Gyulai Miklós bejelentette, hogy szeptembertől már nem ő lesz a Magyar Atlétikai Szövetség elnöke.
Gyulai Miklós bejelentette, hogy szeptembertől már nem ő lesz a Magyar Atlétikai Szövetség elnöke.
Székesfehérváron rendezett országos fesztivál zárta a Magyar Atlétika Szövetség Kölyökből Atléta Programjának idei szezonját.
Az U18-as 4x100 méteres fiú síkfutó váltó egy nap alatt kétszer is megdöntötte a korosztály országos rekordját.
Szabó Ágota az U20-as hegyifutó Eb-n szerzett ezüstérmével az eddigi legjobb eredményt érte el a szakágban.
Kovács Alexandra Szlovákiában megjavította a félmaratoni táv U23-as magyar rekordját gyaloglásban.
Szabó Ágota a második helyen ért célba a szlovéniai U20-as hegyifutó Európa-bajnokságon.
A magyar atlétikai csapat a harmadik helyen végzett a lengyelországi U20-as válogatott viadalon.
A 20 éves kalapácsvető, Szabados Ármin az ötödik helyen végzett a norvégiai Bergenben rendezett ezüst kategóriás atlétikai versenyen.
Pandur Huba megdöntötte az általa tartott U18-as magyar csúcsot 200 méteres síkfutásban.
A 22 éves Karsai Gábor új egyéni rekorddal a 10. lett az olaszországi 10 000 méteres Európa-kupán.