uszas

Utánpótlássport 2019

11.28.
20:56 LABDARÚGÁS. Ferran Torres (20) első Premier League-gólját szerezte a Manchester Cityben » 20:28 SPORTLÖVÉSZET. Az 19 éves Dénes Eszternek nem szegte kedvét, hogy év elején „csak” közel járt ahhoz, hogy kivívja a tokiói olimpián való indulás jogát, februárban újra megpróbálná kvalifikálni magát. » 19:49 VÍVÁS. A lányok között Spiesz Anna nyerte a kadét kardozók negyedik Magyar-kupa-fordulóját » 19:30 JÉGKORONG. Bejelentették, hogy az Ontario Hockey Academy 17 éves játékosa, Seregély Mira az NCAA-ben, a Maine Egyetemen játszik a következő évadtól. » 19:09 LABDARÚGÁS. Szoboszlai Dominik (20) triplázott, a Salzburg 8–2-re győzött a St. Pölten vendégeként » 18:41 KÉZILABDA. Kácsor Gréta (20) három góllal vette ki a részét a női válogatott svédek elleni sikeréből » 17:51 RITMIKUS GIMNASZTIKA. Négy ország osztozott a kijevi junior Eb szerenkénti döntőinek aranyérmein » 16:56 LABDARÚGÁS. Döntetlent játszott a Diósgyőr a Debrecennel az U19-es kiemelt bajnokságban » 16:53 RITMIKUS GIMNASZTIKA. A 14 éves Kocsis Evelin még kicsit hitetlenkedve beszél a Kijevben megszerzett junior Európa-bajnoki bronzérméről. » 15:47 VÍZILABDA. A Budapesti Honvéd otthonában nyert a Szeged a fiú ifjúsági bajnokságban » 14:53 LABDARÚGÁS. A Puskás Akadémia hajrában szerzett góllal menetel tovább az U17-es bajnokság kiemelt csoportjában » 14:46 ÖTTUSA. Az M4 Sporton látható Jövünk! magazin stábja edzésen látogatta meg az olimpiai bajnok Vörös Zsuzsanna vezette Volán Fehérvár szakosztályának ígéreteit – VIDEÓ. » 14:19 VÍVÁS. Szemes Gergő (17) az elődöntőben búcsúzott a felnőtt tőrözők harmadik Magyar-kupa-fordulójában » 14:03 RITMIKUS GIMNASZTIKA. Kocsis Evelin (14) buzogánnyal bronzérmes a kijevi junior Eb-n » 13:40 VÍVÁS. Tóth Bertalan nyerte a kadét kardozók negyedik Magyar-kupa-fordulóját » 13:24 RITMIKUS GIMNASZTIKA. Labdával a hetedik helyen végzett Kocsis Evelin (14) a kijevi junior Eb-n » 13:19 ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR. A hétszeres Grand Tour-győztes Alberto Contador csapatában, az EOLO-KOMETA Cycling Team U19-esei között folytatja pályafutását a tizenkétszeres korosztályos országos bajnok Magyar Gergő (16). » 13:03 RITMIKUS GIMNASZTIKA. Kocsis Evelin (14) ötödik helyen végzett kötéllel a kijevi junior Európa-bajnokságon » 12:26 FORMA-2. Drugovich (20) nyert, Schumacher (21) nagyot ment a bahreini főversenyen » 11:27 LABDARÚGÁS. Szerdán négy gólt lőtt az U17-es bajnokságban, ma bekerült az FTC ellen készülő NB I-es keretbe az MTK Budapest fiatalja, Vancsa Zalán (16) » 10:46 ALPESI SÍ. Tóth Zita (18) elégedett azzal, ahogyan elkezdte Ausztriában az új évadot » 10:03 VÍVÁS. Szombaton a kadét, vasárnap a junior kardozók lépnek pástra a negyedik Magyar-kupa-fordulóban » 09:00 LABDARÚGÁS. Kétmeccses kihagyás után újra NB I-es játékperceket kapott a Paksban Vas Gábor (17) » 08:50 ASZTALITENISZ. Az osztrák Linz AG Froschberg 16 éves kiválóságával, Tölgyes Dorottyával beszélgettünk az elmúlt időszak nehézségeiről, emellett szóba került az is, hogyan illeszkedett be az új csapatába. »
11.27.
20:55 MŰKORCSOLYA. Krizsanovszki Lili és Ekker Léna is nyert a Mikulás-kupán » 20:50 LABDARÚGÁS. Koronavírus-fertőzés miatt az MTK Budapest öt U21-es játékosa dőlt ki az örökrangadó előtt » 20:28 SAKK. Karácsonyi Kata vezeti november eleje óta a tizennégy esztendős lányok világranglistáját, ennek apropóján az M4 Sporton látható Jövünk! című utánpótlás-magazin stábja a Karácsonyi családhoz látogatott, amelyben Katán kívül a másik három gyerek – Gellért, Luca és Bánk – is sakkozik – VIDEÓ. » 19:49 LABDARÚGÁS. A sportigazgató szerint Erling Braut Haaland (20) sokáig marad a Dortmundnál » 19:44 KÉZILABDA. Hétfőtől csütörtökig Gyálon edzőtáborozott az U16-os leányválogatott; az együttes szövetségi edzőjét, Bohus Beátát kérdeztük a tapasztalatokról. » 18:50 ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR. Magyar Gergő (16) az EOLO-KOMETA U19-es csapatába szerződött » 17:50 RÖPLABDA. Szatmári Lilla (18) személyében utánpótlás-válogatott játékossal bővült a Békéscsabai RSE felnőttkerete » 17:25 RITMIKUS GIMNASZTIKA. Kocsis Evelin szalaggal rontott, aztán kiemelkedő buzogánygyakorlatával bejutott a kijevi junior Európa-bajnokság fináléjába, melyben így három szerrel lesz érdekelt szombaton. » 16:52 ATLÉTIKA. Jövő júliusban rendezik meg a Gyulai Memorialt » 15:51 RITMIKUS GIMNASZTIKA. Kocsis Evelin (14) buzogánnyal is döntős a kijevi junior Európa-bajnokságon » 15:33 KOSÁRLABDA. A mindössze 16 éves Pfeiffer Virág az évadban négyszer kezdőként lépett pályára a bajnoki címre aspiráns Sopron Basket csapatában; az első osztályban tapasztaltakról kérdeztük. » 14:22 LABDARÚGÁS. Az NB I-ben szereplő Puskás Akadémia szerződést hosszabbított a 18 éves szélsővel, Komáromi Györggyel » 13:22 TORNA. Balázs Krisztián (18) és az olimpiai bajnok Berki Krisztián együtt idézte fel a sikereit – VIDEÓ » 12:28 LABDARÚGÁS. A Mol Fehérvár volt edzője, Marko Nikolics reméli, hogy Szoboszlai Dominik (20) hamarosan európai topcsapat játékosa lesz » 11:53 RÖPLABDA. A Dunaferr SE férficsapatának 19 éves ausztrál ütőjátékosa, Ethan Garrett tanulni jött Magyarországra, és az olimpiára vágyik. » 11:35 ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR. Valter Attila (22) elégedetten, Fetter Erik (20) picit csalódottan értékelte a szezonját » 10:17 VÍZILABDA. Szoros mérkőzésen nyert a Szeged a Szolnok ellen a fiú ifjúsági bajnokságban »