Szoboszlai Dominik (20) a Bayern München és a Real Madrid célkeresztjébe került
2020. december 3. csütörtök
LABDARÚGÁS. A német transfermarkt.de a vezető hírében foglalkozik Szoboszlai Dominik, a Red Bull Salzburg és a magyar válogatott labdarúgója esetleges téli klubváltásával – számol be az NSO.
A Transfermarkt szerint Szoboszlai Dominik a jelenlegi idényben szerzett nyolc góljával és kilenc gólpasszával korábbi csapattársa, a már a Borussia Dortmundot erősítő Erling Haaland mögött a második legveszélyesebb U21-es játékos Európában.
A honlap szerint a 20 éves magyar középpályás iránt számos klub érdeklődik, többek között már a német Bayern München és a spanyol Real Madrid is. Információjuk szerint Szoboszlai szerződésében 25 millió eurós kivásárlási ár szerepel, ám ezt a salzburgi együttes részéről nem akarták kommentálni.

Kommentek küldéséhez a sütik engedélyezése szükséges a lábléc menüben
Utánpótlássport 2019
Rendeld meg a korosztályos sport évkönyvét!