jegkorong

Utánpótlássport 2021

06.29.
20:52 RÖPLABDA. A békéscsabai nevelésű Radnai ikrek (17) a Kaposvár Extraligás csapatában folytatják » 19:28 BIRKÓZÁS. A kötöttfogású 72 kilósok mezőnyében Tösmagi Attila aranyérmet szerzett az U20-as Eb-n, ezzel a magyar válogatott első bajnoka Rómában. » 19:10 BIRKÓZÁS. Tösmagi Attila (72 kg) U20-as Európa-bajnok Rómában » 18:24 ATLÉTIKA. Tizennégy első helyet szereztek a magyar fiatalok a székesfehérvári U18-as válogatott viadalon, amelyen minden összevetésben a másodikként zárt a hazai csapat. » 17:47 BIRKÓZÁS. Nyikos Veronika (76 kg), döntős, Borsos Viktória (59 kg) bronzmeccses a római U20-as Eb-n » 17:02 TENISZ. Udvardy Luca (16) a nyolcaddöntőben búcsúzott a roehamptoni első kategóriás junior ITF-tornán » 16:28 NYÍLT VÍZI ÚSZÁS. A mindössze 18 éves Betlehem Dávid az ötödik helyen végzett a 10 kilométeres versenyben a Lupa-tavon zajló felnőtt-világbajnokságon. » 15:55 KÉZILABDA. Az M4 Sporton látható Jövünk! magazin stábja ott járt az ifjúsági Final Four aranycsatáján, amelyen a Győr drámai csatában győzte le a PLER-Budapestet. » 15:43 CSELGÁNCS. Húsz utánpótláskorúval a keretben készül a magyar csapat a budapesti felnőtt Grand Slam-versenyre » 14:50 GOLF. Elkezdődött Alcsútdobozon a Junior Tour elnevezésű versenysorozat » 14:42 BÚVÁRSPORT. Tizenhat érmet szerzett, így a magyar csapat lett a legeredményesebb az uszonyosúszók poznani junior Eb-jén » 14:34 KOSÁRLABDA. Két győzelemmel és egy vereséggel a harmadik helyen zárt az U20-as női válogatott a spanyolországi felkészülési tornán; a soproni korosztályos Eb-re készülő magyar együttes meghatározó játékosát, Madár Esztert kérdeztük a négycsapatos viveirói viadal tapasztalatairól. » 14:06 BIRKÓZÁS. Borsos Viktória (59 kg) és Nyikos Veronika (76 kg) is elődöntős a római U20-as Eb-n » 13:53 NYÍLT VÍZI ÚSZÁS. Betlehem Dávid (18) az ötödik helyen végzett 10 kilométeren a budapesti felnőtt-vb-n » 13:26 MŰUGRÁS. Veisz Emma (17) a 40. helyen zárt 1 méteren, nem jutott be a döntőbe a budapesti felnőtt-vb-n » 12:22 CSELGÁNCS. A múlt hét végén rendezett, mongóliai Grand Slam-versenyen az MTK Budapest 20 esztendős versenyzője, Varga Brigitta bronzérmet szerzett, amivel a felnőttmezőnyben az eddigi legnagyobb sikerét aratta; a fiatal boldogan idézte fel a történteket a klub honlapjának. » 11:13 ÖKÖLVÍVÁS. Öszesen hét aranyérmet szereztek a magyar fiatalok a romániai Gheorgheni Openen » 10:09 TENISZ. A 19 esztendős Cseng Csin-ven kétszettes összecsapást megnyerve jutott be a wimbledoni torna második körébe » 09:03 LABDARÚGÁS. Döntőbe jutott a győri elitkörből kvalifikáló Izrael csapata a szlovákiai U19-es Európa-bajnokságon » 08:59 KÉZILABDA. Valószínűleg a világbajnokság legfontosabb meccse vár csütörtökön a magyar U20-as válogatottra Celjében: a negyeddöntőben a szezonban korábban már legyőzött dán együttes következik. »
06.28.
20:50 FUTSAL. Lejátszotta első mérkőzéseit az U19-es válogatott » 20:42 BIRKÓZÁS. Megszületett az első magyar érem az olasz fővárosban zajló U20-as Európa-bajnokságon: Bazsó Adolf ezüstérmet nyert a kötöttfogásúak 130 kilós mezőnyében. » 20:22 KÉZILABDA. Tizenkét góllal győzte le a horvátokat a magyar válogatott a Szlovéniában zajló U20-as női világbajnokság középdöntőjének második fordulójában, ezzel biztossá vált, hogy bejut a negyeddöntőbe, amelyben Dániával mérkőzik meg csütörtök este. » 19:28 LABDARÚGÁS. Anglia jutott elsőként az U19-es Európa-bajnokság döntőjébe » 19:05 CSELGÁNCS. A magyar válogatott egyetlen aranyérmét a Budapesti Honvéd versenyzője, Igaz Laura szerezte a vasárnap véget ért poreci ifjúsági Európa-bajnokságon; az 52 kilósok mezőnyében diadalmaskodó fiatal ihletett formában küzdött Horvátországban, és elmondása szerint elsősorban fejben nőtt riválisai fölé. » 18:31 ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR. Tamásiban avattak korosztályos bajnokokat » 17:30 BIRKÓZÁS. Tösmagi Attila (72 kg) döntős a római U20-as Eb-n » 17:00 KOSÁRLABDA. Megkezdte felkészülését a romániai B-divíziós Európa-bajnokságra az U18-as fiúválogatott » 16:01 KÉZILABDA. A dánok ikszeltek a franciákkal a szlovéniai U20-as női világbajnokságon » 15:37 ATLÉTIKA. Szerdán Székesfehérváron mérik össze tudásukat az U18-as válogatott versenyzők Csehország, Szlovénia és Szlovákia fiataljaival. » 15:13 BIRKÓZÁS. A kötöttfogású Tösmagi Attila elődöntős a római U20-as Európa-bajnokságon » 14:49 KÉZILABDA. Több mint 200 gyermek vesz részt az idei NEKA-táborban » 13:58 KÉZILABDA. Az Európa-bajnoki felkészülés hajrájába kanyarodott a férfi juniorválogatott, amely jövő csütörtökön kezd a portugáliai U20-as kontinenstornán; a telki edzőtáborban Sótonyi László szövetségi edző mellett Ónodi-Jánoskúti Mátét kérdeztük. » 13:14 TRIATLON. Zalaegerszegen folytatódott az E.O.N utánpótlás ranglistaverseny-sorozat » 11:47 LABDARÚGÁS. A Chelsea lecsaphat Jude Bellinghamre (18), de csak a jövő nyáron » 11:32 KAJAK-KENU. Az olimpiai bajnokok távollétében az UTE 20 éves versenyzője, Rendessy Eszter uralta a K1 500 méter mezőnyét a Szolnokon rendezett II. válogatóversenyen. » 10:23 KAJAK-KENU. Fadd-Domboriban tartották a serdülő-, kölyök- és gyermekkorosztály Magyar-kupa döntőjét » 09:02 NYÍLT VÍZI ÚSZÁS. A hetedik helyzett Betlehem Dávid (18) szerint sok maradt benne 5 km-en a budapest felnőtt vb-n »