gerely

Utánpótlássport 2019

09.26.
20:54 SPORTLÖVÉSZET. Három érmet nyertek a juniorok a felnőtt 25 és 50 méteres ob második napján, Jákó Miriam az ifik között lőtt kiváló eredményt » 19:48 ATLÉTIKA. Az Ikarus BSE id. Tomhauser István által alapított szakosztálya a napokban ünnepelte 44. születésnapját, de az ajándékot, amely a GEAC-cal közös csapatbajnoki győzelem volt, kicsit korábban adta oda magának. » 19:41 ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR. Vas Kata Blanka (19) az 54. lett az imolai felnőtt-világbajnokságon » 18:30 VÍVÁS. Bagdány Albert és Marosi Gréta nyert a serdülő tőr ob-n » 18:18 KAJAK-KENU. Aranyéremmel mutatkozott be a felnőtt nemzetközi mezőnynek a 18 éves ifjúsági olimpiai bajnok kajakos, Rendessy Eszter, aki 1000 méteren nyert a szegedi Világkupán. » 17:52 VÍVÁS. Fővárosi sikereket hozott a serdülőkorú kardozók országos bajnokságának első napja » 17:07 KÉZILABDA. Simán nyert a NEKA a fiú ifjúsági bajnokságban » 16:55 KOSÁRLABDA. A DVTK Akadémia igazgatója, Király Sándor nevelőműhely megváltozott filozófiájáról is nyilatkozott honlapunknak: a folytatásban az utánpótlás-bajnoki eredményesség helyett sokkal inkább az élvez prioritást, hogy minél több válogatottat adjanak a nemzeti együtteseknek. » 16:00 VÍZILABDA. Kikapott az utánpótláskorúakra építő KSI a férfi ob I-ben » 15:23 KAJAK-KENU. Rendessy Eszter (18) győzelemmel mutatkozott be a felnőttmezőnyben a szegedi Világkupán » 14:50 VÍZILABDA. Félidőben még vezetett, de kikapott a KSI a Szeged elleni ob I-es mérkőzésen » 14:17 KAJAK-KENU. Varga Ádámot (21) csak két egyéni világbajnok előzte meg a szegedi világkupa K1 1000 méteres döntőjében » 14:07 STRANDRÖPLABDA. Hajós Artúr és Stréli Bence párosát a német Wüst, Schneider kettős állította meg az izmiri U22-es Európa-bajnokság legjobb 16 csapata között. » 13:52 STRANDRÖPLABDA. Hajós Artúr és Stréli Bence a nyolcaddöntőben búcsúzott az izmiri U22-es Eb-n » 12:55 KOSÁRLABDA. A koronavírus miatt a nyolcadik fordulóban lép pályára először a Pécs » 11:34 LABDARÚGÁS. Horvát sajtóhírek szerint már aláírt az RB Liepzig csapatához a Dinamo Zagreb 18 éves védője, Josko Gvardiol » 10:59 VÍZILABDA. Az előírásokat betartva kilátogathatnak nézők a vasárnapi utánpótlás-mérkőzésekre a Népligetbe » 10:19 TENISZ. Expornós elnöke lett a szövetség versenysport és utánpótlás bizottságának » 09:52 RITMIKUS GIMNASZTIKA. Az MTK Budapest és a Pécsi RG SE versenyzői kerültek a juniorválogatottba » 09:03 ATLÉTIKA. Armand Duplantis (20) a Gyémánt Liga dohai állomásán is nyert » 09:00 KÉZILABDA. Két napja még tíz góllal verték az Alba Fehérvárt az NB I-ben, a pénteki COVID-tesztelésen azonban két boglári játékos is pozitív mintát adott; információnk szerint a jövő heti korosztályos válogatott edzőtáborokat sem tartják meg. »
09.25.
20:50 SPORTLÖVÉSZET. Öt versenyszámban osztottak érmeket a puskások és pisztolyosok 25-50 méteres ifjúsági országos bajnokságán » 20:42 SPORTLÖVÉSZET. Fábián Sára harmadik lett a standard pisztolyosok nyílt versenyén a felnőtt országos bajnokságon » 20:01 LABDARÚGÁS. Komáromi György (18) ezúttal is kezd a Puskás Akadémia NB I-es mérkőzésén » 19:53 KAJAK-KENU. Fiatalokkal tarkított döntőket rendeznek szombaton a szegedi világkupán » 19:32 RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Három ferencvárosi fiatal is nyert 500 méteren az Olimpiai Reménységek Versenyén » 19:09 STRANDRÖPLABDA. Hajós Artúr és Stréli Bence maradt versenyben az Izmirben zajló U22-es Európa-bajnokságon; a fiúk a negyeddöntőbe kerülésért lépnek szombaton homokra. » 18:17 SPORTMÁSZÁS. Két magyar is döntőzött az ifjúsági Európa-kupán » 18:00 CSELGÁNCS. Az egészségügyi előírásokat maximálisan betartva folyik a kemény felkészülés a Vasas szakosztályában, a Budai Judo Akadémián; Hadfi Dániel vezetőedző abban bízik, hogy hamarosan komoly hazai versenyek lesznek. » 17:46 KAJAK-KENU. Remekül helytálltak az utánpótláskorúak a felnőttek között a szegedi világkupa pénteki napján » 17:28 ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR. Peák Barnabás (21) a középmezőnyben végzett az imolai világbajnokság időfutamán » 17:04 KOSÁRLABDA. Pethő Ákossal, az Alba Fehérvár U20-as férficsapatának vezetőedzőjével beszélgettünk többek között arról is, vajon az együttes ugyanolyan ütőképes lehet-e, mint a legutóbbi kiírásban. » 16:45 RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. A legidősebb korosztályban Jászapáti Péter és Somodi Maja nyert 1500 méteren az Olimpiai Reménységek Versenyén » 16:03 STRANDRÖPLABDA. A Hajós, Stréli kettős nyolcaddöntős az izmiri U22-es Európa-bajnokságon » 15:23 ATLÉTIKA. A hazai szövetség ugrószakági referense, Petrovai József a versenyzőkre és az edzőkre egyaránt büszke, hogy a rendhagyó körülmények ellenére kreatívan, eredményesen dolgoztak a szezon során. » 15:14 LABDARÚGÁS. Horváth Krisztofer (18) a Serie A-ban szereplő Torinóba igazolt » 15:08 KÉZILABDA. Két játékos is elkapta a koronavírust az NB I-es Boglári Akadémia-SZISE együttesében » 14:52 STRANDRÖPLABDA. Divényi Réka és Réthelyi Zsófia a 24 között búcsúzott az izmiri U22-es Eb-n » 13:35 MOTORSPORT. Kovács Bálint (19) az IDM királykategóriájában is bemutatkozik a hétvégén » 12:31 STRANDRÖPLABDA. Hajósék csoportmásodikként jutottak tovább, Oláhék kiestek az izmiri U22-es Eb-n »