Turbucz Anna és Pataki Balázs vegyes váltóban hatodik helyen végzett a junior Európa-bajnokságon. A versenyszámot a németek nyerték, a héten még tizenegy magyar öttusázó szerepel a lengyelországi kontinensviadalon.
Címke: Korábbi cikkeink
3x3-as kosárlabda: nem kirándulni mentek a leányok az U18-as világkupára
Az U18-as 3x3-as leány kosárválogatottnak kedden kezdődik a korosztályos világkupa Mongólia fővárosában, Ulánbátorban. A csapat vezetőedzője, Földi Attila beszélt a várakozásairól, és arról, milyen nehézségekkel kellett megküzdeniük a megméretés előtt.
Az egyre magabiztosabb Makk Péter nyolcaddöntőbe jutott a junior Roland Garroson
A 18 éves Makk Péter a mérkőzést végig kontrollálva, kicsivel több mint egy óra alatt lépett túl francia ellenfelén, és már a legjobb tizenhat között várja következő kihívóját a junior Roland Garroson.
Idény közben jött meg az étvágya a bajnoki címhez az FTC U15-ös fiú kézilabdacsapatának
A Ferencváros U15-ös fiúcsapata nagyot hajrázott az Éles KISE ellen és megnyerte a bajnokságot.
Taroltak az egriek az ifjúsági úszó országos bajnokságon
Nyolc aranyéremmel az Egri Úszó Klub versenyzői végeztek az éremtáblázat első helyén a Kaposváron rendezett ifjúsági ob-n. A viadal két legeredményesebb versenyző Kós Hubert (UTE) és Zombori Gábor (Budafóka SE) lett négy-négy aranyéremmel.
Labdarúgás: csak a sérülések babrálnak ki Tajti Mátyással
Az U20-as játékosok közül a legeredményesebbnek bizonyult az idei NB I-es évadban, mégsem teljesen felhőtlen Tajti Mátyás öröme. A DVTK tehetsége sajnálja, hogy a sikeres őszi szezont követően kisebb-nagyobb sérülések szabtak gátat teljesítményének az idény második felében.
Tizenhét magyar aranyérem a serdülő cselgáncsozók Európa-kupájának győri állomásán
Hét ország, a rendező Magyarország mellett Azerbajdzsán, Csehország, Horvátország, Németország, Lengyelország és Románia ötvenhét klubjának kétszáznegyvennyolc judósa lépett tatamira a győri Európa-kupa viadalon.
Dunaújvárosi aranyérem született a fiúk U17-es röplabdabajnokságában
A DSE Röplabda Akadémia csapata nyerte az U17-es fiúbajnokság Nyíregyházán rendezett döntőjét. Az aranyéremért vívott csatában a szolnokiakat győzték le.
Több húron pendül a korosztályos magyar bajnok fallabdázó Nagy Simon
A korosztályos magyar bajnok és válogatott fallabdázó Nagy Simon sikereinek számtalan összetevője akad. A Mol Alapítvány által támogatott 16 éves sportoló a tanulásból és a zenéből is fontos elemeket helyez át a pályára, játéka a külföldi szakembereket is lenyűgözi.
Ökölvívás: három junior Eb-bronz és ami mögötte van
Volt már az ideinél jobb, de rosszabb is a magyar szereplés junior ökölvívó Európa-bajnokságon, amelynek szombaton zárult 2019-es kiadásáról három bronzéremmel tértek haza korosztályos legjobbjaink.