cselgancs
Így lettünk bajnokok
10.14.
21:17 LABDARÚGÁS. Az FC Barcelona új csatárcsillaga, a mindössze 16 éves Ansu Fati állítólag olyan szerződést készül aláírni a katalán klubbal, amelyben az eddiginél kétszer nagyobb, 220 millió eurós kivásárlási ár szerepel. » 20:43 LABDARÚGÁS. Egy góllal nyertek az olaszok az örmények elleni U21-es Európa-bajnoki-selejtezőn » 19:59 SAKK. Egy 14 éves indiai fiú, Praggnanandhaa Rameshbabu remeklése emelkedett ki a Mumbaiban rendezett ifjúsági vb produkciói közül, aki megnyerte az U18-as fiúk versenyét; a legjobb magyar az U14-es lányok között 20. helyen végzett Sulyok Eszter volt. » 19:53 GOLF. Závaczki Bálinté (17) a legjobb egyéni eredmény a szövetség idei utolsó versenyén, a 4. Golfünnepen » 19:23 TAEKWONDO. A magyar válogatott és a Mogyoród is dobogósként zárt az utánpótláskorúak rangos angyalföldi versenyén » 18:40 LABDARÚGÁS. A spanyolok veretlenül nyerték meg csoportjukat az U19-es Európa-bajnokság selejtezőjében » 18:25 VÍVÁS. Bronzérmes lett a magyar leány kadét tőrcsapat a Somorján rendezett európai körverseny szlovákiai állomásán. » 17:40 LABDARÚGÁS. Magyar bíró vezeti az Örményország–Olaszország U21-es Európa-bajnoki-selejtezőt » 16:57 MŰKORCSOLYA ÉS JÉGTÁNC. Csütörtökön kezdődik a nemzetközi Halloween-kupa » 16:53 BIRKÓZÁS. Dvorák László, a felnőtt szabadfogású válogatott szövetségi kapitánya értékeli az utánpótláskorúak szereplését az idei világversenyeken, és beszél a honosított versenyzők szerepéről, beilleszkedéséről is a sportágban. » 16:30 LABDARÚGÁS. Polyák Balázs, az MTK Budapest sportigazgatója szerint a fiatalok beépítésével a nehezebb, de egyetlen járható utat választotta a klub » 15:50 LABDARÚGÁS. Az U17-es válogatott csapatkapitánya, Pápai Emőke gólt szerzett a FÖRCH Női Magyar Kupában » 15:29 KÉZILABDA. Derekasan kivették a részüket az utánpótláskorú játékosok a DVSC és a Vác remek rajtjából a női EHF-kupában. » 15:00 ATLÉTIKA. Noah Lyles (22) is jelölt az év férfi atlétája díjra » 14:26 SAKK. Sulyok Eszter (U14) lett a legeredményesebb magyar az indiai ifjúsági világbajnokságon » 14:04 TENISZ. A 15 éves Cori Gauff Linzben megnyerte élete első felnőttversenyét, s ezzel a 71. helyre ugrott a felnőttvilágranglistán. » 13:29 LABDARÚGÁS. Nem álltak ki az utánpótláscsapatai, hat pontot levontak az Ózdtól » 13:05 TAEKWONDO. Éremgazdag hétvégén vannak túl legjobb utánpótlás-versenyzőink: a Salim-fivérek az Egyesült Államokban, míg többen Zenicán, ugyancsak G-s besorolású versenyeken álltak dobogóra. » 13:05 KAJAK-KENU. Dunavarsányban edzőtáborozik a kölyök válogatott » 12:28 TENISZ. Az amerikai Cori Gauff (15) megnyerte első WTA-tornáját » 12:10 TRIATLON. A junior Kropkó Márta (16) negyedik lett aquatlonban a dohai strandvilágjátékokon » 11:29 TENISZ. Tóth Amarissa és Velcz Zsombor is juniortornát nyert » 10:55 TÁJFUTÁS. A Tabáni Spartacus fiataljai szerezték a legtöbb elsőséget a losonci normáltávú ob-n » 10:27 ASZTALITENISZ. Huzsvár Erik nyert egyesben, a lányok mezőnyében a Statisztika fiataljai vitték a prímet a büki ifjúsági ranglistaversenyen » 09:43 AUTÓSPORT. Benyó Máté (18) nyerte az MX5 Kupa bajnoki címét » 09:04 TAEKWONDO. A junior Európa-bajnokság után ezúttal a tengerentúlon szereztek érmeket a Salim testvérek » 09:02 LABDARÚGÁS. Még az európai topligák csapatai számára is példaértékű lehet a Szoboszlai Dominikot is foglalkoztató osztrák Red Bull Salzburg utánpótlás-nevelési és kiválasztási rendszere. »
10.13.
20:55 TAEKWONDO. A juniorkorú Józsa Levente (63 kg) ezüstérmet nyert a bosnyák nemzetközi versenyen » 20:46 LABDARÚGÁS. Csak a brazilok tudták megállítani a Puskás Akadémia U14-es csapatát, mégpedig a Danone Kupa világdöntőjében. » 20:08 DARTS. Bronzérmet nyert a kolozsvári világkupaversenyen a Kovács Tamara és Laczi Viktória alkotta ifjúsági leánypáros. » 19:46 BIRKÓZÁS. Kétszáz kadét küzdött a bajnoki címekért a szabadfogásúak országos megméretésén » 19:07 LABDARÚGÁS. A játékosügynökké váló David Beckham Kylian Mbappéra (20) hajt » 18:26 ASZTALITENISZ. Senki nem tudott duplázni a büki serdülő ranglistaversenyen » 18:01 VÍVÁS. Harmadik helyen végzett a magyar leányválogatott a kadét tőrözők európai körversenyének somorjai állomásán » 17:32 LABDARÚGÁS. Szoboszlai Dominikkal (18) a kezdőcsapatban áll fel a magyar válogatott Azerbajdzsán ellen » 17:07 MUAYTHAI. Aranyat, ezüstöt és két bronzot nyertek fiataljaink a junior-világbajnokságon. » 16:45 SZUMÓ. Szilágyi Erik (80 kg) bronzérmet nyert a Japánban zajló világbajnokság junior kategóriájában » 16:14 TAEKWONDO. A magyar juniorok két aranyérmet szereztek a bosnyák nemzetközi viadalon »