object(stdClass)#1821 (18) { ["term_id"]=> &int(6) ["name"]=> &string(11) "Szakszemmel" ["slug"]=> &string(11) "szakszemmel" ["term_group"]=> int(0) ["term_order"]=> string(1) "0" ["term_taxonomy_id"]=> int(6) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> &string(45) "Szakszemmel oldal alá tartozó bejegyzések." ["parent"]=> &int(0) ["count"]=> &int(254) ["object_id"]=> int(393966) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> &int(6) ["category_count"]=> &int(254) ["category_description"]=> &string(45) "Szakszemmel oldal alá tartozó bejegyzések." ["cat_name"]=> &string(11) "Szakszemmel" ["category_nicename"]=> &string(11) "szakszemmel" ["category_parent"]=> &int(0) }
Decathlon

Sportágmenü:

20:54 JÉGKORONG: Keresztes Levente (19) és New Jersey Titans lehet ott az NAHL-döntőben » 19:10 KÉZILABDA: Véget ért a női NB I 2021/22-es idénye, elkészítettük a legeredményesebb fiatal góllövők listáját, a top ötben két Vasas-játékos is helyet kapott. » 19:23 TENISZ: Az első körben búcsúzott Marta Kostyuk (19) a Roland Garroson » 17:31 KOSÁRLABDA: Ismét a Csata DSE csapata szerezte meg a bajnok címet a junior leánybajnokságban, miután a kecskeméti döntőben magabiztosan verte az NKA Pécset; a finálében 22 pontig jutó, és végül az MVP-nek is megválasztott Toman Petrát kérdeztük az aranyérem kapcsán. » 18:10 KÉZILABDA: Hazai pályán nyert a BFKA-Veszprém a férfi NB I/B felsőházában » 16:48 KÉZILABDA: Megőrizte százszázalékos mérlegét az FTC az ifjúsági leánybajnokságban » 15:57 ÚSZÁS: Az elmúlt évekhez hasonlóan az összetett ponttáblázat első helyén végzett a magyar csapata hétvégi, Prágában rendezett Négy Nemzet-úszóversenyen, amelyen a V4 országok ifjú tehetségei, azaz a magyar, lengyel, szlovák és cseh serdülőkorú úszók csaptak össze. » 15:36 BIRKÓZÁS: A Vasas nyerte a pontversenyt a kadet kötöttfogású csapatbajnokságon » 14:55 ATLÉTIKA: Az U18-asok számára a jeruzsálemi Európa-bajnokság lesz az idei fő verseny, megnéztük, hogyan áll a kontinens korosztályos ranglistájának közvetlen élmezőnye. » 13:45 TENISZ: Holger Rune (19) könnyedén legyőzte a világranglista 15. helyén álló Shapovalovot a Roland Garros első körében » 14:51 RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA: Megkezdte a felkészülést a magyar utánpótlás-válogatott » 13:05 LABDARÚGÁS: Onódi Ákos (20) négy év után távozik az Aston Villa csapatától » 12:38 BIRKÓZÁS: A magyar U20-as válogatott Bukarestben lépett fel korosztályos nemzetközi tornán, és nem üres kézzel tértek haza: összesen hét érmet, köztük öt aranyat szereztek. » 08:58 ÖKÖLVÍVÁS: A magyar csapat egyetlen utánpótláskorú versenyzőjeként vett részt Hámori Luca a néhány napja befejeződött női felnőtt-vb-n; az isztambuli eseményen debütánsként a nyolcaddöntőig jutott – bár maradt benne apró hiányérzet, elmondása szerint óriási élménnyel gazdagodott. » 11:21 GOKART: Molnár Martin (13) döntőbe jutott a Champions of the Future Euro Series harmadik futamán »
Küldd el a lehető leghamarabb sportágad eredményeit, híreit, érdekességeit: [email protected]