Utánpótlássport 2017

01.21.
20:36 LABDARÚGÁS. A Bayern München leigazolná a Manchester City 18 éves játékosát, Rabbi Matondót » 19:12 RÖPLABDA. Villám Lilla (21) és Török Kata (20) vezérletével nyert a Vasas Óbuda » 18:49 VÍZILABDA. Februártól pólósokat is képez Hosszú Katinka egyesülete, az Iron Swim » 18:08 TENISZ. Alexander Zverev (21) sima, háromszettes mérkőzésen búcsúzott az Australian Openen » 17:46 TENISZ. Egyik szemünk sír, a másik nevet a korosztályos Australian Open hétfői versenynapját követően, a fiúk versenyében Makk Péter vereséget szenvedett, és ezzel elbúcsúzott a viadaltól, Nagy Adrienn viszont nyert párosban, így rá kedden két mérkőzés is vár. » 17:30 ATLÉTIKA. Visszakerül a gerelyhajítás a téli dobó országos bajnokságok programjába, erről a Magyar Atlétikai Szövetség szakvezetői és szakági referensei egyeztettek nemrég. » 17:03 ELISMERÉS. Cselgáncsozó és kajakos nyerte az év utánpótláskorú sportolója díjat Győr-Moson-Sopron megyében » 16:19 RÖPLABDA. A hétvégén folytatódtak az Extraliga küzdelmei, ahol számos utánpótláskorú játékos lépett parkettre, összefoglalónkban az ő teljesítményüket vesszük górcső alá. » 16:17 ÚSZÁS. Edzői konferenciát szervez a hazai sportági szövetség Dunaújvárosban » 15:34 LABDARÚGÁS. „Ha a gyerek túl korán százezres fizetést kap, kiölik belőle a megfelelő értékeket. Márpedig ha a tartás hiányzik a srácból, az első nagyobb szél elfújja” – mondja Petry Zsolt, a Hertha kapusedzője » 15:12 ÚSZÁS. „Győzzetek, ha tudtok, veszítsetek, ha mertek, de soha ne adjátok fel!” – mondta beszédében Wladár Sándor, a Magyar Úszó Szövetség elnöke a Jövő Bajnokai-program évnyitó összrégiós versenyén a Tüske Uszodában, a jó hangulatú megméretésen mind a kilenc régió kiválasztott versenyzői felvonultak, és megmérkőztek kortársaikkal. » 14:30 LABDARÚGÁS. Két hét kihagyás vár a Barcelona 21 éves támadójára, Ousmane Dembelére » 14:23 AUTÓSPORT. Sikerrel vette az ázsiai Forma-3-as bajnokság második versenyhétvégéjét Keszthelyi Vivien, három pontot szerzett a három versenyből álló fordulóban Malajziában. » 13:34 FORMA-1. A Ferrari négyszeres világbajnok pilótája, Sebastian Vettel örül Mick Schumacher érkezésének » 13:29 KOSÁRLABDA. Studer Ágnes, a KDC Szekszárd játékosa immár a felnőttválogatott oszlopos tagja; a 20 éves hölgy a negyedik helyen áll az élvonalban a gólpasszok tekintetében, a hétvégén pedig újabb győzelmet könyvelhetett el csapatával, amely továbbra is a második a pontvadászatban. » 12:39 TÉLI SPORTÁGVÁLASZTÓ. Szombaton a Vasas Jégcentrumban immáron ötödik alkalommal rendezték meg az eseményt, amelyre több ezren látogattak ki. » 12:02 KÉZILABDA. Duplázott a Balatonfüred a hét végi hazai rendezésű utánpótlástornán » 10:59 LABDARÚGÁS. Profi szerződést írt alá a Vasas 18 éves játékosa, Nagy Zoárd » 10:27 ÚSZÁS. Török Dominik Márk (16) döntős helyezésekkel tért haza a Flanders Swimming Cup elnevezésű belgiumi nemzetközi felnőttversenyről » 09:46 LABDARÚGÁS. A fővárosi csapatok dominanciája jellemezte a kiemelt utánpótlás-bajnokságok őszi idényét. » 09:44 KÉZILABDA. A DVSC nyerte a leány ifjúsági bajnokság Keleti csoportjának rangadóját » 09:02 ÚSZÁS. A Dél-Alföld régió nyerte a Jövő Bajnokai-program összrégiós versenyét » 08:22 ASZTALITENISZ. Tavaly az akkor még csak 17 éves kínai Wang Chu-qin hatalmas meglepetésre második lett a felnőtt World Tour-sorozatának budapesti állomásán, és ezt a bravúrt az elmúlt hét végén megismételte: a számára jól bevált helyszínen, a BOK Csarnokban újra ezüstérmet nyert. »
01.20.
20:23 KOSÁRLABDA. Zalaegerszegen győzött a TF Budapest együttese az U20-as élvonalban » 19:53 VÍVÁS. A fiú tőrözők szerepeltek a legjobban a juniorok hétvégi csapatvilágkupa-versenyein: Szemes Gergőék Aix-en-Provance-ban léptek pástra, és szerezték meg végül a bravúrosnak tekinthető hatodik helyet. » 19:47 JÉGKORONG. Az UTE és a Fehérvár is győzött az osztrák juniorligában » 18:57 TENISZ. Drahota-Szabó Dorka (16) az elődöntőben szenvedett vereséget a törökországi ITF-tornán » 18:12 VÍVÁS. A negyeddöntő jelentette a végállomást leány tőrözőinknek a zágrábi világkupaversenyen » 17:33 ALPESI SÍ. A junior világbajnok Clement Noel (21) nyerte a wengeni műlesiklást » 17:30 LABDARÚGÁS. A téli felkészülés derekán járnak az NB I-es klubok, amelyekben továbbra is lehetőséghez jutnak az utánpótláskorú játékosok. » 17:07 ATLÉTIKA. Veiland Violetta (20) egyéni csúccsal zárt Márton Anita mögött a második helyen súlylökésben a budapesti nyílt fedettpályás bajnokságon » 16:24 LABDARÚGÁS. Dobos Áron (18) debütált a holland élvonalban » 16:08 SÍFUTÁS. Nem sikerült a döntőbe jutás a magyar versenyzőknek a klasszikus sprintversenyben a lahti junior-világbajnokságon » 15:43 VÍVÁS. A legjobb nyolcig jutott junior férfi tőrcsapatunk a franciaországi világkupaversenyen » 15:42 CSELGÁNCS. Nem sokat pihenhetnek az utánpótláskorú versenyzők, juniorjaink a hónap első felében a felnőttekkel közös ausztriai edzőtáborban alapoztak, most pedig már az intenzív felkészülés zajlik. » 14:57 LABDARÚGÁS. Temesvári Attila (18) a Premier League-ben folytathatja » 14:44 VÍZILABDA. Kiütötte ellenfelét a Kaposvári Vízilabda Klub a fiú ifjúsági országos bajnokság 11. fordulójában »