birkozas
Így lettünk bajnokok
12.09.
20:53 LABDARÚGÁS. Az MTK Budapest játékosa, Schön Szabolcs (19) is betalált a Merkantil Bank Liga huszadik fordulójában » 20:36 VÍVÁS. Szűcs Luca két vk-ezüstéremmel mutatkozott be a juniorkorosztályban, s máris a világranglista 9. helyét foglalja el; ő mégsem elégedett magával. » 20:18 HEGYIKERÉKPÁR. A 19 éves Buzsáki Virág az SVS Pro Team együttesébe igazolt » 19:38 LABDARÚGÁS. Nagyot fordult a világ a Ferencváros elleni kupameccsen parádézó békéscsabai kapussal, Uram Jánossal (18) » 19:29 ATLÉTIKA. Mikulás-kupa néven a legkisebbek (7-8 évesek) számára rendezett játékos versenyt a székesfehérvári ARAK Akadémia. » 18:27 RÖPLABDA. Négy ország kilenc csapata küzdött a 2006-os és annál fiatalabb korosztály debreceni Le Petit Mikulás-kupáján » 18:14 JÉGKORONG. Horváth Bence, a KalPa 15 éves játékosa 27 mérkőzés után 52 pontnál tart a finn U16-os bajnokság legmagasabb osztályában, ezzel vezeti a csoport kanadai táblázatát. » 17:34 SPORTLÖVÉSZET. Hatalmas küzdelem várható a sportlövők közelgő Európa-bajnoki válogatóin, hiszen több junior puskás lány is jó eséllyel pályázik, hogy részt vegyen a felnőttek kontinensversenyén, ahol még szerezhető olimpiai kvóta. » 17:32 VÍZILABDA. Kuvait felé vette az irányt a csütörtöktől U20-as világbajnokságon szereplő férfi juniorválogatott » 16:43 ÚSZÁS. Petrov Iván, az utánpótlás-válogatott szövetségi kapitánya értékeli három versenyzője (Szabó-Feltóthy Eszter, Békés Eszter és Zombori Gábor) szereplését a skóciai felnőtt rövid pályás Európa-bajnokságon, valamint kifejti, hogy a fiataloknak egyre nehezebb betörniük a nemzetközi élmezőnybe. » 16:39 FUTSAL. Megnyerte a Visegrádi Négyek tornáját az U19-es futsalválogatott » 15:46 ATLÉTIKA. A hetedik helyezett Varga Gréta (15) befutója az U20-as mezei futó Európa-bajnokságon – Videó » 15:00 LABDARÚGÁS. Újabb olasz csapattal boronálták össze Szoboszlai Dominikot (19) » 14:23 MŰKORCSOLYA. Schermann Regina (15) először méreti meg magát a felnőttek között a Négy Nemzet Bajnokságon » 13:46 ASZTALITENISZ. Két korosztályban is a BVSC-Zugló fiataljai diadalmaskodtak a Reménységek Kupáján » 13:09 LABDARÚGÁS. A Benfica 19 éves magyar támadója, Csoboth Kevin megszerezte első gólját a lisszaboni klub másodosztályban játszó B csapatában. » 12:47 LABDARÚGÁS. A diósgyőri Orosz Donát (17) először kezdett az NB I-ben » 12:18 FUTSAL. Legyőzte az előzetesen esélyesebbnek tartott cseheket az U17-es válogatott, amely a Visegrádi Négyek Tornájával is a közelgő Eb-selejtezőkre készül. » 11:49 TÉKVANDÓ. Patakfalvi Miklós, a szövetség elnöke szerint a hétvégén a 9-11 évesek Európa-bajnokságán, a 27 kg-os súlycsoportban aranyérmet nyert Kamilah talán a legtehetségesebb a Salim családban. » 11:35 KAJAK-KENU. Mindegyik régióban lezajlott az őszi Héraklész fizikai felmérő » 10:23 JÉGKORONG. Megvan a kijevi divízió I/B csoportos vb-re utazó U20-as válogatott végleges kerete » 09:45 TAEKWONDO. A Salim fiúk után húguk is győzelemmel debütált magyar színekben » 09:02 FUTSAL. Nyert az U17-es válogatott a csehek ellen a Visegrádi Négyek Tornán » 08:50 LABDARÚGÁS. Már nem lehet előre leírni korosztályos csapatainkat – mondja Németh Antal az Eb-selejtező hazai rendezésű elitkörére készülő U17-es válogatott szövetségi edzője. »
12.08.
22:08 JÉGKORONG. Dél-Korea U25-ös együttesét a csütörtöki szoros küzdelem után simán, 9–1-re verte a kijevi divízió I/B-s világbajnokságon csütörtökön bemutatkozó U20-as válogatott. » 21:38 LABDARÚGÁS. Csoboth Kevin (19) fejjel szerezte első gólját a Benfica B-ben » 20:33 JÉGKORONG. A vb-re készülő magyar juniorválogatott fölényesen legyőzte Dél-Korea U25-ös együttesét » 20:29 VÍVÁS. Rabb Krisztián (18) harmadik lett a junior kardozók lengyelországi vk-versenyén » 19:49 VÍVÁS. Rabb Krisztián (18) elődöntős a junior kardozók sosnowieci vk-viadalán » 19:33 MŰKORCSOLYA ÉS JÉGTÁNC. A rendkívül nagy és erős mezőnyben tizenhat érmet szereztek és közönségsikert arattak fiataljaink a Mikulás-kupán, amelyet honlapunknak dr. Vardanjan Gurgen sportigazgató értékel. » 18:57 ÖKÖLVÍVÁS. Az országos felnőttbajnokságon négy utánpótláskorú legény szerzett ezüstérmet, ugyanakkor viszont négy ifjú hölgy is aranyat; az ob legjobbjának Hámori Lucát (64 kg) választották. » 18:57 VÍVÁS. Rabb Krisztián (18) nyolcaddöntős a junior kardozók lengyelországi vk-versenyén » 18:42 JÉGTÁNC. A junioroknak nem sikerült érmet szerezni a budapesti Mikulás-kupán » 17:56 VÍVÁS. Két kardozónk maradt talpon a junior fiúk lengyelországi világkupaversenyén » 17:23 GYORSASÁGI MOTOR. A tizennyolc éves Kovács Bálint indulhat a szakág hosszútávú világbajnokságán, elsőként a jövő hét végén Malajziában vesz részt nyolcórás futamon. » 17:13 JÉGTÁNC. A Leveles testvérek tizedikek lettek a budapesti Mikulás-kupán »