Utánpótlássport 2018

13:22 BIRKÓZÁS. Takács István (82 kg) elődöntős a tallinni junior-vb hatodik, kötöttfogású versenynapján » 12:52 BIRKÓZÁS. Bámulatos akciókkal jutott Szőke Alex (97 kg) a tallinni junior-világbajnokság negyeddöntőjébe » 12:47 LABDARÚGÁS. Hajrában lőtt góllal győzte le a Vasas Kubala Akadémia az ETO FC Győrt az U19-es első osztály nyitófordulójában » 12:10 KOSÁRLABDA. A fiú U16-os A divíziós Európa-bajnokságon döntőt játszó franciák és spanyolok is majdnem elvéreztek a nyolc között » 12:09 BIRKÓZÁS. Takács István (82 kg) negyeddöntőbe jutott, Váncza István (67 kg) a 32 között, Bak Gergely a nyolcaddöntőben kapott ki a tallinni junior-világbajnokságon » 11:26 BIRKÓZÁS. Vitek Dáriusz (130 kg) a tallinni junior-vb bronzmérkőzésén léphet szőnyegre, a kötöttfogásúak között » 11:11 VÍZILABDA. Szerdán a szövetség székházában kerül sor az országos utánpótlás-bajnokságok sorsolására » 10:40 BIRKÓZÁS. Technikai tussal abszolválta a selejtezőmérkőzést a kötöttfogású Takács István (82 kg) a tallinni junior-világbajnokságon » 10:22 BIRKÓZÁS. Hatpontos hátrányból fordítva nyert a kötöttfogású Bak Gergely (72 kg) a tallinni junior-vb selejtezőjében » 10:17 LABDARÚGÁS. Második meccsén máris gólt szerzett a Lyon új szerzeménye, Jean Lucas (21) » 09:47 GYÁSZ. Összeesett edzésen és elhunyt egy 16 éves amerikai kosaras lány a rettenetes hőségben » 09:43 BIRKÓZÁS. A kötöttfogású Vitek Dáriusz (130 kg) egy lépéssel közelebb került a bronzéremhez a tallinni junior-világbajnokságon » 09:15 KOSÁRLABDA. Hollandia–Lengyelország döntőt rendeznek a fiú U16-os B divíziós Európa-bajnokságon » 09:01 ÚSZÁS. Hosszú kar, hosszú láb, magas, könnyű a fajsúlya, ráadásul olyan delfinlába van, amire csak születni lehet; Milák Kristóf adottságai kitűnőek, derül ki írásunkból, mely azt követi végig, miként lett a tárnoki ifjúból világsztár. »
08.16.
21:38 BIRKÓZÁS. Csak Vitek Dáriusz folytathatja a vigaszágon a junior-világbajnokság kötöttfogású versenyében, miután a másik két magyar fiú legyőzője kikapott következő ellenfelétől; a lányoknál taroltak a japánok, tíz aranyból nyolcat megszereztek. » 20:48 GOLF. Bertényi Bence a 4., Kötél Bence a 7., Berkenyei Daniella pedig a 6. helyen végzett a Szlovák Junior Open versenyen. » 20:43 KOSÁRLABDA. Elsőként Spanyolország jutott a fiú U16-os A divíziós Európa-bajnokság döntőjébe » 19:46 VÍZILABDA. Horvátország végzett a grúziai fiú U17-es Európa-bajnokság 9. helyén » 18:45 KOSÁRLABDA. Fölényesen, 28 pont különbséggel nyert U16-os fiúválogatottunk a korosztályos, B divíziós Európa-bajnokságon Izland ellen, így a 13. helyért szállhat harcba Finnország ellen. » 18:44 LABDARÚGÁS. Debrecenben nyert a Budapest Honvéd-MFA az U19-es első osztályú bajnokság nyitómeccsén » 18:19 BIRKÓZÁS. Vitek Dáriusz (130 kg) a vigaszágon folytathatja, Lévai Tamás (77 kg) és Losonczi Dávid (87 kg) kiesett a tallinni junior-világbajnokságon » 17:37 KOSÁRLABDA. Nyert az izlandiak ellen a magyar fiúválogatott, így 13. helyért játszik az U16-os B divíziós Európa-bajnokságon » 16:48 LABDARÚGÁS. Takács Zsombor (20) szerződést hosszabbított a Ferencváros csapatával » 16:15 KOSÁRLABDA. Nyertek a törökök a szerbek ellen, így az 5. helyért játszhatnak a fiú U16-os A divíziós Európa-bajnokságon » 15:29 BIRKÓZÁS. A kötöttfogású Lévai Tamás (77 kg), Losonczi Dávid (87 kg) és Vitek Dáriusz (130 kg) egyaránt a vigaszágban bízhat. » 15:18 VÍZILABDA. A románok legyőzték a szlovákokat a grúziai fiú U17-es Európa-bajnokság helyosztóján » 14:21 NYÍLT VÍZI ÚSZÁS. Remekeltek a Gálicz testvérek a Lupa-tavi tesztversenyen » 13:43 TENISZ. Befejeződtek az U18-as korosztály küzdelmei a nyíregyházi országos bajnokságon » 13:37 KÉZILABDA. Az ötödik hely még elérhető a vb-n az U19-es fiúválogatott számára, amely már a legjobb nyolc közé is bravúrok árán jutott be; a csapat eddigi teljesítményét Kárpáti Krisztián szövetségi edző értékelte honlapunknak. » 12:56 BIRKÓZÁS. A kötöttfogású Losonczi Dávid (87 kg) alulmaradt a tallinni junior-vb negyeddöntőjében » 12:55 LABDARÚGÁS. A sorozatos sérülések miatt lett öngyilkos a Manchester United korábbi, 20 éves próbajátékosa » 12:35 BIRKÓZÁS. Lévai Tamás (77 kg) nagy csatában maradt alul tallinni junior-vb kötöttfogású elődöntőjében » 12:18 BIRKÓZÁS. A kötöttfogású Gyürky Tibor (63 kg) kiesett a tallinni junior-világbajnokságon » 11:47 LABDARÚGÁS. Ma 16 órakor rangadóval, a DVSC és a Budapest Honvéd-MFA debreceni összecsapásával rajtol az U19-es kiemelt bajnokság 2019/20-as idénye. » 11:43 BIRKÓZÁS. Losonczi Dávid (87 kg) a kötöttfogásúak negyeddöntőjébe jutott a tallinni junior-világbajnokságon » 11:10 BIRKÓZÁS. A kötöttfogású Lévai Tamás (77 kg) negyeddöntős a tallinni junior-világbajnokságon » 10:55 BIRKÓZÁS. Vitek Dáriusz (130 kg) és Gyürky Tibor (63 kg) is kikapott a tallinni junior-vb selejtezőjében, a kötöttfogású versenynapon » 10:39 ÚSZÁS. Mostantól Shane Tusup irányítja az EYOF-bronzérmes, 15 éves Bujdosó Zsombor edzéseit. » 10:14 BIRKÓZÁS. Losonczi Dávid (87 kg) kadét vb-aranyérmest legyőzve jutott a nyolcaddöntőbe a tallinni junior-világbajnokságon » 09:49 ASZTALITENISZ. Türei Ferenc lett a szövetség új leány utánpótlás szakágvezetője » 09:02 KÉZILABDA. A 17 éves Ilic Zoran Balatonboglárról Veszprémbe igazolt »