Megmászva a hullámvölgy
Hétvégén az FTC-Telekom ellen, szerdán pedig a DVSE ellen is döntetlennel zárta a rendes játékidőt a KSI SE fiú ifjúsági vízilabdacsapata. Ám a ferencvárosiak elleni mérkőzéssel ellentétben a debrecenieket felülmúlták a büntetődobások során a sportiskolások, akik így tovább tapadnak a listavezető UVSE és a BVSC-Zugló pólósaira.
M. Sz. utanpotlassport.hu Az elmúlt években kevésbé, ám napjainkban már nyugodtan rangadónak lehet nevezni a KSI SE és a DVSE fiú ifjúsági csapatának szerdai mérkőzését. A debreceniek ugyanis nagyszerűen teljesítenek a korosztályos bajnokságban, a negyedik helyen állnak, nem sokkal lemaradva a jelenleg harmadik helyezett, az előző évadban ezüstérmet szerző KSI, és két éllovas klub, a BVSC-Zugló és az UVSE mögött. A sportiskolások pedig – mint tudjuk, az OB I-ben is szerepelnek – a hétvégén hazai medencében zakóztak az FTC-Telekom gárdája ellen, ami nyugodtan kijelenthető: meglepetés volt.

FIÚ IFJÚSÁGI VÍZILABDA-BAJNOKSÁG KSI SE–DVSE 14–12 (1–2, 2–2, 3–2, 3–3, 5–3) Gólszerzők. KSI: Rádli Rajmund 2 gól, Pető Attila 2, Leposa Dávid 1, Bóbis Botond 4, Schmölcz Norman 4, Vékony Ákos 1. DVSE: Kovács Bence 1, Fekete Gergő 3, Tőzsér Dávid 1, Karod Márton 3, Oltean Sebastian Stefan 2, Macsi Martin 2.
További korosztályos híreink VÍZILABDÁBAN sportági aloldalunkon.