A Bornemissza Gergely nemzetközi ökölvívó emlékversenyen az Eb előtt álló juniorkorosztály magyar versenyzői „mindössze” egy aranyérmet szereztek.
A Bornemissza Gergely nemzetközi ökölvívó emlékversenyen az Eb előtt álló juniorkorosztály magyar versenyzői „mindössze” egy aranyérmet szereztek.
Az FTC Sportcsarnokban rendezték meg az idei U20-as női és kötöttfogású férfi országos bajnokságot, amelyen remekeltek a csepeli és a pesterzsébeti fiatalok.
Az A Corunában csütörtöktől vasárnapig megrendezett négynapos ifjúsági világkupaversenyen Bogdán Panna ezüst-, Fleischer Dóra és Loyal Lili bronzérmes lett.
Bácsi Péter, a Magyar Birkózók Szövetsége (MBSZ) szakmai igazgatója elégedetten értékelte a magyar fiatalok teljesítményét a görögországi U15-ös Eb után.
Kiélezett végjáték után a házigazda NKA Pécs két ponttal legyőzte a Budapesti Honvéd csapatát a serdülő fiú kosarasok bajnoki döntőjében.
A Csata DSE 12 éves kosárlabdázója, Halasy Enikő – elsőéves serdülőkorúként – remekelt a kadét leánybajnokság döntőjében.
A férfi kézilabda Magyar Kupa négyes döntőjének vasárnapi bronzmérkőzésén az utánpótláskorúakra építő NEKA öt góllal legyőzte a Dabast.
Gólnélküli döntetlenre végzett a Puskás Akadémia és a Real Madrid a Puskás-Suzuki-kupa vasárnapi játéknapján; hétfőn Sporting–Real Madrid döntőt rendeznek.
Januárban indult el az útján a serdülő fiú B-válogatott, amelyben 2009-es születésű kézilabdázók bizonyíthatnak.
Hétfőtől 11 fős csapattal vágnak neki a mieink a bakui U23-as birkózó Eb-nek; a célkitűzésekről Bácsi Péter, a hazai szövetség szakmai igazgatója beszélt.