Sportágmenü:

06.16.
21:19 KERÉKPÁR: A 21 éves Valter Attila állhatott fel a dobogó harmadik fokára az idei Tour de Hongrie után; az első helyet a lett Krists Neilands, a másodikat, s vele a legjobb magyarnak járó fehér trikót Dina Márton szerezte meg. » 21:07 ÖTTUSA: Az olimpiai bronzérmes Marosi Ádámot megelőzve a mindössze 20 éves Kardos Bence nyerte a férfiak egyéni versenyét a felnőtt országos bajnokságon. » 20:47 TENISZ: Csak a döntőben kapott ki a stuttgarti füves pályás ATP-tornán a 18 esztendős Felix Auger-Aliassime » 20:23 LABDARÚGÁS: Ötgólos meccsen nyertek a lengyelek a belgák ellen az olaszországi U21-es Európa-bajnokság nyitómeccsén » 20:12 ATLÉTIKA: Az idén már másodszor javította meg női 400 m gátfutás U20-as magyar rekordját Mátó Sára, aki ezzel a juniorbajnoki címet is megszerezte, és 57.57 mp-es idejével megerősítette vezető helyét a korosztályos európai ranglista élén. » 19:50 LABDARÚGÁS: Hivatalosan is bejelentette az Eintracht Frankfurt, hogy leigazolta Dejan Joveljicset (19) » 18:51 LABDARÚGÁS: A Manchester United csapatánál köthet ki Aaron Wan-Bissaka (21) » 18:36 BIRKÓZÁS: Mindhárom szakág vezetője érmeket vár tanítványaitól a Faenzában holnap kezdődő kadét Európa-bajnokságon. » 18:27 ATLÉTIKA: Súlylökésben Fekete István lett junior magyar bajnok Budapesten » 17:15 KERÉKPÁRSPORTOK: Valter Attila (21) harmadik lett a Tour de Hongrie-n » 16:48 LABDARÚGÁS: Telt ház, azaz tízezer néző előtt játszották le a dortmundi Rote Erde Stadionban a német U17-es bajnokság döntőjét, amelyet az 1. FC Köln nyert, miután 3–2-re legyőzte a Borussia Dortmundot. » 16:36 ATLÉTIKA: Beregszászi Renáta junior magyar bajnok lett súlylökésben Budapesten » 15:49 ÖKÖLVÍVÁS: Nyolc magyar győzelem született a hagyományos egri Bornemissza-emlékversenyen, amelyen nemcsak népes, hanem rangos ifjúsági és juniormezőny gyűlt össze. » 15:49 ATLÉTIKA: Farkas Petra nyert távolugrásban a junior magyar bajnokságon Budapesten »
Küldd el a lehető leghamarabb sportágad eredményeit, híreit, érdekességeit: [email protected]