Utánpótlássport 2017

09.24.
21:16 LABDARÚGÁS. Bosznia-Hercegovina és Macedónia legyőzésével bebiztosította helyét az Eb elitkörében a leány U17-es válogatott, amely a franciák ellen vívja utolsó mérkőzését selejtezőcsoportjában. » 20:49 KOSÁRLABDA. A Vasasból a másodosztályú Veszprémbe igazolt a 201 cm magas játékosa, Völgyi Marcell, aki honlapunknak a váltás nehézségeiről, valamint céljairól nyilatkozott. » 20:29 TENISZ. A junior Davis-kupa C-csoportjába került a magyar csapat » 19:43 JÉGKORONG. Mindhárom mérkőzését megnyerte a hét végén a MAC Budapest U18-as együttese az EBJL-ben, így hat meccs után százszázalékos mérleggel áll a csoportja élén. » 19:25 LABDARÚGÁS. Győzött Észak-Korea az U16-os Ázsia-bajnokságon » 19:18 VÍZILABDA. Meglepetések nélkül, az esélyesek többnyire fölényes győzelmeivel rajtoltak a korosztályos (ifjúságii, serdülő és gyermek) országos bajnokságok. » 18:50 SÚLYEMELÉS. A mindössze 15 éves Árva Cintia új ifjúsági csúccsal, egyben juniorcsúcs-beállítással nyerte meg az 53 kg-os súlycsoportot az országos juniorbajnokságon, ahol még számos kiváló eredmény született. » 18:22 VÍZILABDA. A 17 éves Szalai Márk is tagja az OSC-Újbuda élvonalbeli felnőttkeretének » 17:35 VÍVÁS. Interjú a 16 éves Büki Lilivel, aki kadét-, junior- és felnőttversenyeken is indul, s leginkább saját korosztálya viadalain izgul. » 17:25 KOSÁRLABDA. Jó teljesítményt nyújtott első mérkőzésén Somogyi Ádám (18) a spanyolországi CB Zamora csapatában » 16:38 JÉGKORONG. A MAC Budapest 21 éves csatára, Szabad Kevin a kispadra ültette ellenfelét a csapat vasárnap esti mérkőzésén a szlovák Extraligában – VIDEÓ » 16:25 BIRKÓZÁS. Négy bronzéremmel zárta válogatottunk a nagyszombati junior-világbajnokságot; versenyzőink telljesítményét a fogásnemek szakvezetői értékelik. » 16:14 FORMA–1. A Mercedes istálló ügyvezető igazgatója Toto Wolff szerint a harmadik autó lehet a megoldás a fiataloknak » 15:25 KOSÁRLABDA. A Rátgéber Akadémia juniorcsapatának kiválósága Kovacsics Ákos az Egyesült Államokba szerződött » 14:58 FORMA−1. Lance Stroll (19) úgy érzi, minden szempontból fejlődött » 14:49 SPORTLÖVÉSZET. Horváth Lea (két korosztályban) három, míg Pekler Zalán két aranyérmet is begyűjtött az utánpótláskorúak országos bajnokságán. » 13:52 TENISZ. Stollár Fanny (19) bejutott a nyolcaddöntőbe a taskenti keménypályás WTA-tornán » 13:39 BASEBALL. Magyar csapat nyert az U13-as osztrák bajnokságot » 12:24 LABDARÚGÁS. Két döntetlennel folytatódott az U16-os Ázsia-bajnokság » 11:21 CSELGÁNCS. A 70 kilogrammos Gercsák Szabina (22) az első mérkőzésén vereséget szenvedett a Bakuban zajló felnőtt-világbajnokságon » 10:46 ÖTTUSA. Ezüstérmes a női, bronzérmes a férficsapat az U24-es öttusa Európa-bajnokságon » 10:06 TRIATLON. Mátyus Lili a harmadik helyen végzett a juniorok alanyai Európa-kupa viadalán » 09:42 KÉZILABDA. Hatvanhétszer köszöntek be az utánpótláskorú játékosok az NB I-es bajnokság negyedik játékhetében: a férfiak mezőnyében ezúttal Máthé Dominik (19), a nők között Háfra Noémi (19) volt a legeredményesebb. » 09:24 TENISZ. Fiataljaink jó eséllyel, velük szemben támasztott elvárások nélkül indulnak a kedden startoló U16-os korosztályos csapat-vb-n » 09:12 LABDARÚGÁS . Ausztria fiataljai hét góllal nyertek a leány U17-es Európa-bajnoki selejtezősorozatban »
09.23.
20:28 SPORTLÖVÉSZET. A felnőtt puskások 50 méteres három testhelyzetű versenyében győztes Péni István (21) mellett Vas Péter (20) és Pekler Zalán (18) is felállhatott a dobogóra az országos bajnokságon » 20:17 VÍZILABDA. Győzelemmel kezdte a bajnokságot Varga Dániel az FTC ifjúsági csapatának vezetőedzőjeként » 20:10 BIRKÓZÁS. Magyar szabadfogású bronzéremmel ért véget a junior-világbajnokság; a Pénzügyőr korosztályos Európa-bajnoki ezüstérmese, Szurovszki Patrik harmadik lett a vb-n. » 19:31 VÍVÁS. Büki Lili két egyéni éremmel kezdte a Magyar–kupa-sorozatát; a tataiak párbajtőrözője a a kadétok versenyét megnyerte, a junioroknál ezüstérmes lett. » 18:54 BIRKÓZÁS. A szabadfogású Szurovszki Patrik a 86 kilogrammosok dobogójának a harmadik fokára állhat fel a nagyszombati junior-világbajnokságon » 18:43 KÉZILABDA. Két gólt szerzett a ceglédi Gábor Marcell (20), de kikapott a csapata a Komló ellen az NB I vasárnapi mérkőzésén » 17:56 KOSÁRLABDA. Előbb szerepelt a felnőttek nemzeti csapatában, mint hogy bemutatkozott az élvonalban; az Alba Fehérvár 18 éves irányítója, Takács Milán beszélt honlapunknak karrierje alakulásáról, terveiről. » 17:55 SPORTLÖVÉSZET. Hammerl Soma győzött a puskások 50 méteres három testhelyzetű számában az országos bajnokság ifjúsági versenyében » 17:33 LABDARÚGÁS. Az Európa-bajnoki elitkörös szereplésért száll csatába a következő hetekben az U17-es és az U19-es válogatott; a két szakvezető, Preisinger Sándor és Németh Antal elemzi honlapunknak a felkészülést, az esélyeket. » 17:18 AUTÓSPORT. A TCR Európa-kupa monzai állomásán Tassi Attila harmadik lett vasárnap, az összetettben a negyedik helyről várja a sorozat barcelonai záró futamát; Nagy Dániel jelenleg az ötödik. »