siugras

Utánpótlássport 2020

22:20 KOSÁRLABDA. Az U17-es fiúválogatott bravúros teljesítménnyel a harmadik helyen zárt a lisszaboni 3x3-as Európa-bajnokságon, miután a bronzmeccsen a magyar fiatalok 16-12-re verték a hazai pályán szereplő portugálokat. » 20:59 ÖTTUSA. Az egyiptomi ifjúsági világbajnokság zárónapján az U17-esek között Bauer Blanka és Tamás Botond vegyes váltója aranyérmet nyert, míg az U19-es fiúk döntőjében Gáll András a legjobb magyarként a 7. helyen végzett. » 20:55 JÉGKORONG. Schlekmann Márk (19) duplájával nyert a MAC HKB Újbuda Miskolcon az Erste Ligában » 20:27 KOSÁRLABDA. Bronzmeccsre készülhet a fiúválogatott a lisszaboni 3×3-as U17-es Eb-n » 19:41 VÍZILABDA. A magyar U17-es fiúválogatott ötméteresekkel győzte le a spanyolokat a korosztály máltai Európa-bajnokságának bronzmérkőzésén. » 19:32 CSELGÁNCS. Gőz Roland (22) aranyérmet nyert a szarajevói European Open-versenyen » 18:24 AEROBIK. A Görgényi Ilona, György Renáta, Balogh Gréta, Kovács Vivien, Szilágyi Lívia, Szücs Janka alkotta aerodance csapat 17.250 ponttal bronzérmet nyert a Pesaróban zajló junior Európa-bajnokságon » 18:02 ASZTALITENISZ. Dari Helga egyesben és párosban is a negyeddöntőig jutott az U19-es lisszaboni WTT Youth Star Contender-versenyen » 17:12 TENISZ. Népes mezőny gyűlt össze a Play&Stay csapatbajnokságra, a fiúk között a Tenisz Műhely, a lányoknál a MESE Tenisz csapata győzött, a díjakat pedig Piros Zsombor és Valkusz Máté adta át. » 17:07 KAJAK-KENU. Adolf Balázs (21) és Kőhalmi Emese is aranyérmet nyert 5000 méteren a koppenhágai felnőtt vb-n » 15:50 KÉZILABDA. Idegenben nyert a NEKA az ifjúsági leánybajnokságban » 14:54 AEROBIK. A Görgényi Ilona, György Renáta, Balogh Gréta, Kovács Vivien, Szilágyi Lívia, Szücs Janka alkotta magyar egység bronzérmes lett az aerodance kategóriában a pesarói junior Eb-n » 13:48 BIRKÓZÁS. Sportági ünnep Pesterzsébeten az U23-as országos bajnokságon » 12:19 KAJAK-KENU. Bragato Giada (22) és Nagy Bianka (21) bronzérmes K2 200 méteren a koppenhágai felnőtt-világbajnokságon » 11:59 KOSÁRLABDA. A csoportmásodikként továbbjutó fiúválogatott a németekkel találkozik a negyeddöntőben a lisszaboni 3×3-as U17-es Eb-n » 11:08 AEROBIK. Szeptember 17. és 19. között az olaszországi Pesaróban rendezik a 12. felnőtt és junior Európa-bajnokságot; a második versenynapon, szombaton véget értek a selejtezők, melyek végeredményei egyúttal meghatározták a csapatverseny végső sorrendjét is, így a magyar juniorválogatott a hét fős mezőnyben bronzérmet szerzett. » 10:03 LABDARÚGÁS. Szoboszlai Dominik (20) gólpassza sem volt elegendő az RB Leipzig győzelméhez Kölnben » 09:09 AEROBIK. A magyar fiatalok bronzérmesként zártak a csapatversenyben a pesarói junior Eb-n » 09:05 KÉZILABDA. Több utánpótláskorú játékos is kiemelkedő teljesítményt nyújtott az NB I második játékhetén, amely abból a szempontból biztosan történelmi, hogy a fiatalokkal felálló NEKA megszerezte az első győzelmét a férfiélvonalban. »
09.18.
