baseball

Utánpótlássport 2021

18:15 ASZTALITENISZ. A Győrben rendezett ifjúsági világfesztivál zárónapján három ezüst- és nyolc bronzérmet nyertek a magyar fiatalok.
17:40 ATLÉTIKA. Molnár Janka (21) megvédte címét 400 méter gáton a felnőtt ob-n » 16:36 CSELGÁNCS. Ötödik lett a magyar vegyes csapat a poreci ifjúsági Európa-bajnokság zárónapján » 16:04 NYÍLT VÍZI ÚSZÁS. Végig kiélezett versenyben bravúros ezüstérmet nyert a vizes vb-n a nyílt vízi versenyek első napján a 4x1500 m-es magyar mixváltó; a négyes utánpótláskorú tagja, Betlehem Dávud a harmadik szakaszon kitűnően versenyzett, és végül az első helyen adta át a stafétát Rasovszky Kristófnak. » 14:44 ATLÉTIKA. A július negyedikén kezdődő jeruzsálemi U18-as Európa-bajnokságon 45 fős magyar csapat vesz részt. » 14:19 NYÍLT VÍZI ÚSZÁS. Ezüstérmes lett a Betlehem Dáviddal (18) felálló 4×1500 m-es mixváltó a hazai rendezésű felnőtt vb-n » 13:43 VÍVÁS. A tőröző Kollár Anna ezüstérmes a párizsi U15-ös minimaratonon » 12:47 ATLÉTIKA. A rúdugró Nagy Marcell (19) egyéni csúccsal nyerte meg a felnőtt ob-t » 11:50 KAJAK-KENU. Győre Panna nyert C1 500 méteren a belgrádi korosztályos Eb ifjúsági mezőnyében » 11:06 ÚSZÁS. Szombaton lezárultak a hazai rendezésű vizes-világbajnokság medencés versenyei: összegzésként elmondható, a magyar utánpótláskorú versenyzők jól szerepeltek, Molnár Dóra három-, Pádár Nikolett pedig két esti finálénak volt a részese. » 10:24 KÉZILABDA. A svájciak ellen kezdi a középdöntőt a magyar válogatott a celjei U20-as női vb-n » 09:50 KAJAK-KENU. Kiskó Réka és Kollek Bálint is nyert K1 500 méteren a belgrádi korosztályos Eb ifjúsági mezőnyében » 09:02 ÖTTUSA. Bronzérmet szerzett a férfiváltó a barcelonai junior Eb-n » 09:00 BIRKÓZÁS. Huszonkilenc magyar indulóval a mezőnyben hétfőn rajtol a római U20-as Európa-bajnokság; a hazai szövetség szakmai igazgatója, Bácsi Péter beszélt a várakozásokról. »
06.25.
20:49 ASZTALITENISZ. A Győrben zajló ifjúsági világfesztivál csapataranyérmein öt ország fiataljai osztoztak, köztük az U15-ösök viadalán győztes magyar lányok. » 20:45 KOSÁRLABDA. Az U20-as női válogatott legyőzte az U23-as spanyol csapatot a lugói felkészülési tornán » 20:02 KOSÁRLABDA. A nyár második felében egyaránt B divíziós korosztályos Eb-n szereplő U20-as és U18-as fiúválogatott közös pécsi összetartással hangolt; a fiatalabbakat szövetségi edzőként vezető, az idősebbeket pedig a szakmai stábja tagjaként segítő Váradi Kornélt kérdeztük az edzőtáborról. » 19:12 KÉZILABDA. Ismét magabiztosan legyőzte a horvátokat az U20-as Eb-re készülő junior férfiválogatott » 18:24 VÍZILABDA. Benczur Márton vezetőedző kihirdette az U19-es leányválogatott keretét a július eleji, izraeli Európa-bajnokságra. » 18:19 ATLÉTIKA. Tóth Anna U20-as országos csúcsot futott 100 m gáton a budapesti felnőtt ob-n » 17:58 TENISZ. Udvardy Luca (16) az elődöntőig jutott a nottinghami első kategóriás junior ITF-tornán » 17:44 CSELGÁNCS. Újabb éremmel gazdagodott a magyar csapat a poreci ifjúsági Európa-bajnokságon: Kenderesi Péter (90 kg) magabiztos teljesítménnyel jutott el a döntőig, amelyben végül nem bírt szerb riválisával, így a dobogó második fokára állhatott fel. » 16:58 CSELGÁNCS. Kenderesi Péter (90 kg) ezüstérmes a poreci ifjúsági Eb-n » 16:11 KÉZILABDA. A szoros első félidő után tizennégy gólos sikert aratott a magyar csapat a lengyelek ellen a celjei U20-as női világbajnokságon, így magabiztosan megnyerte a csoportját, és készülhet a hétfőn startoló középdöntőre. » 15:17 CSELGÁNCS. Kenderesi Péter (90 kg) döntős a poreci ifjúsági Európa-bajnokságon » 14:49 KÉZILABDA. Két fiatalját is kölcsönadta az FTC Magyar-kupa győztes női csapata » 14:18 KAJAK-KENU. Hidvégi Hunor, Nemes Réka és a Lugosi Gergely, Uhrin Dávid páros szállította a három magyar aranyérmet a Belgrádban zajló utánpótlás Európa-bajnokságon; ezen kívül még két ezüst jutott a mieinknek az ezres döntőkben, mindez pedig az éremtáblázat élére repítette a csapatot. » 13:47 CSELGÁNCS. Varga Brigitta (20) bronzérmes lett az ulánbátori Grand Slam-viadalon » 13:14 KAJAK-KENU. Három arany- és két ezüstérmet nyertek a magyarok az belgrádi U23-as és ifjúsági Eb ezres döntőiben » 12:54 CSELGÁNCS. Kenderesi Péter (90 kg) elődöntős a poreci ifjúsági Európa-bajnokságon » 11:44 TRIATLON. A mezőny első felében végeztek a magyarok a montréali junior-vb egyéni versenyeiben » 11:38 KÉZILABDA. Három éves szerződést kötött az élvonalban és az Európa-ligára készülő Ferencvárossal a fiú ifjúsági válogatott mezőkövesdi nevelésű 18 éves irányítója, Csörgő Kristóf. » 10:17 KOSÁRLABDA. Győzelemmel kezdett a spanyolországi felkészülési tornán az U20-as női válogatott » 09:52 ÖTTUSA. Bronzérmes lett a női váltó a barcelonai junior Európa-bajnokságon » 09:03 KAJAK-KENU. Jól áll a magyar csapat a hétvégi döntők előtt a belgrádi U23-as és ifjúsági Eb-n » 08:54 LABDARÚGÁS. Az MTK Budapest a hivatalos honlapján osztotta meg az U19-es első osztályt megnyerő együttesének a felkészülési programját; a címvédő fiatalokra sűrű hetek várnak. »