labdarugas
Így lettünk bajnokok
16:26 SPORTLÖVÉSZET. A junior légpuskás fiúknál Hammerl Soma, a lányoknál Dénes Eszter nyerte a Hungarian Opent » 15:42 BIRKÓZÁS. Szabadtéri fitneszparkot adtak át a csepeli akadémián » 14:58 KÉZILABDA. Kim Rasmussen szövetségi kapitányt elégedett volt Vámos Petra (19) teljesítményével az olimpiai bajnok oroszok elleni felkészülési mérkőzésen » 14:37 TOLLASLABDA. Magyar éremeső Trenciben » 14:15 OVIOLIMPIA. Immár 17. alkalommal rendez játékos, sportos versengést a legkisebbeknek a hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola. » 14:14 RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Talabos Attila (17) betegség miatt nem tarthat a felnőttválogatottal a világkupa-sorozat ázsiai állomásaira, Nagojába és Sanghajba » 13:37 TORNASPORTOK. Schermann Bianka (16) a 19. helyen zárt a felemáskorlát selejtezőiben a németországi Cottbusban zajló világkupaversenyen » 13:24 KAJAK-KENU. Minden korábbinál eredményesebben szerepeltek utánpótláskorú versenyzőink a korosztályos világversenyeken, így Makrai Csaba utánpótlás szövetségi kapitány érthetően elégedetten értékelte a 2019-es esztendőt. » 13:00 RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Kun Bence Benedek (10) bronzérmet nyert 1000 méteren a lengyelországi Bialystok zajló ISU junior Challenge Series-versenyen » 12:15 KOSÁRLABDA. Gereben Lívia már felépülőben van a májusban diagnosztizált leukémiából, a Nemzeti Sportnak adott interjút betegségéről, gyógyulásáról és arról, hogy szeretne hamarosan újra edzésbe állni. » 11:47 MŰKORCSOLYA. Óriási előnnyel vezet a rövidprogram után Alena Kosztornaja (16) a szapporói Grand Prix-versenyen » 11:07 TORNASPORTOK. Schermann Bianka (16) a hétvégén Németországban versenyez » 10:30 AMERIKAIFUTBALL. Megkezdődtek a munkálatok a jövő évi egyetemi világbajnokság helyszínén, a székesfehérvári First Field-en » 09:59 KÉZILABDA. Klujuber Katrin (20) 6, Tóvizi Petra (20) egy gólt szerzett az olimpiai bajnok ellen a Szöulban zajló Premiere4 Kupa nemzetközi felkészülési torna első fordulójában » 09:06 JÉGKORONG. Újabb gólpasszt jegyzett az NHL-ben Andrej Szvecsnyikov » 08:43 VÍVÁS . Solti Antal mesteredző szerint újra fellendülőben a hazai tőrszakág, egyre több a versenyző, a vidéki szakosztály, s az utánpótlás-eredmények is egyre biztatóbbak. »
11.21.
21:04 GYORSKORCSOLYA. Bejczi Botond remekül mutatkozott be a felnőttek világkupa-sorozatában, de nem pihen, hiszen a hétvégén már a juniorok hollandiai vk-viadalán szerepel, akárcsak a norvégiai korosztályos vk-viadalról érkező Bíró Hanna és Rigó Nikolett. » 20:49 KÉZILABDA. Kettős győzelmet aratott a Balatonfüred a fiú utánpótlás-bajnokságban » 19:56 KÉZILABDA. Még nem játszott Európa-bajnoki formában, de szinte végig vezetve verte a román csapatot a női juniorválogatott; Golovin Vlagyimir együttese 29–26-ra nyerte az első találkozóját a siófoki Kiss Szilárd Sportcsarnokban zajló felkészülési tornán. » 19:29 KÉZILABDA. Győzelemmel kezdte a siófoki Négy Nemzet-tornát a női juniorválogatott » 18:46 TENISZ. Szabanin Natália már elődöntős az Izraelben zajló G2-es ITF-juniorversenyen » 17:58 HONOSÍTÁS. Összeállítás arról, hogy egyes sportágakban mennyire elterjedt, mennyire célszerű és egyáltalán milyen feltételekkel lehetséges külföldi fiatalok honosítása azzal a céllal, hogy világversenyeken a magyar színeket képviseljék. » 17:25 KÉZILABDA. A dánok nyerték a siófoki női junior Négy Nemzet-torna első mérkőzését » 16:45 KERÉKPÁR. A közösségi médiában igyekszik népszerűsíteni a sportágat a fiatalok körében a hazai szövetség, s erre pályázatot írt ki; a pályázat pontos céljáról, feltételeiről Princzinger Péter, a szövetség elnöke nyilatkozik. » 16:29 KÉZILABDA. Magabiztosan nyert a DVSC a leány ifjúsági bajnokságban » 15:33 SÍSPORTOK. Vasárnap indul a Budapest-kupa elnevezésű versenysorozat » 15:10 VÍZILABDA. Százszázalékos mérleggel várja a fiú gyermekbajnokság folytatását a Vasas korosztályos gárdája, amelyet a vezetőedző, Homonnai Dániel szerint csupa elszánt, szorgalmas és sikeréhes srác alkot. » 14:55 VÍVÁS. A szófiai utánpótlásversenyen az U14-es korosztályban két magyar érem született » 14:44 TÁJÉKOZÓDÁI FUTÁS. Döntöttek a Diákolimpia és a kiemelt válogatóversenyek rendezőiről » 14:29 SAKK. Pályázatot hirdettek országos ifjúsági események lebonyolítására » 13:34 KOSÁRLABDA. A Szekszárd 32 ponttal győzött a Szolnok ellen a leány juniorbajnokság B csoportjában » 13:01 LABDARÚGÁS. Bár az U19-eseknél rangadót nyert az FTC az ETO ellen, mégsem felhőtlen az öröm az Üllői úton, mivel sem az U17-es, sem az U16-os bajnokságban nem sikerült legyőznie az MTK-t. » 12:14 TENISZ. Velcz Zsombor (17) már nyolc között az izraeli ITF-versenyen, Szabanin Natália (16) is továbbjutott » 11:59 ÚSZÁS. A Jövő Bajnokai-programban a százhalombattai edzőtábor után Hódmezővásárhelyen a dél-alföldi régió 32 versenyzője készülhetett együtt, ahol Turi György, a MÚSZ szakmai alelnöke, Virth Balázs, Kapás Boglárka edzője és Tari Imre, Kenderesi Tamás mestere adott technikai képzést az ifjaknak és felkészítőiknek. » 11:40 TENISZ. 14 és 18 év közötti fiatalok versenyeztek Budapesten és Győrben 100 ezer forintos tornákon » 11:20 LÁBTOLL-LABDA. Közel száz fiatal vett részt a második alkalommal megrendezett Dunaújvárosi Nyílt Lábtoll-labda Versenyen » 10:47 KÉZILABDA. Interjú a 21 éves Szita Zoltánnal, aki a Wisla Plock játékosaként rendszeresen szerepel a Bajnokok Ligájában is; számára a legfontosabb, hogy játékosként és emberként egyaránt a lehető legtöbbet fejlődjön Lengyelországban. » 10:21 ÖTTUSA. U24-es Európa-bajnokság nyolc magyar indulóval a lengyelországi Drzonkówban »