssel kapcsolatos legmagasabb szintű UEFA-végzetsséget » 17:32 VÍZILABDA. A 17 éves Szeghalmi Zsombor gólt szerzett a Bajnokok Ligájában a Szolnok színeiben » 16:58 FALLABDA. Megsérült a döntőben, nem sokkal később aranyat nyert a másik fináléban; a 16 esztendős Chukwu Hannah elmondta, miként diadalmaskodott a kolozsvári PSA-viadalon. » 16:10 LABDARÚGÁS. Góllal debütált a holland felnőttválogatottban Myron Boadu » 15:30 JÉGKORONG. Ismét gólt szerzett az NHL-ben a 19 éves Andrej Szvecsnyikov » 15:11 RITMIKUS GIMNASZTIKA. A junior-világbajnokságon 6. helyen végzett együttes kéziszer-válogatott 15 éves csapatkapitánya honlapunknak elárulta, mi van az emlékkönyvben; Magyar Hanna arról is beszélt, mit jelent csapatuk szóhasználatában a » 14:48 LABDARÚGÁS. Az U16-os és az U17-es élvonalban sem bírt az ETO FC Győrrel az MTK Budapest » 14:34 VÍVÁS. A 16 éves Battai Sugár Katinka az olimpiai kvótáért küzdő válogatottban szerepelhet; a debreceniek junior-világbajnok kardozója élete első felnőtt-világkupaversenyén lép pástra Orléans-ban. » 14:11 LABDARÚGÁS. Simán nyert az MTK Budapest a DVSC-DLA csapata ellen az U19-es élvonalban » 13:31 KOSÁRLABDA. Tehetségkutató-kiválasztó nyílt napot tart a Pécsi Nemzeti Kosárlabda Akadémia; a 2007-ben és 2008-ban született fiúkat az előzetes jelentkezés után december 1-jén, vasárnap várják. » 13:19 BIRKÓZÁS. Kiderült, kik vehetnek részt a diák II-es korosztály diákolimpiai országos döntőjén »