szumo
Így lettünk bajnokok
20:58 KÉZILABDA. A váci és a debreceni csapat is kettős győzelemmel jutott tovább a női EHF-kupában; a harminc váci gólból tizennégyet Kácsor Gréta lőtt. » 20:42 JÉGKORONG. Vértes Nátán (19) újra betalált az NAHL-ben » 20:34 ÖTTUSA. Dobronyi Dorina két, Gáll András egy aranyat nyert a lengyelországi ORV-n, de további magyar érmek is születtek. » 20:16 RITMIKUS GIMNASZTIKA. A Hegyvidék SE két évtizede működő szakosztálya bajnokokat is nevel, de leányok százaival mozgáskultúrát is elsajátíttat. » 19:55 KÉZILABDA. Az Érd ötven, juniorválogatott balszélsője négy gólig jutott vasárnap a női NB I-ben » 18:35 ÖTTUSA. Magyar szempontból ezüst- és bronzéremmel zárul a lengyelországi ORV » 17:12 KÉZILABDA. Simán nyert a NEKA ifjúsági csapata a férfi NB I/B-ben » 17:02 ATLÉTIKA. A férfi 1500 és 5000 méteres síkfutás tavalyi, még mindig csak 19 éves, norvég Eb-győztese, Jakob Ingebrigsten 10 000 méteren megjavította az U20-as Európa-csúcsot. » 16:19 VÍVÁS. Rabb Krisztián és Szűcs Luca örülhetett egyéniben a junior kardozók MK-versenyén » 15:49 KÉZILABDA. A felnőtt férfiválogatott hétfőtől egyhetes edzőtáborozáson vesz részt, amelyre újabb, a juniorkorból kiöregedett játékosok kaptak meghívást a 2022. évi, hazai rendezésű Eb csapatépítésének jegyében. » 15:37 KÉZILABDA. Hazai pályán nyert a Győri Audi ETO KC U19-es csapata a női NB I/B-ben » 14:49 LABDARÚGÁS. Három meccs alatt hat gólt szerzett a Celtic francia csatára, Odsonne Edouard (21) » 13:46 SAKK. A játék nevelő erejéről beszélt Polgár Judit az InfoRádió Aréna című műsorában, hangsúlyozva, hogy a gyerekeknek a pozitív visszacsatolás a legfontosabb. » 13:46 VÍZILABDA. Az FTC Telekom otthon, a Szentes idegenben nyert a leány serdülőbajnokságban » 13:06 KORFBALL. Ötödik helyen végzett az U21-es válogatott a csehországi Európa-bajnokságon » 12:13 JÉGKORONG. Megszerezte első gólját a 2019-es drafton elsőként kiválasztott Jack Hughes (18) az NHL-ben » 11:12 LABDARÚGÁS. Háromhetes kényszerpihenő vár az Atlético Madrid csatárára, Joao Félixre (19) » 10:53 CSELGÁNCS. Ugyanazok a versenyzők szereztek ugyanolyan színű érmet a marokkói junior-világbajnokságon, mint egy hónappal korábban, az Eb-n, márpedig az is kiemelkedő eredmény volt. » 10:40 VÍZILABDA. A szentesi Mácsai Kata (14) és Tóth Fruzsina (15) is duplázott az FTC Telekom otthonában a női OB I-ben » 10:03 LABDARÚGÁS. Preisinger Sándor együttese elindult az U17-es világbajnokág helyszínére » 09:26 TENISZ. Jannik Sinner (18) elődöntőig jutott az Antwerpben zajló fedett pályás férfi tornán » 09:10 MŰKORCSOLYA. Schermann Regina arany-, Láng Júlia ezüstérmes a budapesti Halloween-kupán » 09:07 LABDARÚGÁS. Átnéztük a szombaton rajtoló U17-es világbajnokság nevezési listáját, és több, már ismert fiatal sztárjelöltet találtunk rajta, így a magyar válogatott csoportellenfeleinek a legjobbjait is. »
10.19.
21:02 ÖTTUSA. Ezüstérmes lett az U19-es fiúcsapat a lengyelországi Olimpiai Reménységek Versenyén » 21:01 VÍVÁS. Három fegyvernemben, három színhelyen versengett a kadét korosztály, Budapesten a kardozók Magyar-kupája zajlott, két külföldi viadalról egyaránt bronzéremmel térhetnek haza a fiatalok. » 20:32 ÖTTUSA. Dobronyi Dorina aranyérmet nyert a lengyelországi Olimpiai Reménységek Versenyén az U17-es korosztályban » 19:47 VÍVÁS. Pápai Zoé nyerte a kadét kard Magyar-kupát Budapesten » 19:43 CSELGÁNCS. A marokkói junior-világbajnokság egyéni küzdelmeinek zárónapján Vég Zsombor és Sipőcz Richárd bronzérmet nyert. » 19:10 KOSÁRLABDA. A DVTK Akadémia győzött a Széchenyi KA ellen a leány juniorbajnokságban » 18:18 VÍZILABDA. A szombathelyi Ekler fiúk az AVUS játékosai, a középső, Zsombor három korosztályban is szerepel, és kettőnek már a húzóembere. » 18:06 CSELGÁNCS. Egetverő ipponnal nyert Sipőcz Richárd (+100 kg) junior-világbajnoki bronzérmet Marrákesben » 17:59 KÉZILABDA. Szoros meccsen nyert a Siófok az Alba Fehérvár KC csapata ellen a leány ifjúsági élvonalban » 17:30 CSELGÁNCS. Vég Zsombor (100 kg) bronzérmet szerzett a marokkói junior-világbajnokságon » 16:49 LABDARÚGÁS. Döntetlent játszott a Vasas az Illés Akadémia-Haladás csapatával az U19-es élvonalban » 16:35 KOSÁRLABDA. Kisebb térdsérülést szenvedett Zion Williamson, az NBA idei draftjának első kiválasztottja, de a klubja, a New Orleans Pelicans óvatos, nem játszatja az alapszakasz elején. » 16:09 KOSÁRLABDA. A Zalakerámia ZTE KK fiú juniorcsapata legyőzte a soproniakat a bajnokság alapszakaszában » 15:40 VÍVÁS. Ondrik Konrád nyerte a kadét kard Magyar-kupát Budapesten »