Utánpótlássport 2018

18:58 ASZTALITENISZ. A budapesti felnőtt-világbajnokság nyitónapján két magyar fiú búcsúzott, két lány még reménykedhet; András Csaba és Juhász Csaba nem jutott tovább a selejtezőből, Fehér Orsolya és Hartbrich Leonie még bizakodhat a 128-as táblára jutásban. » 18:52 LABDARÚGÁS. Nem játszik döntőt a hazai csapat a VIII. Honvéd-kupán » 18:36 LABDARÚGÁS. A Hertha középpályása, Dárdai Palkó (19) megsérült, és véget ért az idénye » 17:47 ASZTALITENISZ. Juhász Patrik (18) is vereséget szenvedett a csoportkör második fordulójában a budapesti felnőtt-világbajnokságon » 17:07 ASZTALITENISZ. András Csaba (16) a második csoportmeccsén vereséget szenvedett a budapesti felnőttvébén » 16:09 KERÉKPÁRSPORTOK. Véget ért a hegyi országúti országos bajnokság Orfűn » 15:32 JÉGKORONG. Hétfőtől rangos nemzetközi tornán, az Európa-kupán szerepel Csehországban a leány U16-os válogatott » 15:25 KÉZILABDA. A világ talán legerősebb bajnokságában, a magyar NB I-ben rendszeres játéklehetőséget kapnak a kontinenstornára készülő leány U19-es válogatott tagjai; Golovin Vlagyimir kapitány ütős csapatot akar pályára küldeni a július közepén kezdődő Eb-n. Íme a keret! » 14:48 FALLABDA. Magyarország 3:0-ra kikapott Németországtól, így a 12. helyen zárt a prágai csapat Európa-bajnokságon » 13:58 ASZTALITENISZ. Magabiztos győzelemmel kezdett Fehér Orsolya (19) és Hartbrich Leonie (19) is a budapesti felnőtt-vb-n » 13:17 ASZTALITENISZ. Sikerrel vette az első akadályt a 18 éves Juhász Patrik is a Hungexpón zajló felnőtt-világbajnokságon » 12:23 JÉGKORONG. Jól hajrázott, s nem csak a kieséstől menekült meg, hanem végül dobogós lett a fehérvári U18-as I/B csoportos jégkorong vb-n a magyar válogatott; Svasznek Bence a torna után büszke volt csapatára, a játék folyamatos javulását dicsérte. » 12:18 ASZTALITENISZ. Győzelemmel kezdett a 16 éves András Csaba a budapesti felnőtt-világbajnokságon » 12:12 LABDARÚGÁS. A 17 éves brazil, Gabriel Martinelli lehet az Arsenalhoz technikai igazgatóként visszatérő Edu első igazolása » 11:01 FALLABDA. A németekkel játszik a 11. helyért a magyar válogatott az U19-es Európa-bajnokságon » 10:31 LABDARÚGÁS. A Barcelona 150 millió fontot sem sajnálna a Manchester United 21 éves támadójáért, Marcus Rashfordért » 09:57 KAJAK-KENU. A kérdésre, hogy miért jó a kajak-kenu, a vizes világ ismert egyéniségei adnak választ; sorozatunk mostani fejezetében Szabó Gabriella, Kiss Ádám és Kása Ferenc vall arról, hogy miért nagyszerű választás e sportág mellett dönteni. » 09:44 MOTORSPORT. Esős versenyt futottak a juniorkorú magyarok az első olasz bajnoki fordulón » 09:02 TENISZ. Tóth Amarissa (16) kikapott a bulgáriai, 2-es kategóriájú ITF-juniorverseny elődöntőjében »
04.20.
