Utánpótlássport 2017

14:40 LABDARÚGÁS. Kölcsönadja a Liverpool a 21 éves Ryan Kentet a Rangersnek » 13:54 MŰÚSZÁS. Bejutotott a szabadkombinációs szám döntőjébe a magyar válogatott a budapesti junior-vb-n » 13:41 VÍZILABDA. A második helyen végzett a vb-re készülő U18-as válogatott a szombathelyi OMW-kupán » 12:56 ASZTALITENISZ. Ócsai Máté a 32 közé jutott serdülő egyesben a kolozsvári utánpótlás Eb-n » 11:52 KÉZILABDA. Három balatonboglári játékos is a felnőttélvonalban folytatja a következő szezonban » 11:46 ÚSZÁS. Cserfalvi Olaf vitte el a show-t a gyermek korosztályú úszók kecskeméti országos bajnokságán, a nyíregyháziak versenyzője ötször is a dobogó tetejére állhatott. » 11:06 LABDARÚGÁS. Végleg leigazolná a 20 éves Ademola Lookmant az RB Leipzig » 10:42 TENISZ. Esélylatolgatás a hétfőn kezdődő U18-as és az U14-es Európa-bajnokság előtt. » 10:27 JÉGKORONG. A következő évadtól kanadai tréner irányítja a MAC Budapest serdülőcsapatát » 09:42 ÚSZÁS. Véget ért a Kecskeméten rendezett gyermek országos bajnokság » 09:01 VÍZILABDA. Olaszországot is legyőzte a vb-re készülő U18-as válogatott a szombathelyi OMW-kupán » 08:26 DARTS. A Katona Bence, Lakatos Gergely duó huszonnyolc páros között lett harmadik az Ankarában megrendezett ifjúsági Európa-bajnokságon. »
07.21.
20:59 ASZTALITENISZ. Kevés magyar kiesés, annál több továbbjutás jellemezte a kolozsvári utánpótlás Eb egyéni és páros küzdelmeinek második napját. » 20:56 ATLÉTIKA. Új egyéni csúccsal nyert a katari Abdalleleh Haroun (21) Londonban, a Gyémánt Liga nyitónapján » 20:43 MŰÚSZÁS. Nem sokkal maradtak le a magyar lányok a döntőről a csapat szabadprogramban a Duna Arénában zajló junior-világbajnokságon, amelyen eddig mind a hét számban orosz versenyző nyakába akasztották az aranyérmet. » 20:19 KOSÁRLABDA. Fölényesen (57-34) győzőtt U20-as férfiválogatottunk Macedónia ellen a szófiai B divíziós Európa-bajnokságon, s így a 9. helyért mérkőzhet majd meg a fehérorosz−portugál meccs győztesével. » 20:05 SPORTLÖVÉSZET. Prágai Patrik (20) nyerte a junior fiú puskások 50 méteres számának selejtezőjét a 3. vb-válogatón » 19:04 TENISZ. Bravúros győzelmet aratott a Fajta Péter, Velcz Zsombor duó az U16-os Európa-bajnokság elődöntőjében a hazai pályán játszó orosz Jegor Agafonov, Alibek Kacsmazov kettős ellen; a döntőbe jutott magyar páros teljesítmányét Gulyás István szövetségi edző értékelte honlapunknak. » 19:01 KOSÁRLABDA. Magyar győzelem született Macedónia ellen a férfi U20-as B divíziós Eb-n » 18:56 SPORTLÖVÉSZET. A juniorok között Toma Dorina nyerte a leányok 50 méteres fekvő számát a vb-válogatón » 17:58 KOSÁRLABDA. Utolsó felkészülési mérkőzésén legyőzte Szlovákiát az U18-as fiúválogatott » 17:05 KOSÁRLABDA. Magabiztos győzelemmel (85-61 Argentína ellen) kezdte szereplését U17-es leányválogatottunk Minszkben, a korosztályos világbajnokságon. » 17:01 FORMA–1. Max Verstappen (20) a 4. helyről indulhat vasárnap a Német Nagydíjon » 16:12 TENISZ. Döntőbe jutott az U16-os Európa-bajnokságon a Fajta Péter, Velcz Zsombor páros » 16:10 LABDARÚGÁS. Jeremie Boga (21) az olasz élvonalbeli Sassuolo együttesében folytatja pályafutását » 15:49 ASZTALITENISZ. Mind az öt magyar versenyző bejutott a 64 közé ifjúsági egyesben a kolozsvári utánpótlás Eb-n » 15:20 KÉZILABDA. Kétszer felkészülési mérkőzésen is győzött a leány ifjúsági válogatott Szlovákiában » 14:56 ATLÉTIKA. Mihajlo Kohan kortársai számára ijesztő lehet, de Németh Zsolt edző szerint a tapasztalat azt bizonyítja, felnőttként nehezen állják meg a helyüket északkeleti szomszédaink. » 13:58 MŰÚSZÁS. Magyarország a 14. helyet szerezte meg a csapat szabadprogram selejtezőjében, így a budapesti vb negyedik napján is lemaradt a döntőről » 13:34 JÉGKORONG. Kiss Dávid, az U20-as csapat korábbi trénere, a Fehérvári Titánok vezetőedzője szerint a fiatal csapat megállja majd helyét a felnőttélvonalban, és örül, hogy régi játékosaival dolgozhat tovább. » 13:22 AUTÓSPORT. Meglepetésre a Sauber fiatalja, Charles Leclerc (20) volt a leggyorsabb a Forma 1-es Német Nagydíj szombati szabadedzésén » 12:28 SAKK. Polgár Judit oktatási programjait, a Sakkpalotát és a Sakkjátszóteret a magyar iskolák után a kínai oktatási intézményekbe is bevezetik. » 12:21 MŰÚSZÁS. 77,3000 pontot kapott a magyar válogatott a budapesti vb csapatprogramjában bemutatott kűrjére » 11:49 VÍVÁS. Eddig pástra lépett három utánpótláskorú versenyzőnk közül csak Kondricz Kata maradt versenyben a Vuhsziban zajló felnőtt vívó-vb-n. » 11:35 ÖKÖLVÍVÁS. Egy hónappal az ifjúsági világbajnokság rajta előtt minden a lehető legjobban alakul – jelentette ki Erdei Zsolt » 10:52 KERÉKPÁRSPORTOK. Kovács Péter a hatodik helyen zárt a junior triál Európa-bajnokságon » 10:23 LABDARÚGÁS. A franciák fiatal sztárja, Kylian Mbappé újabb rekordot döntött meg » 09:34 TENISZ. Dankó Vanesa az elődöntőben búcsúzott az osztrák U14-es tornától »