Ökölvívás

2023-02-25 12:39

Az ifik között is bizonyítana Nileborg Krisztián

Az M4 Sporton látható Jövünk! magazin stábja a junior Eb-győztes Nileborg Krisztiánt látogatta meg, aki idén már az ifjúsági korosztályban bizonyítana.

A 2022-es korosztályos ökölvívó-világversenyek egyetlen magyar aranyérmét szerezte Nileborg Krisztián, aki október elején az olaszországi junior Európa-bajnokságon állhatott fel a dobogó legfelső fokára. A tavaly őszi kontinensviadal előtt sem kerülték el a sikerek, az utánpótlás magyar bajnokság mellett nemzetközi tornákat is nyert, ám az eddigi legnagyobb eredményét Montesilvanóban aratta, ahol az első hely mellett az Eb legjobb fiúversenyzőjének is megválasztották. A Strong Hand Boxing Team fiatalja idén már az ifik között bizonyíthat, és az új korosztályában is minél tovább őrizné a több mint másfél éve tartó veretlenségi sorozatát.

Az M4 Sporton látható Jövünk! magazin stábja edzésen látogatta meg a 17 esztendős ökölvívót.

(A kiemelt kép forrása: MÖSZ)