22:08 JÉGKORONG. Legyőzte az addig százszázalékos japánokat a magyar válogatott a székesfehérvári U18-as I/B csoportos vb-n; az 5–3-as sikerrel nem csak a kiesést kerülte el a csapat, hanem bronzérmes lett. » 21:10 VÍZILABDA. Az utánpótlás-nevelés kérdései is szóba kerültek szövetség szervezésében a sportág helyzetét megvitató kerekasztal-beszélgetésen, amelyen többek között Faragó Tamás, Benedek Tibor olimpiai bajnokok és Cseh Sándor utánpótlás szakmai igazgató is kifejtette véleményét. » 20:50 FALLABDA. Kikapott a svédektől és a 11. helyért játszik a magyar válogatott az U19-es Európa-bajnokságon » 20:37 LABDARÚGÁS. Bakos Zsombor (15) újabb négy gólt szerzett az U16-os első osztályban és 23 forduló után már 25 találatnál jár » 20:05 KÉZILABDA. Máthé Dominik (20) és Szita Zoltán (21) tíz góllal segítette győzelemhez a Balatonfüredet » 19:53 LABDARÚGÁS. Egy hét alatt kétszer duplázott Marco Richter (21) a Bundesligában » 19:41 CSELGÁNCS. A 16 esztendős Kőszegi Rebeka (48 kg) felnőtt országos bajnok lett Kecskeméten » 19:00 LABDARÚGÁS. A Sampdoria legyőzte a házigazda Budapest Honvédot az U16-os Honvéd-kupán » 18:41 JÉGKORONG. Fölényes osztrák győzelem Szlovénia ellen az U18-as székesfehérvári I/B csoportos vb-n » 18:23 RÖPLABDA. A Kaposvár legyőzte a Dunaferrt, így megnyerte a fiúk U21-es bajnokságát » 17:32 LABDARÚGÁS. Bernardo Silva a 18 éves Phil Fodennek adta a Manchester City–Tottenham legjobb játékosának járó díját » 16:53 RÖPLABDA. Parádés fordítással az UTE nyerte a lányok U21-es bajnokságának hatos döntőjét » 16:37 TENISZ. Piros Zsombor (19) a selejtezőben búcsúzott a budapesti ATP-tornán » 16:35 VÍVÁS. Interjú az utóbbi hónapokban sikert sikerre halmozó Muhari Eszterrel, aki 16 évesen már ötszörös kadét Európa-bajnok, sőt világbajnok, továbbá három korosztályban is magyar bajnok; idén még vár rá egy felnőtt Eb és vb. » 16:13 LABDARÚGÁS. Szalay Szabolcs (17) négy gólt lőtt a Debrecennek és fölényesen vezeti az U17-es első osztály góllövőlistáját » 15:48 LABDARÚGÁS. Az Illés Akadémia és a Puskás Akadémia is nyert az U19-es első osztály 22. fordulójának zárómérkőzésein » 15:14 VÍZILABDA. A Pécs csapata nyerte a szombathelyi Ifjúsági Vízilabda Karnevált a BVSC és a spanyol Molins együttese előtt; a torna tapasztalatait a főszervező, Vincze Balázs osztotta meg honlapunkkal. » 15:07 FALLABDA. A magyar válogatott legyőzte Ausztriát a prágai U19-es Európa-bajnokságon » 14:38 JÉGKORONG. Az olaszok legyőzték Nagy-Britannia válogatottját Székesfehérváron, az U18-asok I/B csoportos világbajnokságán » 13:58 LABDARÚGÁS. A Manchester City játékosa, Phil Foden (18) betalált a Tottenham Hotspur elleni, jelenleg is zajló angol első osztályú mérkőzésen » 13:21 LABDARÚGÁS. A Puskás Akadémia az U16-os és az U17-es élvonalban is legyőzte az ETO FC Győr alakulatát » 13:11 SZUMÓ. Egy ezüst- és két bronzérmet nyertek a magyarok a tallinni U21-es Európa-bajnokságon » 12:15 LABDARÚGÁS. A Budapesti Honvéd-MFA együttese simán verte a Ferencvárosi TC csapatát az U17-es első osztályban » 11:57 ASZTALITENISZ. Négy magyar utánpótláskorú versenyző is asztalhoz áll a vasárnap kezdődő felnőtt-világbajnokságon; sorsoláskor a fiúk nehéz. a lányok ismeretlen ellenfeleket kapta, így aligha lesz könnyű dolguk. »