birkozas
Így lettünk bajnokok
21:09 KÉZILABDA. Remeklő fiatal kapusaival nyert rangadót Tatabányán az FTC-HungaroControl a férfi NB I-ben » 21:08 TÉKVANDÓ. Három magyar már búcsúzott a svédországi Presidents Cuptól » 20:41 LABDARÚGÁS. Tízcsapatos nemzetközi tornán vett részt Ausztriában a Ferencváros U9-esei, és a második helyet szerezték meg. » 19:45 BIRKÓZÁS. A felnőtt kötöttfogású válogatott szövetségi kapitányával, Sike Andrással beszélgettünk a fiatalok római Európa-bajnokságon nyújtott teljesítményéről − megtudtuk, hogy a bravúrosan szereplő Váncza István miért nem indulhat a márciusi, budapesti olimpiai kvalifikációs versenyen. » 19:31 KOSÁRLABDA. A Zsíros Akadémia fölényesen győzött az Újpest MT/A csapata ellen a fiú juniorbajnokságban » 18:51 JÉGKORONG. A Vasas U13-as csapata bemutatkozásként 3-0-ra legyőzte a francia Megéve együttesét a világ legnagyobb utánpótlás-seregszemléjén, a nemzetközi Pee Wee-tornán. » 18:23 ASZTALITENISZ. Fehér Orsolya is kiesett a budapesti World Tour-versenyen » 18:10 BIATLON. A 20 éves Pónya Sára a 83. helyen végzett a felnőttvilágbajnokságon » 17:31 ASZTALITENISZ. A 20 éves Hartbrich Leonie lemondta a válogatottságot, így kétségessé vált részvétele a márciusi U21-es Eb-n. » 16:41 ÚSZÁS. Még elsősorban az országos bajnokságra készül a 17 éves Zombori Gábor , de álmaiban ott lebeg az olimpiai részvétel lehetősége is. » 16:31 ASZTALITENISZ. A második fordulóban búcsúzott a budapesti ITTF World Tour férfi egyes versenyétől a 19 éves Juhász Patrik » 16:00 FALLABDA. Sportszerűtlen viselkedés miatt három hónapra eltiltották a versenyzéstől a 17 éves Simon Dánielt, ám apja megfellebbezte a döntést. » 15:08 LABDARÚGÁS. Bévárdi Zsombor és Pintér Ádám Kaposvárra igazolt » 14:28 LABDARÚGÁS. A Real Madrid hivatalosan is bemutatta új fiatal szerzeményét, a 18 éves brazil Reinier Jesus Carvalhót » 12:39 TÉKVANDÓ. Magyar résztvevőkkel megkezdődött a svédországi President’s Cup viadal » 11:37 ASZTALITENISZ. A 19 éves Juhász Patrik győzelemmel kezdte a budapesti ITTF World Tour-versenyt » 11:08 TENISZ. Hetedik kiemelt honfitársát verte Rióban a 16 éves spanyol Carlos Alcaraz » 10:47 LABDARÚGÁS.. Az NB I 21. fordulójában öt csapat, hat játékosa 342 percet töltött a pályán a 21 évnél fiatalabbak közül. » 10:36 TENISZ. A 20 éves Nisioka Josihito legyőzte az 5. kiemeltet Delray Beachben » 10:00 LABDARÚGÁS. Haaland versenyben az Aranycipőért » 08:50 SPORTLÖVÉSZET. A mi kis falunk elnevezésű sorozatunkban kistelepülések olyan nevelőműhelyeit mutatjuk be, amelyek sikert sikerre halmoznak, vagy éppen csak körülményeikhez képest érnek el elismerésre méltó eredményeket; e heti főszereplőink a zsombói sportlövők. » 08:39 LABDARÚGÁS. Visszakapta pályáját a győri DAC Utánpótlás FC » 08:06 VÍVÁS. Harmadik lett Gajzinger Dóra az U14-es párbajtőr Európa-kupa körversenyének zágrábi viadalán »
02.17.
20:54 VÍZILABDA. Utánpótlás-konferenciát rendez a szövetség február 29-én » 20:13 TENISZ. Döntő szettes meccsen búcsúzott Amanda Anisimova (18) a dubai WTA-tornán » 18:51 JÉGKORONG. A Schiller-Vasas HC 19 éves támadója, Páterka Bence a szezon hátralévő részében a szlovák Tipsport Ligában szereplő DVTK Jegesmedvék gárdáját erősíti kölcsönben – adta hírül a piros-kékek hivatalos oldala. » 18:36 JÉGKORONG. Kialakult a legjobb hat mezőnye a hazai U18-as bajnokságban » 18:26 ASZTALITENISZ. Nyolc fiatal játékos is lehetőséget kap a budapesti World Tour-verseny ezúttal kínai nélküli, ám így is roppant erős mezőnyben; viadal kedden kezdődik a BOK Csarnokban » 17:09 VÍZILABDA. Kettő-egyre a lilák nyerték a derbit a korosztályos bajnokságban » 16:49 KÉZILABDA. A Balatonfüred tizenöt forduló után hibátlanul áll a férfi ifjúsági bajnokság élén, Kárpáti Krisztián vezetőedző az összeszokottságban látja a sikersorozat titkát. » 16:38 DARTS. Czipó Vivient (19) leszerződtette az egyik német sporszergyártó » 16:08 JÉGKORONG. Páterka Bence (19) kölcsönben a DVTK Jegesmedvék együttesében folytatja a pályafutását » 15:58 JÉGKORONG. A mindent eldöntő mérkőzésen 5–1-re verte a MAC Budapest a nagy rivális Fehérvárt az EBYSL-ben; a győztes csapat vezetőedzőjével, Bedő Botonddal elevenítettük fel az arany pillanatokat. » 14:48 CURLING. A dánoktól is kikapott a magyar leánycsapat az Oroszországban zajló junior-világbajnokságon » 14:09 TOLLASLABDA. Csorba József, a hazai szövetség elnöke elégedetten nyilatkozott honlapunknak az U15-ös liévini Európa-bajnokság után, hiszen három fiatal is eljutott egyesben a nyolcaddöntőig. » 13:31 GÖRKORCSOLYA. Augusztus végén Portugáliában rendezik a junior Európa-bajnokságot » 12:22 KÉZILABDA. Nyert a fiatalokkal felálló Veszprémi KKFT együttese a férfi NB I/B-ben »