Utánpótlássport 2018

17:50 KOSÁRLABDA. A Vasas Akadémia legyőzte a hazai pálya előnyét élvező Debreceni KA együttesét a fiúk bajnoki nyolcas döntőjének aranycsatájában. » 17:46 KÉZILABDA. Az ifjúsági négyes döntőkben sem tudott duplázni a NEKA alakulata » 17:34 KOSÁRLABDA. Hazai pályán, a Ludovika Arénában védte meg serdülő leánybajnoki címét a Csata DSE alakulata. » 16:58 VÍVÁS. A kardozó Pusztai Liza (18) bronzérmet szerzett a moszkvai felnőtt Grand Prix-n » 16:31 LABDARÚGÁS. Bajnoki címet nyert az MTK U19-es csapata, ezzel jogot szerzett az UEFA Ifjúsági Ligában indulásra » 16:29 SPORTLÖVÉSZET. Mészáros Eszter mindössze 17 évesen szerzett olimpiai kvótát a müncheni világkupaversenyen. » 16:02 KÉZILABDA. A serdülő fiúk között a Telekom Veszprém csapata, míg a leányok mezőnyében a NEKA együttese lett a bajnok » 15:47 ASZTALITENISZ. Huzsvár Eriknek a legjobb 16 között parancsolt megálljt tajpeji ellenfele egyesben a wladyslawowói serdülő nemzetközi bajnokságon » 15:13 VÍVÁS. Pusztai Liza (18) elődöntős a felnőtt kardozók moszkvai Grand Prix-versenyén » 15:11 LABDARÚGÁS. Az MLSZ idén is megrendezte a Bozsik-program tanévzáró fesztiváltját, illetve a középiskolásoknak meghirdetett Fair Play-kupa országos döntőjét. » 14:51 LABDARÚGÁS. Finnországban szerepel nemzetközi tornán az előttünk álló héten az U15-ös válogatott » 14:16 LABDARÚGÁS. Nem szerződik a Manchester United együtteséhez Matthijs de Ligt (19) » 13:49 ASZTALITENISZ. Huzsvár Erik a legjobb tizenhat között folytatja a lengyelországi nemzetközi serdülőbajnokságon » 13:40 KÉZILABDA. A Szeged legyőzésével bronzérmes a Dabas a fiú ifjúsági bajnokságban » 13:08 TAEKWONDO. Molnár Bendegúz, a Honvéd ifjú taekwondósa korosztályt váltott, a juniorok közt is bizonyítana. » 13:03 TENISZ. Döntős japán partnere oldalán Nagy Adrienn (18) a milánói ITF-tornán » 12:22 TENISZ. Magyar döntőt rendeznek a budapesti ITF-torna párosversenyén » 11:29 KÉZILABDA. Itt követheti élőben a serdülő és ifjúsági bajnokság final fourját » 10:46 LABDARÚGÁS. A Magyar Labdarúgó-szövetség elnöke, Csányi Sándor a legutóbbi MLSZ-közgyűlésen élesen bírálta a hazai klubokat. » 10:44 KOSÁRLABDA. A Szekszárd együttese zárt hetedikként a leány serdülőbajnokság országos döntőjében » 09:59 LABDARÚGÁS. Újabb négy mérkőzéssel folytatódik az U20-as világbajnokság » 09:06 LABDARÚGÁS. Pusztai Sára már 17 évesen a Ferencváros meghatározó játékosa, nem mellékesen kiérdemelte az Év felfedezettje díjat a Magyar Labdarúgó Szövetség szokásos évadzáró ünnepségén. » 09:05 TENISZ. Fajta Péter és Sallay Péter vívja a budapesti ITF-torna döntőjét »
05.25.
20:48 ÖKÖLVÍVÁS. Mindkét magyar versenyző győzött az első fordulóban a galati junior Európa-bajnokság második napján » 20:08 KOSÁRLABDA. Meghökkentő különbséggel, hetven ponttal győzte le a Csata DSE a régi rivális Vasast a serdülő-leánybajnokság elődöntőjében. » 19:56 VÍZILABDA. Döntetlennel végződött a leány serdülőbajnoki döntő első felvonása Szentesen » 19:23 KÉZILABDA. Négy aranyért indulhatnak harcba a NEKA fiataljai az ifjúsági és serdülőbajnokság négyes döntőjében; a fiúk a Telekom Veszprémmel, a lányok az FTC-vel küzdhetnek meg mindkét korosztályban. » 18:42 LABDARÚGÁS. Tömegverekedés miatt kellett félbeszakítani a holland utánpótlásbajnoki rangadót » 17:49 KAJAK-KENU. Rendessy Eszter újra győzött az ifjúsági korú kajak-kenusok szolnoki válogatóversenyén » 17:48 TEKE. Az alig ezernyolcszáz lakosú, Fejér megyei község, Csór rövid időn belül négy utánpótláskorú játékost juttatott el a falubajnokságtól a világbajnoki aranyéremig. » 16:57 VÍVÁS. Fővárosi sikerek születtek a Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnokban rendezett korosztályos válogatóversenyeken » 16:33 KÉZILABDA. A fiúk mezőnyében a Telekom Veszprém, a lányok között a NEKA jutott elsőként az ifjúsági bajnokság döntőjébe » 15:39 LABDARÚGÁS. A ghánai hátvéd, Nasiru Banahene góljával győzött a DVSC ellen az MTK U19-es csapata, amely azáltal máris ünnepelheti a korosztály bajnoki címét. » 15:20 JÉGKORONG. Bálizs Bence lett a Kárpáti Farkasok korosztályos csapatának új kapusedzője » 14:24 KÉZILABDA. A fiúknál NEKA–Veszprém, a leányoknál FTC–NEKA döntőt rendeznek a serdülőbajnokságban » 13:20 KÉZILABDA. A fiúknál a NEKA, a leányoknál az FTC jutott elsőként az élvonalbeli serdülőbajnokság döntőjébe » 12:42 VÍZILABDA. A Dunaújvárosi Főiskola 11–6-ra legyőzte a BVSC-t a leány serdülő országos bajnokság bronzcsatájának első mérkőzésén » 12:37 TENISZ. Mindhárom magyar szereplő, Makk Péter, Nagy Adrienn és Tóth Amarissa ígéretes formában várja a junior Roland Garros csütörtöki rajtját. » 12:14 AUTÓSPORT. A M1RA német pilótája, Luca Engstler a harmadik legjobb időt autózta hazai versenyén, Hockenheimben a TCR Európa-kupa második fordulójának időmérőjén »