Utánpótlássport 2018

12:30 KOSÁRLABDA. Győzött a Sopron a nyolcas döntőbe jutásért vívott mérkőzésen a fiú juniorbajnokságban » 12:12 ASZTALITENISZ. Négyből két versenyzőnk jutott a legjobb 32 közé az olasz nemzetközi utánpótlás-bajnokság ifjúsági egyes számában » 11:30 TAEKWONDO. Gadácsi Dorottya és Kocsik Laura is továbbjutott a szófiai multi Európa-bajnokság U21-es versenynapján » 10:50 MŰKORCSOLYA. Több versenyzőnk is jégre lép csütörtökön az európai körverseny utolsó előtti állomásán az olaszországi Folgariában » 10:36 ÖTTUSA. Vasárnap rendezik a lézerlövészetes futás Magyar-kupa 1. fordulóját az U11-es, az U13-as és az U15-ös korosztályban; Kármán Sándor, a hazai szövetség versenyigazgatója szerint a kombinált számban különösen a lézerlövészet vonzó a gyerekek számára. » 10:13 TAEKWONDO. Két magyar is a legjobb 16 között a szófiai multi Európa-bajnokság U21-es versenynapján » 09:35 TAEKWONDO. Csütörtökön az U21-esek versenyapjával rajtol a multi Európa-bajnokság Szófiában » 08:57 EVEZÉS. Szombaton a tavaszi hosszútávú versennyel megkezdődik a nyílt vízi szezon, a viadalon a felnőttek mellett a serdülők, az ifjúságiak és az U23-asok is hajóba ülnek; a versenyről, a válogatás módszereiről, a korosztályos válogatottak idei terveiről Lőrincz Attila utánpótlás szövetségi kapitány nyilatkozott honlapunknak. »
03.20.
22:21 ASZTALITENISZ. Dari Helga egyesben és párosban sincs már versenyben az olasz nemzetközi utánpótlás-bajnokság ifjúsági számaiban » 22:13 ASZTALITENISZ. A negyeddöntőben búcsúzott az András Csaba, Both Olivér kettős az olasz nemzetközi utánpótlás-bajnokság ifjúsági páros számában » 21:48 ASZTALITENISZ. Huzsvár Erik (15) is a 64 közé jutott a lignanói versenyen » 21:46 JÉGKORONG. A 4-2-es győzelem után 2-1-re alulmaradt második klagenfurti fellépésén az osztrák bázisú U18-as liga fináléjában a Fehérvár AV19 együttese; az aranypárharc harmadik összecsapása szombaton Fehérvárott lesz. » 21:37 KÉZILABDA. A fiú serdülőbajnokság rangadóján a NEKA I. 26–15-re nyert a Budaörs otthonában » 20:01 KÉZILABDA. Máthé Dominik (19) hét góljával a legeredményesebb játékosa lett a Balatonfüred–Dabas bajnokinak » 19:35 SPORTLÖVÉSZET. Jócskán gyarapodott szerdán a junior Eb-n a magyarok éremkollekciója; Palánki Klaudia és a fiú légpuskás csapat aranyat szerzett, a leány légpisztolyosok nyakába ezüsérmet, a fiú futócéllövőkébe pedig bronzot akasztottak. » 18:53 ASZTALITENISZ. Kishegyi Ákos (17) is 64 közé jutott az olasz nemzetközi utánpótlás-bajnokságon » 17:46 LABDARÚGÁS. Az MTK Budapest gárdája nyerte az U16-os elsőosztály rangadóját » 17:29 LABDARÚGÁS. Nyert a Győr a Ferencváros ellen az U17-es kiemelt bajnokságban » 16:04 VÍZILABDA. Spanyolországi torna várja az U18-as csapatokat » 15:48 LABDARÚGÁS. A norvégok ellen gól nélküli döntetlennel zárt első Európa-bajnoki elitkörös mérkőzésén a sokáig emberhátrányban játszó U19-es válogatottunk; szombaton a házigazda horvátok elleni meccs következik. » 15:44 LABDARÚGÁS. Szoboszlai Dominik (18) a huszonegyedik legtehetségesebb futballista