roplabda

Utánpótlássport 2018

09.21.
20:59 ASZTALITENISZ. Második lett a serdülő fiúcsapat a Varasdon zajló horvát nemzetközi bajnokságon, a döntőben a kínaiak ellen nem volt esélye. » 20:57 LABDARÚGÁS. Javairo Dilrosun (21) szezonbeli első góljával nyert először a Hertha BSC az idei Bundesligában » 20:29 AMERIKAIFUTBALL. Könnyedén nyert hazai pályán a DEAC Gladiators az U19-es bajnokság első fordulójában » 19:40 KENDO. Három korosztályban rendezték meg a tizedik országos kupát » 18:58 TRIATLON. Karai Levente (18) bronzérmet szerzett a konstancai felnőtt Európa-kupán » 18:54 LABDARÚGÁS. Fordulatos, izgalmas mérkőzések egész sora az U19-es és U17-es kiemelt bajnokságban; a nyolc találkozó 31 gólt hozott. » 18:34 ASZTALITENISZ. Döntőbe jutott a magyar serdülő fiúcsapat a varasdi nemzetközi bajnokságon » 18:18 LABDARÚGÁS. A szakvezetők szerint sikeres volt a leány U17-es és U19-es válogatott felkészülése az Eb-selejtezőre, és a cél nem is lehet más, mint az elitkörbe jutás. » 17:48 ATLÉTIKA. Több egyéni csúcsot hozott a serdülő és ifjúsági többpróbázok országos bajnokságának első napja » 16:58 TENISZ. Vörös Máté (19) és Kéki Márk (19) nyerte a szabadtéri országos bajnokság férfi páros döntőjét » 16:58 ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR. Hét utánpótláskorú versenyzőnk indul az angliai Yorkshire-ben vasárnap kezdődő világbajnokságon, jó erőben, jó formában, így a szakvezetés nem titkoltan kellemes meglepetést remél tőlük. » 16:29 KÉZILABDA. 25 gólos sikerrel állt vissza a Győri Audi ETO KC a leány ifjúsági bajnokság Nyugati csoportjának élére » 15:37 LABDARÚGÁS. Az MTK Budapest kilenc, a Debrecen öt gólt rúgott az U17-es kiemelt bajnokság ötödik fordulójában » 15:20 SPORTLÖVÉSZET. Bár a 17 éves Bajos Gitta bronzérmes lett, a három juniorkorú leány a felnőtt Eb-n a női kisöbű sportpuska 3x40 lövéses összetett olimpiai versenyszámában a középmezőnyben végzett, így némileg csalódottan teknit vissza a kontinensbajnokságra. » 14:55 LABDARÚGÁS. A Honvéd javított, az MTK Budapest viszont megint botlott az U19-es kiemelt bajnokságban » 14:39 ÚSZÁS. A kis dél-budai egyesület, a Budafóka SE szakosztályában az általános meglepetésre junior-világbajnoki aranyérmet 400 m gyorson szerzett, eredetileg hátúszó Zombori Gábor mögött is sorakoznak az ígéretes fiatalok. » 13:50 ASZTALITENISZ. A serdülő fiúcsapat elődöntős a Varasdon zajló nemzetközi bajnokságon » 13:02 TENISZ. Nagy Adrienn (18) nyerte a felnőtt országos bajnokság egyéni versenyét » 12:47 RÖPLABDA. A Gödöllői RC felnőtt NB I-es keretének 17 tagja közül még senki nem töltötte be a 22. életévét; a tudatos megoldás okait Barta László klubelnök és Szabados István vetőedző fejti ki. » 12:46 TAEKWONDO. Spanyolországban élő ikerpárral bővült a spanyolországi junior Eb-re készülő magyar válogatott kerete » 12:24 ATLÉTIKA. Ifjúsági, serdülő és újonc összetett bajnokságot rendeznek Székesfehérváron » 11:57 LABDARÚGÁS. Csak az utánpótláskorú fiatalok üvölthetik a „Ria, Ria, Hungáriát” a magyar felnőttválogatott Azerbajdzsán elleni hazai mérkőzésén » 11:28 ASZTALITENISZ. Huzsvár Erik csoportelsőként jutott tovább a horvátországi nemzetközi bajnokság serdülő egyéni versenyén » 10:56 KOSÁRLABDA. A leány szakágban szinte egyeduralkodó Csata DSE alapítója, Tursics Sándor elemzi a kiválasztás folyamatának első fázisát, a tehetségkutatást, rámutatva a nehézségekre is. » 10:46 RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Hármas magyar siker született a C korcsoportos fiúk 500 méteres döntőjében a junior Challenge Series budapesti állomásán » 10:20 LABDARÚGÁS. Erling Haaland (19) lett a BL-csoportkör első fordulójának legjobb játékosa az UEFA szerint » 09:56 RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Major Dominik második arany-, Nógrádi Panka második bronzérmét szerezte a junior D korcsoportosok között a budapesti Challenge Series-versenyen » 09:17 TENISZ. Gécsek Fanni (18) sorozatban harmadszorra nyert párosban a felnőtt országos bajnokságon » 09:08 EVEZÉS. Az első magyar szamurájnak titulált, 8 danos kiokusinkarate-mester, Furkó Kálmán azonos nevű unokája az U23-as vb-n bronz-, az Eb-n aranyat nyert, egy hajóban Szabó Bencével. » 08:30 SPORTLÖVÉSZET. Pekler Zalán (19) bronzérmet nyert a puskáscsapattal a bolognai felnőtt Európa-bajnokságon »
09.20.
21:40 ASZTALITENISZ. Tizenöt meccset vívtak, de csak hét zárult magyar győzelemmel a serdülő és ifjúsági horvát nemzetközi bajnokságon; az egyetlen továbbjutó a Szántosi Dávid és Huzsvár Erik alkotta serdülőegyüttes. » 21:09 LABDARÚGÁS. Az U15-ös élvonalban veszített, az U14-esben nyert az Illés Akadémia-Haladás a PMFC csapatával szemben » 20:39 RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Bronzérmet szerzett Szász Attila a junior A korcsoportosok között 1500 méteren a Challenge Series budapesti állomásán » 19:31 ASZTALITENISZ. Csoportelsőként jutott negyeddöntőbe kadét fiúcsapatunk a varasdi horvát nemzetközi bajnokságon » 19:25 BIRKÓZÁS. Két, még utánpótláskorú fiatalnak is szurkolhattunk a nur-szultani olimpiai kvalifikációs világbajnokság pénteki, szabadfogású versenynapján; Tóth Bendegúz azonnal kikapott, Kurmagomedov Murad két nyertes ütközet után viszont hajszálra volt attól, hogy legyőzze az olimpiai és négyszeres vb-aranyérmes amerikait, ám a bravúr elmaradt, így ő is kiesett. » 19:04 RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. A junior B korcsoportban versenyző Nógrádi Bence, valamint Jászapáti Péter arany- és bronzérmet nyert 1500 méteren a Challenge Series budapesti állomásán » 18:16 LABDARÚGÁS. Egy meccsen lőtt tizenöt gólt a kínai válogatott az U16-os Ázsia-bajnoki selejtezősorozatban » 17:38 BIRKÓZÁS. A 23 éves Kuramagomedov Murad (74 kg) kiesett a nur-szultani felnőtt-világbajnokság szabadfogású versenynapján »