Utánpótlássport 2018

06.24.
20:48 ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR. Peák Barnabás második lett az U23-as Giro d’Italia nyolcadik szakaszán » 20:02 KÉZILABDA. Két éve az U17-es fiúk, tavaly az U18-as lányok remekeltek a korosztályos kontinenstornán; vasárnap kiderül, hol tartanak most strandkéziseink. » 19:24 ÖTTUSA. A napokban U19-es Európa-bajnoki címet szerző Erdős Ritát (16) a szakmai bizottság nem jelöli a korosztályos világbajnokság egyéni küzdelmeire; Mit kellett volna még csináljak, hogy ott lehessek egyéniben a vb-n? - kérdezi a csalódott sportoló. » 19:22 MŰUGRÁS. Kedden kezd az első magyar versenyző a Kazanyban zajló junior Európa-bajnokságon » 19:07 LABDARÚGÁS. Második alkalommal rendezik meg a Balaton-trófea nemzetközi tornát; péntek estig hét korosztály közel kétezer ifjú focistája vetélkedik Siófokon. » 18:33 ÚSZÁS. Hódmezővásárhelyen tartják a Jövő Bajnokai program következő kiemelt találkozóját » 17:37 ÚSZÁS. Amerikai tinédzser ostromolja a 200 pille magyar várát; az idei világranglistát vezető Milák Kristóf és Kenderesi Tamás mögé, szinte az ismeretlenségből felzárkózott a 17 éves amerikai Gianluca Urlando. » 17:35 TENISZ. Marketa Vondrousova (19) győzelemmel kezdett az eastbourne-i WTA-torna » 17:23 KOSÁRLABDA. A mindössze 18 esztendős Zion Williamsont az amatőr játékosbörze első helyén választotta ki a New Orleans Pelicans; a 201 cm-es ifjú lehet az NBA új sztárjátékosa a következő évtizedben. » 16:48 LABDARÚGÁS. Elindult a negyedik Fülöp Márton Kapustábor » 15:47 KÉZILABDA. A Boglári Általános Iskola leánycsapata nyerte meg az országos diákolimpia döntőjét » 15:11 VÍVÁS. Udvarhelyi Gábor értékelte honlapunk számára a felnőtt Európa-bajnokságon szerepelt, még utánpótláskorú magyar sportolók teljesítményét; a szövetségi kapitány összességében elégedett volt a látottakkal. » 14:59 LABDARÚGÁS. A Puskás Akadémia rendezi a Real Madrid alapítványának holnap kezdődő nemzetközi focitáborát » 14:54 KOSÁRLABDA. Felkészülési tornát nyert az olaszországi Pesaróban az U18/U19-es magyar leányválogatott; Völgyi Péter csapatában Dombai Réka 51 pontot dobott a három meccsen. » 14:36 LABDARÚGÁS. A szlovák élvonalban szereplő Dunaszerdahely ajánlatot tett a Benficának a magyar U-válogatott szélső, Csoboth Kevin (19) játékjogáért; egyelőre nincs megegyezés a kölcsönről, de nem zárultak le a tárgyalások. » 14:18 SPORTLÖVÉSZET. Horváth Lea 624,9 körös teljesítménnyel a 14. helyen végzett női légpuskában a minszki Európa Játékokon; az olimpiai kvalifikációt is adó versenyen a 17 éves komáromi puskás mindössze hét tizeddel maradt le a döntőről. » 13:18 KAJAK-KENU. Rácz Koppány (18) nyerte a szlovéniai Európa-kupa U18-as szlalom versenyét » 12:07 KÉZILABDA. A generációváltás után megkezdődött a tudatos építkezés a felnőttválogatottban; Vladan Matics honlapunknak elmondta, a most beérő fiatalokban rengeteg potenciál van. » 11:50 KERÉKPÁRSPORTOK. A junior lányok között Vass Kata Blanka (17) nyert a Restart MTB XCO első kategóriás olimpiai kvalifikációs hegyi kerékpáros versenyen » 11:18 SPORTLÖVÉSZET. Horváth Lea (17) 14. helyen végzett a minszki Európai Játékok 10 méteres légpuska számában » 10:01 MOTORSPORT. Kovács Bálint (18) összetettben élre állt a német bajnokság Suzuki Cup kategóriájában » 09:16 TORNASPORTOK. Az ifjúsági olimpián öt aranyérmet szerző Kitazono Takeru (16) is indul a győri junior-világbajnokságon » 08:01 LABDARÚGÁS. Németország is elődöntős az U21-es kontinenbajnokságon; a házigazda olaszok izgulhatnak, hogy összejön-e számukra a továbbjutást jelentő legjobb csoportmásodik hely. »
06.23.
20:42 LABDARÚGÁS. „Kylian Mbappé jövője a Real Madridban van” – mondja a spanyolok egyik sztárjátékosa » 20:00 TRIATLON. Ezüstérmes lett a Kropkó Márta, Kovács Gyula, Horváth Karol, Dobi Gergő összeállítású magyar mixváltó az ifjúsági Európa-bajnokságon; a spanyol kvartett három másodperccel előzte meg csapatunkat. » 19:46 CSELGÁNCS. Három arany-, egy ezüst- és két bronzéremmel zárták juniorjaink a paksi Európa–kupa-versenyt; a fiúszakág vezetőedzője, Horváth László értékelte a teljesítményeket. » 19:31 ÚSZÁS. Berecz Blanka (17) ötödik lett 200 m pillangón az olaszországi Sette Colli-versenyen » 18:54 VÍZILABDA. Makulátlan teljesítménnyel nyerte meg a szegedi U14-es nemzetközi tornát a magyar A válogatott; a második számú magyar együttes a negyedik helyen zárta az ötcsapatos viadalt. » 18:30 LABDARÚGÁS. A Kisvárda és a Paks is feljutott az U14-es élvonalba » 17:54 TORNA. Véglegessé vált a magyar csapat névsora a csütörtökön rajtoló, győri junior vb-re » 17:08 CSELGÁNCS. Sipőcz Richárd (+100 kg) biztosította a harmadik magyar aranyérmet a paksi junior Európa-kupa-viadalon » 17:03 BIRKÓZÁS. Nemes Bálint (71 kg) és Pap Gergely (92 kg) a vigaszágon is búcsúzott a szabadfogásúak versenyében a faenzai kadét Eb-n » 16:57 TRIATLON. Ezüstérmet nyert a magyar mixváltó a kitzbüheli ifjúsági Eb-n » 16:43 KERÉKPÁRSPORTOK. Karl Ádám az első ötvenben zárt az országúti versenyben a minszki Európa Játékokon » 16:23 CSELGÁNCS. Árvai Péter (100 kg) is aranyérmet nyert a paksi junior Európa-kupa-versenyen »