20:56 ÖTTUSA. Amira Kandil otthon tartotta az aranyérmet Egyiptomban; legjobb magyarként a 15. helyen záró Dulai Kinga végzett az ifjúsági világbajnokság U19-es leányversenyében. » 20:48 CSELGÁNCS. A 20 éves Naji Dávid (60 kg) és a 21 éves Szeredás Botond (66 kg) egyaránt az ötödik helyen zárt a szarajevói felnőtt European Openen » 20:30 ASZTALITENISZ. A szarvasiak 15 éves játékosa, Szántosi Dávid remekelt a serdülők mezőnyében a héten a Bükfürdő-kupa keretében rendezett utánpótlás országos bajnokságon, ugyanis egyesben, fiúpárosban és vegyes párosban is diadalmaskodott; eközben a lányok viadalán Szosznyák Emma duplázott egyesben és leánypárosban. » 19:32 ASZTALITENISZ. Szántosi Dávid és Molnár Kendra duója győzött vegyes párosban a serdülők között a büki országos bajnokságon » 19:10 KOSÁRLABDA. A spanyolok magabiztos legyőzésével nyitottak a magyar fiúk a csoportkörben, majd Lekli József csapata kikapott az észtektől a második meccsen a Lisszabonban zajló 3x3-as U17-es Európa-bajnokságon. » 18:30 KOSÁRLABDA. A második csoportmérkőzésen a fiúválogatott kikapott az észtektől a lisszaboni 3×3-as U17-es Európa-bajnokságon » 17:10 KOSÁRLABDA. A magyar fiúválogatott a spanyolok elleni magabiztos sikerrel kezdte a csoportkört a lisszaboni 3×3-as U17-es Eb-n » 16:45 ATLÉTIKA. Deák Zalán nyerte a fiúk, míg Rózsahegyi Bori a lányok 100 méteres döntőjét a győri U16-os országos bajnokságon » 15:47 JÉGKORONG. A 19 esztendős támadó, Molnár Bálint a hosszabbításban szerezte meg a hazai csapat győztes gólját a MAC HKB Újbuda-DEAC Erste Liga-találkozón, amelyen rajta kívül sok utánpótláskorú játékos lépett pályára. » 15:43 LABDARÚGÁS. A Budapest Honvéd, az MTK Budapest és az ETO FC Győr is győzött az U17-es kiemelt bajnokság negyedik fordulójában » 15:01 SPORTLÖVÉSZET. Mészáros Eszter (19) döntős országos csúccsal nyerte a puskások 50 méteres összetett magyar bajnokságát » 14:50 ATLÉTIKA. A magyarhoz hasonlóan a horvát és a szlovén szövetség is visszalépett a csehországi U16-os válogatott viadaltól, így a szervezők úgy döntöttek, hogy a versenyt a 2022-es évre halasztják. » 14:47 LABDARÚGÁS. Nem bírt egymással az FTC és a Mol Fehérvár FC az U19-es kiemelt bajnokságban » 13:37 ÚSZÁS. Eseménydús hónapokon van túl a 19 éves Konkoly Zsófia, aki májusban – két érettségi tétel között – négy érmet nyert a portugáliai Eb-n, majd remeklését a tokiói paralimpián is folytatta. A fiatal sportolóval sikerekről, emlékezetes pillanatokról és a jövőbeli céljairól is beszélgettünk. » 13:16 KAJAK-KENU. Gazsó Dorka Alida (21) aranyérmet szerzett K1 1000 méteren a koppenhágai világbajnokságon » 12:47 KAJAK-KENU. Kiss Péter Pál (18) megvédte a paravilágbajnoki címét » 12:11 ASZTALITENISZ. Az M4 Sporton látható Jövünk! magazin stábja az elmúlt időszakban remeklő, ifjúsági Eb-bronzérmes, 19 éves András Csabával forgatott. » 11:44 SPORTLÖVÉSZET. Vintze Regina és Szegedi Máté nyerte a puskások 50 méteres összetett versenyszámának ifjúsági országos bajnokságát »