UtánpótlásSport
2026. június 22.
  • instagram
Keresés:

Sportágak

Címke: Korábbi cikkeink

Véget ért a kosárlabdázók utánpótlás-bajnoki szezonja. Összeszedtük, mely klubok teljesítettek a legjobban, kiemeltük a legmeglepőbb pillanatokat, és górcső alá vettük a fővárosi és a vidéki klubok szereplését. A fiúk között a Vasas Akadémia, a leányok mezőnyében a Csata DSE volt a legsikeresebb nevelőműhely.

#Kosárlabda

Tenisz: véget ért a Blue Tigers Cup

Május 20. és 26. között a városmajori Budai Tenisz Centrum adott otthont a Blue Tigers Cupnak, a 18 éven aluliaknak rendezett nemzetközi teniszversenynek.

#Tenisz

Labdarúgás: a DVTK-nál játszott a legtöbb U20-as futballista az NB I-ben

Az NB I-es évad befejeztével idén is összegeztük az U20-asjátékosok pályán töltött idejét és teljesítményét. Az eredmények egybevágnak azzal, amiről Csányi Sándor, a Magyar Labdarúgó-szövetség elnöke is beszélt a legutóbbi közgyűlésen, jóval kevesebb U20-as játékos kapott szerepet, mint az előző évadban, miközben nem állíthatjuk, hogy az egy évvel ezelőttihez képest kevesebb fiatalt szerepeltető csapatok teljesítménye javult volna.

#Labdarúgás

Birkózás: Szél Anna éremért megy Pontevedrába

A kadét Európa-bajnok, vb- és ifjúsági olimpiai ezüstérmes birkózó, Szél Anna első éves juniorként vesz részt a másfél hét múlva kezdődő pontevedrai Európa-bajnokságon. Megkérdeztük, milyen célokkal vág neki a megméretésnek, és az is szóba került, miért versenyez eggyel lejjebbi kategóriában, az 55 kilogrammosok között.

#Birkózás