Sportágmenü:

16:31 LABDARÚGÁS: Bajnoki címet nyert az MTK U19-es csapata, ezzel jogot szerzett az UEFA Ifjúsági Ligában indulásra » 16:29 SPORTLÖVÉSZET: Mészáros Eszter mindössze 17 évesen szerzett olimpiai kvótát a müncheni világkupaversenyen. » 16:02 KÉZILABDA: A serdülő fiúk között a Telekom Veszprém csapata, míg a leányok mezőnyében a NEKA együttese lett a bajnok » 15:47 ASZTALITENISZ: Huzsvár Eriknek a legjobb 16 között parancsolt megálljt tajpeji ellenfele egyesben a wladyslawowói serdülő nemzetközi bajnokságon » 15:13 VÍVÁS: Pusztai Liza (18) elődöntős a felnőtt kardozók moszkvai Grand Prix-versenyén » 15:11 LABDARÚGÁS: Az MLSZ idén is megrendezte a Bozsik-program tanévzáró fesztiváltját, illetve a középiskolásoknak meghirdetett Fair Play-kupa országos döntőjét. » 13:49 ASZTALITENISZ: Huzsvár Erik a legjobb tizenhat között folytatja a lengyelországi nemzetközi serdülőbajnokságon » 14:51 LABDARÚGÁS: Finnországban szerepel nemzetközi tornán az előttünk álló héten az U15-ös válogatott » 14:16 LABDARÚGÁS: Nem szerződik a Manchester United együtteséhez Matthijs de Ligt (19) » 13:40 KÉZILABDA: A Szeged legyőzésével bronzérmes a Dabas a fiú ifjúsági bajnokságban » 13:08 TAEKWONDO: Molnár Bendegúz, a Honvéd ifjú taekwondósa korosztályt váltott, a juniorok közt is bizonyítana. » 13:03 TENISZ: Döntős japán partnere oldalán Nagy Adrienn (18) a milánói ITF-tornán » 10:46 LABDARÚGÁS: A Magyar Labdarúgó-szövetség elnöke, Csányi Sándor a legutóbbi MLSZ-közgyűlésen élesen bírálta a hazai klubokat. » 12:22 TENISZ: Magyar döntőt rendeznek a budapesti ITF-torna párosversenyén » 11:29 KÉZILABDA: Itt követheti élőben a serdülő és ifjúsági bajnokság final fourját » 10:44 KOSÁRLABDA: A Szekszárd együttese zárt hetedikként a leány serdülőbajnokság országos döntőjében »
Küldd el a lehető leghamarabb sportágad eredményeit, híreit, érdekességeit: [email protected]