a világon » 15:28 KAJAK-KENU. Újpesti sporttársaival kéthetes edzőtáborban tartózkodik Sevillában, ahol nem mindennapi körülmények között készülhet az idei versenyekre Rendessy Eszter; a serdülőként ifjúsági olimpiai bajnoki címet és vb-aranyat nyert tinédzser honlapunknak elmondta, hogy a kemény táborozásnak vannak örömteli részei is. » 15:20 KOSÁRLABDA. Elkészült a lányok U19-es világbajnokságának csoportbeosztása » 14:57 LABDARÚGÁS. Gól nélküli döntetlenre végzett U19-es válogatottunk a norvégok ellen az Eb-elitkör első játéknapján » 14:54 SPORTLÖVÉSZET. Bronzérmet nyertek a fiú futócéllövők 40 vegyes számban az eszéki junior Európa-bajnokságon » 14:41 DARTS. Már csak három nap a darts-diákolimpia döntőjéig, megvan a helyszín és a pontos kezdési időpont » 14:27 SPORTLÖVÉSZET. Aranyérmes a Klenczner Márton, Pekler Zalán, Török Ferenc összetételű fiú légpuskás csapat az eszéki junior Európa-bajnokságon » 13:50 MŰKORCSOLYA. Tóth Ivett (20) éppen csak lemaradt arról, hogy bemutathassa hosszú kűrjét is a felnőttvilágbajnokságon » 13:20 LABDARÚGÁS. Szoboszlai Dominik 2022 nyaráig meghosszabbította a szerződését Salzburgban » 13:11 SPORTLÖVÉSZET. Döntős a magyar fiú légpuskás csapat az eszéki junior Európa-bajnokságon » 13:07 SPORTLÖVÉSZET. Aranyérmet szerzett a futócéllövő Palánki Klaudia a 40 vegyes számban az eszéki junior Európa-bajnokságon » 12:49 LABDARÚGÁS. A West Ham United 2022-ig meghosszabbította 19 esztendős tehetségének szerződését » 12:21 SPORTLÖVÉSZET. Ezüstérmet szerzett a Fábián Sára Ráhel, Jákó Miriam, Komáromi Krisztina Panna összetételű magyar légpisztolyos csapat az eszéki junior Európa-bajnokságon » 11:58 AUTÓSPORT. Marad a klub és a kocsi, érkezik egy új csapattárs; a 20 esztendős Nagy Dániel jövőre is a M1RA színeiben versenyezhet a TCR Európa-kupa-sorozatban, új csapattársa a 19 esztendős német Luca Engstler lesz. » 11:39 AUTÓSPORT. Elda vagy Mariella? – ez itt a kérdés! Tassi Attila (19) a szurkolói segítségét kéri, hogyan nevezze el 2019-es WTCR-autóját » 11:22 SPORTLÖVÉSZET. Szoros küzdelemben, de kikaptak a leány légpuskások a csapatverseny negyeddöntőjében az eszéki junior Európa-bajnokságon » 11:00 SPORTLÖVÉSZET. A magyar leány légpisztolyosok bejutottak a csapatverseny döntőjébe az eszéki junior Európa-bajnokságon » 10:42 SPORTLÖVÉSZET. Fiú légpuskásaink és leány légpisztolyosaink egyaránt bejutottak a csapatverseny elődöntőjébe az eszéki junior Európa-bajnokságon » 10:23 AUTÓSPORT. Nagy Dániel (20) a 2019-es idényben is a M1RA pilótája lesz a TCR Europe-sorozatban, ám új csapattársat kap » 09:37 LABDARÚGÁS. A klubtól sosem látott költekezést ígér a Bayern München elnöke, a célkeresztben pedig két még tinédzserkorú futballista áll. » 09:28 KÉZILABDA. Nívós tornákon vesz részt a nyári világversenyekre készülő U19-es és U17-es leányválogatottunk; az idősebb korosztály Siófokon, a Négy Nemzet-tornán, míg az ifjabbak két részre osztva Párizsban, illetve Púchovban lépnek pályára. » 09:07 TENISZ. Stollár Fanny (20) kikapott Miamiban a selejtező első körében »