Triatlon

2021-10-02 16:56

Triatlon: helyezések jutottak a magyaroknak a törökországi ifjúsági Eb egyéni döntőiben

A fiúk mezőnyében Trungel-Nagy Kolos az ötödik, a lányok között Dobi Lili a tizedik helyen zárt az Antalyában zajló ifjúsági triatlon Európa-bajnokságon.

A remekül sikerült csütörtöki elődöntők után szombaton már a döntőkkel folytatták a törökországi ifjúsági triatlon Eb-t. A fiúk között négy, a lányok mezőnyében öt magyar versenyző volt érdekelt a top harmincban.

Forrás: Magyar Triatlon Szövetség
A legjobban Trungel-Nagy Kolos szerepelt, aki az ötödik lett, Hóbor Zalán a 11., Kovács Gyula a 13., Soós Gergő Gyula pedig a 27. helyen ért célba. A lányoknál Dobi Lili a 10., Nádas Romina a 14., Papp Laura Inez a 16., Baier Zsógia a 17., Pusztai Dóra pedig a 18. pozícióban zárt. Vasárnap a mixváltók versenyével folytatódik a kontinensviadal. További korosztályos hírek TRIATLONBAN a sportági aloldalunkon.