sportloveszet
Így lettünk bajnokok
02.28.
21:33 ASZTALITENISZ. Nyolc számban hirdettek győztest a kecskeméti összevont országos bajnokság nyitónapján » 21:12 LABDARÚGÁS. A Mészöly Focisuli SE tizedik születésnapja alkalmából rendezett ünnepséget a Testnevelési Egyetemen. » 20:13 VÍVÁS. Büki Lili ezüst-, Muhari Eszter pedig bronzérmet ünnepelhetett Porecben, az utánpótlás Európa-bajnokság junior párbajtőrversenyén. » 20:05 KOSÁRLBDA. Nem bírt a Vasas Akadémia a Nemzeti Kosárlabda Akadémia Péccsel a fiú juniorbajnokságban » 18:53 KOSÁRLABDA. Egy ponttal győzte le a Debreceni KA az éllovas Falco KC Szombathelyt a fiú juniorbajnokság rájátszásában » 17:56 VÍVÁS. Büki Lili Európa-bajnoki ezüstérmes lett a Porecben zajló Európa-bajnokság junior párbajtőrversenyében » 17:39 SPORTLÖVÉSZET. A légpuskás Dénes Eszter (18) és Péni István egész nap kiválóan lőtt vegyes csapatban a lengyelországi 10 méteres Európa-bajnokságon, de az oroszok jobbnak bizonyultak a döntőben, így a második helyen zárt a duó. » 17:07 VÍVÁS. Muhari Esztert legyőzve jutott a poreci utánpótlás vívó Eb junior párbajtőrversenyének döntőjébe Büki Lili » 16:54 LÉGPUSKA. A 18 éves Dénes Eszter és Péni István vegyes csapata ezüstérmes lett a wroclawi 10 méteres Európa-bajnokságon » 16:19 VÍVÁS. Muhari Eszter és Büki Lili egymás ellen küzd a poreci utánpótlás Eb junior párbajtőrversenyének döntőjéért » 16:07 LABDARÚGÁS. A Ferencváros képzéséről és a fiatal játékosok beépítésének nehézségéről Prukner László utánpótlás-szakmai igazgató nyilatkozott honlapunknak. » 15:51 VÍVÁS. Három párbajtőröző lány is ott van a legjobb nyolcban a poreci utánpótlás Eb juniorversenyében » 15:34 SPORTLÖVÉSZET. Minden napra jutott magyar aranyérem a lengyelországi 10 méteres Európa-bajnokság juniorversenyében, a három elsőség mellett egy harmadik helynek is örülhettek a fiatalok. » 15:22 KÉZILABDA. Eldőlt, melyik országok rendezhetik 2025-ig az utánpótlás-világbajnokságokat » 14:47 SPORTLÖVÉSZET. Fábián Sára (18) a 19. helyen zárta a wroclawi felnőtt Európa-bajnokság 10 méteres légpisztolyos versenyét » 14:33 VÍVÁS. Szemes Gergő is búcsúzott a juniorok tőrversenyétől a horvátországi utánpótlás Európa-bajnokságon » 14:16 CSELGÁNCS. Az ifiknek a zágrábi, a junioroknak pedig a lignanói Európa−kupa-versenyt kell kihagyniuk, mivel a hazai szövetség úgy döntött, nem teheti ki a fiatalokat a koronavírus-fertőzés veszélyének. » 13:21 VÍVÁS. A fiú tőrözők közül egyedül Szemes Gergő jutott nyolcaddöntőbe a Porecben zajló utánpóltás Európa-bajnokság juniorversenyében » 12:55 JÉGKORONG. Győzött a Fehérvár és a MAC is az osztrák U18-as bajnokság rájátszásnak csütörtök esti nyitányán. » 12:34 BIRKÓZÁS. Kecskeméten rendezik a második válogatóversenyt az augusztusi, budapesti kadét-világbajnokságra » 11:38 LÉGPUSKA. A 18 éves Dénes Eszter és Péni István vegyes csapata az aranyéremért lő a 10 méteres Európa-bajnokságon » 11:37 KOSÁRLABDA. Noha a Csata DSE veretlen a junior leánybajnokságban, nagy problémákkal kell megküzdenie a klubnak − ezekről mesélt honlapunknak a vezetőedző, Tursics Sándor. » 10:38 LABDARÚGÁS. A Chelsea 50 millió eurót sem sajnálna a Lyon U21-es francia válogatott középpályásáért » 09:48 LABDARÚGÁS. A román élvonalból igazolhat 21 éves védőt a Mol Fehérvár FC » 09:02 KOSÁRLABDA. Jobbnak bizonyult a Török Flóris-Törekvés SE a Soproni Darazsak Akadémia csapatánál a leány juniorbajnokságban » 09:00 LABDARÚGÁS. Az MLSZ sajtóbeszélgetésen ismertette a 2020–2021-es idénytől életbe lépő utánpótlásbajnoki rendszert; szó esett egyéb változásokról is »
02.27.
20:54 LABDARÚGÁS. Justin Kluivert (20) gólja továbbjutást ért a Romának az Európa Ligában » 20:47 KORONAVÍRUS. Az Egri Vízilabda Klub ügyvezető elnöke, Szécsi Zoltán szerint a helyi gyerekek ártatlanok és fertőzésmentesek, de folyamatos atrocitások érik őket. » 19:52 SPORTLÖVÉSZET. Az oroszok négyből három csapataranyat megnyertek a 10 méteres junior Eb zárónapján » 19:25 VÍVÁS. A fiú párbajtőrözők és a leány kardozók sem szereztek érmet a poreci utánpótlás Európa-bajnokság juniorversenyének nyitónapján a Zatika Sportcentrumban. » 19:11 KÉZILABDA. Továbbra is hibátlan a Balatonfüredi KSE a fiú ifjúsági első osztály Nyugati csoportjában » 18:48 ATLÉTIKA. Csupán második versenye volt hármasugrásban a fedett pályás felnőtt országos bajnokság a 18 éves Szűcs Szabinának, de ennél több nem is kellett, hogy aranyérmet szerezzen. » 17:42 KOSÁRLABDA. Szombathelyen nyert szoros meccsen a MAFC a fiú kadétbajnokság rájátszásának felsőházában » 17:02 BIRKÓZÁS. Az utánpótláskorú Szőke Alex 3–0-ra, illetve 5–1-re elvesztette a válogatót a felnőtt Eb-bronzérmes Szivássy Erikkel szemben, így a legyőzője indulhat az európai olimpiai kvalifikációs versenyen a kötöttfogású 97 kilósok között márciusban Budapesten. » 17:01 LABDARÚGÁS. Elmarad Szoboszlai Dominikék (19) csütörtök esti Európa Liga-mérkőzése » 16:46 VÍVÁS. Battai Sugár legjobb magyarként a nyolcaddöntőig jutott a poreci junior Európa-bajnokság leány kardversenyén »