UtánpótlásSport
2025. július 11.
  • instagram
U16-os fiú vízilabda Európa-bajnokság, Isztambul U19-es leány kézilabda Európa-bajnokság, Podgorica
Keresés:

Sportágak

Vívás

2021-10-17 20:45

Vívás: öt egyesület nyert aranyérmet a tőrözők hódmezővásárhelyi Fülöp Mihály Emlékversenyén

A gyermek, az újonc és a serdülő korosztály tőrözői a hódmezővásárhelyi Fülöp Mihály Emlékversenyen mérték össze a tudásukat.

Péntektől vasárnapig a Hódmezővásárhely adott otthont a három korosztály tőrözőit érintő Fülöp Mihály Emlékversenynek. A gyermek, az újonc és a serdülő korosztályok képviselői a Vásárhelyi Vívócentrumban mérték össze a tudásukat.

A serdülő lányok dobogója Forrás: Törekvés SE
A serdülő lányok dobogója Forrás: Törekvés SE
Pénteken a gyermekek között Bánhidi Balázs az MTK Budapestnek, Zsigmond Eszter Julianna a Belvárosi Vívó SE-nek nyert aranyérmet, szombaton az újoncok mezőnyében  Szigetszentmiklósi TE színeiben versenyző Kosztolányi Hunor, valamint az NKESE-s Haroni Agapi bizonyult a legjobbnak. A serdülők között a verseny favoritja, a nemrégiben a kadétok Magyar-kupájának első fordulóját is megnyerő Kollár Anna szerzett első helyet a Törekvés SE-nek, a fiúk viadalában pedig az előző napi győztes, Kosztolányi Hunor érdemelt ki aranyat az idősebbek között is. A részletes eredmények ITT érhetők el. További korosztályos hírek VÍVÁSBAN a sportági aloldalunkon.