Kosár: ismét nyert a Körmend, megszakadt a Falco győzelmi szériája Kecskeméten az U20-as bajnokságban
A november végi szünet után ismét teljes fordulót rendeztek az U20-as férfi kosárlabda-bajnokságban. Többek között a címvédő Körmend magabiztosan nyert Sopronban, a Falco hat győztes meccs után kikapott a KTE otthonában, míg a Szolnok nyerte a játéknap rangadóját a Kaposvár ellen.
A közel egyhónapos szünet december második hét végéjén újra lépett pályára léptek a csapatok az U20-as férfi kosárlabda-bajnokságban. A 11. forduló a Falco kecskeméti vendégjátékával kezdődött, ahol a zsinórban hat bajnokit megnyerő szombathelyiek tűntek az esélyesnek, ám végül megszakadt a sorozatuk – a KTE 69-63-ra győzött hazai pályán.

TABELLA: 1. Körmend 2. Falco Szombathely 3. Szolnok 4. Alba Fehérvár 5. Kaposvár 6. Kecskemét 7. PVSK 8. DEAC 9. Sopron 10. SZEDEÁK 11. ZTE 12. Atomerőmű SE 13. Nyíregyháza 14. OSE Lions
További korosztályos hírek KOSÁRLABDÁBAN a sportági aloldalunkon.