Az U18-as leányválogatott másodikként zárt selejtezőcsoportjában, s ezzel kivívta az Eb-részvételt; Horváth András szövetségi edző elégedetten értékelt.
Az U18-as leányválogatott másodikként zárt selejtezőcsoportjában, s ezzel kivívta az Eb-részvételt; Horváth András szövetségi edző elégedetten értékelt.
A fiúk mezőnyében a Szombathely, míg a lányok között a Szeged szerezte meg az aranyérmet a serdülők Ormai-csarnokban rendezett csapatbajnokságán.
Az U18-as jégkorong-válogatott hatgólos vereséget szenvedett a németektől a dániai divízió I/A-csoportos korosztályos világbajnokság második játéknapján.
A magyar női kézilabda-válogatott egyetlen utánpótláskorú játékosaként a 19 éves Simon Petra is kivette a részét a csapat olimpiai kvalifikációjából.
Remek eredményeket ért el a magyar leányutánpótlás a 28. Matolay Elek nemzetközi emlékversenyen.
A magyar szempontból két éremmel záruló, Horvátországban megrendezett ifjúsági ökölvívó Eb után Ács József szövetségi edző értékelt az Utánpótlássportnak.
Az U18-as leányválogatott zárásként ugyan kikapott az olaszoktól, de a selejtezőcsoportjában elért második helyével így is kiharcolta a kijutást a nyári Eb-re.
Két magyar induló is dobogóra állhatott a Horvátországban megrendezett ifjúsági ökölvívó Eb-n: Nileborg Krisztián ezüst-, Varga Sára bronzéremmel zárt.
Az U18-as jégkorong-válogatott háromgólos győzelmet aratott a házigazda dánok ellen a divízió I/A-csoportos korosztályos vb első játéknapján.
A junior női kézilabda-válogatottra már a csoportkörben rangadó vár a korosztályos világbajnokságon.