atletika

Utánpótlássport 2019

21:04 ATLÉTIKA. A felnőtt országos bajnokság szombati versenynapjának húsz egyéni számából nyolcat utánpótláskorú sportoló nyert; összesen pedig 24 fiatal állhatott fel a dobogóra. » 21:03 LABDARÚGÁS. Fel akarja kelteni Marco Rossi figyelmét Bolla Bendegúz (20) » 19:58 ATLÉTIKA. Férfi és női 3000 méteres akadályfutásban sem találtak legyőzőre a korosztályos reménységek a felnőtt ob-n » 19:21 ATLÉTIKA. Kövér Fanni (16) ezüstérmet szerzett gerelyhajításban a budapesti felnőtt országos bajnokságon » 18:48 ATLÉTIKA. Varga Gréta (16) második lett 1500 méteren a budapesti felnőtt országos bajnokságon » 18:25 ATLÉTIKA. Férfi és női 400 méteren is utánpótláskorú nyerte a budapesti felnőtt ob-t » 17:59 ATLÉTIKA. Új egyéni csúccsal nyerte meg a felnőttek országos bajnokságát a rúdugró Nagy Marcell (17) » 17:35 LABDARÚGÁS. A járvány nem befolyásolja Kai Havert (21) árát » 17:23 KOSÁRLABDA. A 17 éves Tóth Barnával beszélgettünk arról, miért igazolt a MAFC-ból Kecskemétre, emellett szóba került az is, hogyan érezte magát az U18-as válogatott táborában. » 17:01 KÉZILABDA. Az FTC ifistái nyerték a Hajdúnánáson rendezett korosztályos tornát » 16:36 ATLÉTIKA. Női hármasugrásban a 18 éves Szűcs Szabina nyerte a felnőtt országos bajnokságot » 16:14 LABDARÚGÁS. Az Arsenal is kiszemelte, de Újpestre igazolhat a 19 éves koszovói középpályás » 15:57 ATLÉTIKA. A kalapácsvető Németh Zsanett (19) harmadik lett a budapesti felnőtt országos bajnokságon » 15:48 LABDARÚGÁS. Kylian Mbappé (21) a sérülése ellenére is bekerült a PSG Lisszabonba utazó BL-keretébe » 15:33 RÖPLABDA. Elkezdték a felkészülést a következő szezonra a Vasas utánpótláskorú lányai; a részletekről a szakosztály nemrégiben kinevezett utánpótlás szakmai igazgatója, Kőnig Gábor nyilatkozott. » 15:14 ATLÉTIKA. Tóth Anna (16) új ifjúsági országos csúcsot futott 100 m gáton a felnőtt országos bajnokság előfutamában » 15:06 LABDARÚGÁS. Megjöttek az eredmények, nincs további koronavírusos a Magyar Futball Akadémián » 14:39 CSELGÁNCS. Gyulafirátóton táboroztak az ajkai, a veszprémi és a kaposvári gyerekeknek » 14:20 KOSÁRLABDA. A svéd élvonalból érkezik a DEAC U20-as csapatának új vezetőedzője, Jesper Gustavsson. » 13:48 KOSÁRLABDA. Munkába álltak a Soproni Darazsak Sportakadémia csapatai » 12:43 BIRKÓZÁS. Törölték a junior és a kadét Európa-bajnokságot » 11:45 KOSÁRLABDA. Megkezdődött a munka a kecskeméti akadémiában » 10:43 LABDARÚGÁS. Amszterdamban köthet ki az Atlético Madrid húszéves támadója » 09:58 KOSÁRLABDA. Október elején rajtolhatnak az első osztályú bajnokságok, amennyiben a járványhelyzet engedi azt » 09:05 LABDARÚGÁS. A Brightonban köthet ki a NAC Breda fiatal védője » 09:00 ÖTTUSA. A Mol Alapítvány által támogatott U17-es világ- és Európa-bajnok versenyzője, Tóth Dorka Sára töretlen elszántsággal készül a felnőttéveire. »
08.07.
20:55 VÍZILABDA. Bóbis Botond (19) is betalált a Vasas Eger elleni kupameccsén » 20:35 LABDARÚGÁS. Az Everton kinézte magának a Manchester United 21 éves portugál védőjét, Diogo Dalotot » 19:46 JÉGKORONG. A Tüskecsarnokban kezdte a felkészülést a decemberi világbajnokságra az U20-as válogatott, Horváth András együttesére edzőmeccsek várnak augusztusban. » 19:41 KÉZILABDA. Szoros felkészülési meccset játszott a Boglári Akadémia-SZISE női csapata a Szombathely otthonában » 18:43 ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR. Valter Attila (22) a legjobbakkal együtt, a 14. helyen ért célba a Lengyel Körversenyen » 17:50 LABDARÚGÁS. A PL-kiesőtől igazolhat a Liverpool » 17:34 KICK-BOX. A tavalyi győri utánpótlás Európa-bajnokság után 2021-ben ismét Magyarország adhat otthont a fiatalok kontinensviadalának – adta hírül a hazai szakszövetség. » 16:53 ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR. Fetter Erik (20) ötödik lett Tour de l’Ain első szakaszán » 15:19 LABDARÚGÁS. Varga Donáttal, a holland Heerenveen utánpótlásában nevelkedő, 17 éves reménységgel beszélgettünk külföldi karrierjének első évéről, valamint a közeljövő céljairól. » 15:03 LABDARÚGÁS. Declan Rice (21) a Chelseabe igazolhat » 13:45 KICK-BOX. Jövőre is Magyarország rendezheti az utánpótlás Eb-t » 13:36 SÚLYEMELÉS. Zárt kapuk mögött ugyan, de újra versenyt rendeztek: Tamásiban csaknem száz indulóval tartották meg az iskolás országos bajnokságot. » 12:38 KOSÁRLABDA. Együtt működik a Honvéd és Dávid Kornél akadémiája » 11:55 LABDARÚGÁS. A Red Bull Salzburg sportigazgatója csak dicsérni tudja Szoboszlai Dominikot (19) »