A fiúk között a Kunhegyes, a lányok mezőnyében a Vasas nyerte az U13-as röplabdázók országos döntőjét.
A fiúk között a Kunhegyes, a lányok mezőnyében a Vasas nyerte az U13-as röplabdázók országos döntőjét.
Szettveszteség nélkül ünnepelhetett bajnoki címet a Gyurkó Sándor vezette Kecskeméti Sportiskola csapata az U17-es fiúk kazincbarcikai országos döntőjében.
A Kecskeméti Sportiskola csapata magabiztosan verte a Pénzügyőrt az U17-es fiú röplabdabajnokság kazincbarcikai döntőjében.
A BRSE a Vasas Piros csapatát legyőzve nyerte meg az U17-es leány röplabda-bajnokságot.
A Mestermunka című sorozatunkban ezen a héten Nagy Attilát, a békéscsabai női röplabdázás felemelkedésében kulcsszerepet vállaló, kiváló szakembert mutatjuk be.
Magabiztosan nyerte a döntőt a Pénzügyőr csapata a Kaposvár ellen, és ezzel megvédte címét az U20-as férfi röplabdabajnokságban.
A 18 éves center, Csereklye Zsófia nagyszerűen debütált a felnőttválogatottban a maribori MEVZA-tornán, amelyen mindjárt kezdőjátékossá vált a csapatban.
A 19 éves Cziczlavicz Dávid a Vegyész RC Kazincbarcika röplabdacsapatából a cseh első osztályba igazolt.
Kőnig Gábor, az U18-as leány röplabda-válogatott szövetségi edzője kijelölte a nyári korosztályos Európa-bajnokságra készülő bő keretét.
A BRSE nyerte az U20-as női bajnokság újpesti országos döntőjét, miután a fináléban négyjátszmás meccsen legyőzte a Vasast, ezzel pedig bajnoki címet védve.