A kizárólag ifjúsági korú játékosból álló felnőtt női válogatott kikapott a rájátszásban, így befejezte szereplését a londoni csapat-világbajnokságon.
A kizárólag ifjúsági korú játékosból álló felnőtt női válogatott kikapott a rájátszásban, így befejezte szereplését a londoni csapat-világbajnokságon.
A horvát színekben szereplő, 13 éves Fazekas Lizett nagyszerű teljesítménnyel aranyérmet nyert az U19-esek között a boszniai nemzetközi utánpótlás-bajnokságon.
Fegyver Zsófia egyesben és Zsigmond Simonnal vegyes párosban is bronzérmet nyert a szarajevói nemzetközi asztalitenisz-versenyen.
A női válogatottban négy, a férfiaknál egy utánpótláskorú játékos szerepel az asztaliteniszezők londoni csapat-világbajnokságán.
A szarajevói nemzetközi asztalitenisz-versenyen a legjobb nyolc között búcsúztak a magyarok.
A fiúk között Kizakisz Georgiosz Nikolaosz, a lányok mezőnyében Dohóczki Nóra duplázott az U19-esek budapesti MOATSZ-kupáján az Ormai-csarnokban.
A Horvát Asztalitenisz Szövetség elnökével, Zoran Primoraccal, a korábbi klasszis játékossal beszélgettünk Fazekas Lizett (13) honosítása kapcsán.
Az U19-esek mezőnyében Varga Botond és Dohóczki Nóra, míg az U15-ösök között Zubor Péter és Fegyver Zsófia lett a bajnok a kiskunmajsai utánpótlás ob-n.
Az országváltása után először szerepelt horvát színekben Fazekas Lizett, aki az egyéves kihagyása után duplázással tért vissza az újvidéki nemzetközi versenyen.
Duplázott az immár horvát színekben szereplő Fazekas Lizett, aki az U13-asok között szerzett aranya után az U15-ösök mezőnyében is diadalmaskodott Újvidéken.