Sportágmenü:

16:59 SÚLYEMELÉS: Mitykó Veronika (18) ott lehet a felnőtt Európa-bajnokságon » 16:23 CSELGÁNCS: A benevezett klubok majdnem fele nyert érmet, egyötödük pedig bajnokkal is dicsekedhetett a junior országos bajnokságon. » 16:15 SPORTLÖVÉSZET: Klenczner Márton, Pekler Zalán és Török Ferenc egyaránt bejutott a fiú légpuskások döntőjébe az eszéki junior Európa-bajnokságon » 14:03 SPORTLÖVÉSZET: Mészáros Eszter döntőbe jutott az eszéki légfegyveres Európa-bajnokságon, a junior leány légpuskások 10 méteres számában. » 12:38 SPORTLÖVÉSZET: Mészáros Eszter bejutott a leány légpuskások döntőjébe az eszéki 10 méteres junior Európa-bajnokságon » 15:52 FORMA-1: Max Verstappen (21) harmadik lett a szezonnyitó Ausztrál Nagydíjon » 15:03 TENISZ: A 18 éves Bianca Andreescu nyerte az egyesült államokbeli Indian Wellsben rendezett keménypályás tornát » 14:23 SPORTLÖVÉSZET: Mészáros Eszter a negyedik helyen végzett a leány légpuskások döntőjében az eszéki junior Európa-bajnokságon » 14:38 JÉGKORONG: Kedden kezdi az osztrák U18-as bajnokság döntőjét a Fehérvár AV19 együttese » 13:30 EVEZÉS: Nemzetközi Fair Play-díjat kap a 14 éves evezős Gosztonyi Péter, aki a tanuló korosztály tavalyi országos bajnokságán jelezte a versenybíróságnak, hogy tévesen hirdették ki őt győztesnek. » 13:35 LABDARÚGÁS: Kylian Mbappé (20) a második helyen áll az Aranycipőért folytatott versenyben » 12:32 LABDARÚGÁS: A Tottenham leigazolná a Benfica 19 éves támadóját, Jotát » 11:01 LABDARÚGÁS: Szoboszlai Dominik (18) megszerezte az első gólját az osztrák Bundesligában » 10:48 VÍZILABDA: A horvát Jug Dubrovnik nyerte az első ifjúsági Markovits Kálmán-kupát, miután a döntőben egy góllal verte a Ferencvárost; a rendező Vasas SC csapata a harmadik helyen végzett, miután a bronzmeccsen legyőzte a Panionioszt. » 10:21 SPORTLÖVÉSZET: Egyik magyar pisztolyos vegyes csapat sem jutott döntőbe az eszéki junior légfegyveres Európa-bajnokságon »
Küldd el a lehető leghamarabb sportágad eredményeit, híreit, érdekességeit: [email protected]