object(stdClass)#1347 (18) { ["term_id"]=> &int(6) ["name"]=> &string(11) "Szakszemmel" ["slug"]=> &string(11) "szakszemmel" ["term_group"]=> int(0) ["term_order"]=> string(1) "0" ["term_taxonomy_id"]=> int(6) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> &string(45) "Szakszemmel oldal alá tartozó bejegyzések." ["parent"]=> &int(0) ["count"]=> &int(190) ["object_id"]=> int(32393) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> &int(6) ["category_count"]=> &int(190) ["category_description"]=> &string(45) "Szakszemmel oldal alá tartozó bejegyzések." ["cat_name"]=> &string(11) "Szakszemmel" ["category_nicename"]=> &string(11) "szakszemmel" ["category_parent"]=> &int(0) }
Decathlon

Sportágmenü:

21:02 KÉZILABDA: Nagyon biztató első félidő után csak öt góllal nyert a Vác női csikócsapata az EHF-kupában a török Kastamonu Belediyesi elleni visszavágón, és kis különbséggel elúszott a továbbjutás. » 20:48 VÍVÁS: Az ötödik helyen végzett a leány kardcsapat az európai kadét körverseny szófiai állomásán » 19:55 VÍVÁS: Fővárosi sikereket hozott a juniorkorú tőrözők országos bajnoksága » 19:48 CSELGÁNCS: Szegedi Dániel és Kőszegi Rebeka is győzött a súlycsoportjában a győri ifjúsági Európa–kupa-viadal első napján, és további két harmadik helyet is szereztek a fiataljaink. » 19:02 KÉZILABDA: Kikapott az FTC U21-es gárdája a férfi NB I/B-ben » 18:05 BIRKÓZÁS: Harmincöt érmet nyertek a fiataljaink az év utánpótlás-világversenyein, túlszárnyalva az előző esztendő nagy sikereit is; Bácsi Péter szakmai igazgató értelmezi a statisztikai adathalmazt. » 17:59 CSELGÁNCS: Két magyar aranyérmet hozott a győri ifjúsági Európa–kupa-verseny első napja » 16:49 ASZTALITENISZ: Szarvasi és soltvadkerti sikert hozott az újoncok top24-bajnoksága » 15:56 KÉZILABDA: Idegenben nyert a Telekom Veszprém U21-es együttese a férfi NB I/B-ben » 15:43 KOSÁRLABDA: A fiú juniorbajnokság keleti csoportjában az éllovas Alba Fehérvár, a Kecskeméti KA és a Szolnoki KA vette sikerrel az alapszakasz 9. fordulóját. » 14:57 VÍVÁS: A 16 közé jutott leány kardcsapatunk a szófiai kadét európai körversenyen » 14:53 VÍVÁS: Szabó Márton nyolcaddöntőbe jutott a szófiai kadét kard európai körversenyen » 14:19 CSELGÁNCS: Kőszegi Rebeka (48 kg) is a döntőért küzdhet Győrött, az ifjúsági Európa-kupa-versenyen » 14:16 LABDARÚGÁS: A Ferencvárosi TC hazai pályán legyőzte az éllovas ETO FC Győr csapatát az U19-es élvonalban »
Küldd el a lehető leghamarabb sportágad eredményeit, híreit, érdekességeit: [email protected]