2022-06-30 11:44

Nyílt vízi úszás: Szimcsák Mira nagy sikereket ért el az év első felében – VIDEÓ

Az M4 Sporton látható Jövünk! magazin stábja a Vasas 18 éves, a piombinói felnőtt Ek-versenyen győztes, a setubali junior Eb-n pedig arany- és ezüstérmet is nyert versenyzőjével, Szimcsák Mirával forgatott.

Forrás: MÚSZ
Bár még csak hat hónap telt el az évből a 18 éves nyílt vízi úszó, Szimcsák Mira már egy egész esztendőre elegendő sikert ért el. A Vasas versenyzője a nemrégiben véget ért korosztályos Európa-bajnokságon egyéniben ezüst-, váltóban pedig aranyérmes lett. Nem sokkal korábban, májusban az olaszországi Piombinóban rendezett felnőtt Európa-kupa-viadalon állhatott a dobogó legfelső fokára. Őt látogatta meg az M4 Sporton látható Jövünk! magazin stábja.

További filmek a június 26-i adásunkból: Nyílt vízi úszás: Szimcsák Mira nagy sikereket ért el az év első felében Kosárlabda: Gőzerővel készülnek a leányválogatottak a közelgő hazai világversenyekre Atlétika: Játékosan ismerkedhetnek meg a gyerekek a sportág alapjaival a Kölyökből Atléta programban

További korosztályos hírek ÚSZÁSBAN a sportági aloldalunkon.