Vízilabda: újra együtt játszhatott a női juniorválogatott – VIDEÓ
UP-info
Az M4 Sporton látható Jövünk! magazin stábja a hosszú idő után újra tétmeccseken szereplő női junior vízilabda-válogatott felkészülési tornáján járt.
A női juniorválogatott bronzérmes lett az Olmpiai Kupán Forrás: Varga Tamás/Facebook
Amíg a női vízilabda-válogatott Triesztben kvalifikálta magát az olimpiára, addig a női ob I-es csapatok a női juniorválogatott bő keretével kiegészülve itthon szerepeltek az Olimpiai Kupán. A tornán bronzérmet szerző korosztályos nemzeti együttest irányító Varga Tamás, a női utánpótlás szakmai igazgatójaként tevékenykedő Biros Péter, valamint a játékosok közül Peresztegi-Nagy Kinga és Baksa Vanda nyilatkozott az M4 Sporton látható Jövünk! magazinban.
„Nagyon sok játékost kipróbálhattunk, és nem is volt olyan meccs, amelyre ugyanaz a tizennégy játékos lett volna nevezve. A lányok is megfelelően álltak a mérkőzésekhez. Bármilyen összetételben játszottunk, mindenki hajtott és a győzelemre törekedett” – mondta Varga Tamás.